Bodkas
28.01.09,14:07
Prosím o radu, môžem aj v roku 2008 vychádzať z priemerných cien PHM zverejnených ŠUSR???alebo musím zdokladovať priemernú cenu PHM bločkami, ak áno, musia byť na skutočne spotrebované množstvo PHM?
Tweety
28.01.09,13:09
Prosím o radu, môžem aj v roku 2008 vychádzať z priemerných cien PHM zverejnených ŠUSR???alebo musím zdokladovať priemernú cenu PHM bločkami, ak áno, musia byť na skutočne spotrebované množstvo PHM?
Musíš spotrebu dokladovať bločkami o nákupe PHM.
janadov
29.01.09,13:11
Ahoj,pisete ,ze treba prikladat blocky.Ale neviem,ci mozem na vypocet pouzit priemerne ceny podla statist.uradu alebo priemer z blockov za benzin?Ak podla statist.uradu,viete mi povedat,kde najdem tie priem.mesacne ceny?Na stranke stat.uradu som zatial nasla iba priem.tyzdenne ceny.Dakujem.
Tweety
29.01.09,13:13
Ahoj,pisete ,ze treba prikladat blocky.Ale neviem,ci mozem na vypocet pouzit priemerne ceny podla statist.uradu alebo priemer z blockov za benzin?Ak podla statist.uradu,viete mi povedat,kde najdem tie priem.mesacne ceny?Na stranke stat.uradu som zatial nasla iba priem.tyzdenne ceny.Dakujem.
Priemerná cena je myslená ako cena z bločkov na benzín.
janadov
29.01.09,13:36
Dakujem za rychlu odpoved,Tweety.
Denisa13
21.02.10,11:03
a čo v takom prípade ak bločky mám ale nie z každého dňa a auto SZČO používal denne (je to preukázateľné), môžem sa riadiť cenou posledného bločku PHL až do ďaľšieho dátumu na ktorý má zase bloček? Samozrejme množštvo nakúpených PHL nepostačuje na pokrytie km za uvedené dni...prosím poradí mi niekto. Auto je súkromné a nezaradené. Je registrované na DÚ.