dragoboarder
28.01.09,21:57
Dobrý den Poradáci...
Viete mi niekto povedat ako funguju inzertne stranky co sa tyka financii?
Maju vobec dake zarobky?Ako sa dokazu udrzat nad vodou?

s pozdravom DragoBoarder
Lenocka1950
28.01.09,21:17
Ahoj DragoB...., určite zarábajú veľmi dobre, ináč by tie stránky nikto nerobil. Choď si skúsiť podať nejaký inzerát, nech sa týka hocičoho a uvidíš, koľko zacvakáš. Tak a oni potom z týchto peniažkov žijú a nie hociako. Lena.
dragoboarder
28.01.09,21:44
Ahoj DragoB...., určite zarábajú veľmi dobre, ináč by tie stránky nikto nerobil. Choď si skúsiť podať nejaký inzerát, nech sa týka hocičoho a uvidíš, koľko zacvakáš. Tak a oni potom z týchto peniažkov žijú a nie hociako. Lena.

no nechcem menovat stranky napr. baz...alebo hyper... tam za inzerat nic neplatis..len ked ich mas viacej...
Lenocka1950
29.01.09,07:47
Ja za inzerát v týchto nákupných letákoch neplatím, že ho dostanem. Ja platím vtedy, keď nakúpim. Ideš kúpiť jednu vec, čo sa Ti zdá výhodná kúpa a okrem toho nakúpiš všelijaké hlúposti, ktoré nepotrebuješ. A ceny tovarov sú v obchodoch mnohonásobne vyššie, ako ich výrobná cena, takže aj po mnohých zľavách výrobca ešte nie je stratový. Videla som jeden dokument o výrobcoch Coca-coly. Mali pocit, že už nepotrebujú reklamu, že majú dobrý odbyt. Zastavili reklamu a okamžite klesol dopyt o 10 percent. Výrobcovia majú dobre zistené, že my ľudia sme jednoducho stádo. :eek:
dragoboarder
29.01.09,08:57
nemyslel som taketo inzeraty,ale stranky apriklad ako bazos a inzercia
Filip Glasa
29.01.09,09:17
okrem služieb zadarmo majú rôzne platené naštandardné služby ako zvýraznený inzerát a podobne. Ak chceš byť v mase inzerátov prvý a výrazný, tak si priplatíš.
Wotan
29.01.09,12:20
Zhodou okolnosti som autorom aj prevadzkovatelom inzertnej stranky inb...r.sk.

Inzeraty sa vkladaju zadarmo, plati sa len v pripade, ze si klient objedna tzv. topovanie - zvyraznenie inzeratu. V tom pripade si zvoli dobu topovania, uhradi sumu a jeho inzerat sa bude zobrazovat inou farbou, prioritne v kategorii, s aktivnym linkom na web a navyse u mna aj na uvodnej stranke. Tie sumy nie su take hrozne, myslim si.No a este inzertne stranky zvycajne profituju aj z reklamnych bannerov.
misoft
14.09.13,13:28
Bol si viackrát upozornený - inzercia a vlastné reklamy sem nepatria.
http://www.porada.sk/inzercia/
kopretinka
15.09.13,07:07
bol upozornený a čo sa stalo? veľké nič.......ten jeho link je tu stále
Filip Glasa
18.09.13,03:16
spocitaj si kolko ma bazos topovanych inzeratov a hned vidis ze v ich priipade je to velmi dobry biznis.