mivera
28.01.09,23:17
Prosím o radu. V októbri 2008 som nastúpila po trojročnej materskej do pôvodného zamestnania. Zamestnávateľ mi oznámil, že mi zatiaľ nemôže zvýšiť plat, vraj až po troch mesiacovh. Teraz pracujem vlastne už štyri mesiace a nič. Chcem poradiť, či mám nárok aspoň na valorizáciu. Jedná sa vlastne o tri roky. Naposledy mi bola priznaná valorizácia ešte v 1/2005. Ďakujem
mzdarka renca
28.01.09,22:25
v akej sfére pracuješ? ak vo verejnej, tak ti viem poradiť.
mivera
28.01.09,22:40
pracujem v banke.
mzdarka renca
28.01.09,22:48
Nárok máš na to, čo máte uvedené vo vnútorných predpisoch banky.Každá banka má svoj spôsob odmeňovania zamestnancov. Či máš, alebo nemáš nárok ti tu bez znalosti predmetných predpisov sotva niekto poradí.
mivera
28.01.09,23:00
Aj tak ďakujem za odpoveď. Takže navrhuješ, aby som sa na to konkrétne opýtala mzdárky? Je mi to trápne, ale už 4 roky nemám pohnuté s platom a aj ten je na túto dobu úbohý, hoci si každý myslí, že sa v banke dobre zarába. Žiaľ nie je to pravda. Tie vysoké priemery robia platy vedenia.
mzdarka renca
28.01.09,23:05
Aj tak ďakujem za odpoveď. Takže navrhuješ, aby som sa na to konkrétne opýtala mzdárky? Je mi to trápne, ale už 4 roky nemám pohnuté s platom a aj ten je na túto dobu úbohý, hoci si každý myslí, že sa v banke dobre zarába. Žiaľ nie je to pravda. Tie vysoké priemery robia platy vedenia.
Opýtaj sa mzdárky, ak ti povedali, že dostaneš zvýšenie po 3 mesiacoch od terajšieho nástupu. Prajem veľa šťastia
mivera
28.01.09,23:06
Dík