galmar
29.01.09,13:48
Dobry den,
v tychto dnoch sa rozhodujeme medzi montovanym domom a murovanym. Chceme si dat vyracovat cenovu ponuku u firiem a tak sa rozhodnut.

Viete mi odporucit serioznu firmu pre murovany dom v Banskej Bystrici? pre montovany uz mame firmu vybranu.

Dakujem.
elektron
20.02.09,11:02
Dobry den,

nasa spolocnost spolupracuje s dobre zabehnutou a rokmi odskusanou stavebnou firmou. V pripade zaujmu ma nevahajte kontaktovat mturcan(zavinac)mail.t-com.sk
roman100
12.06.09,23:34
mám informácie, že skvelé domy a za super cenu stavia firma so stránkou: ekonomicke-stavby.sk
ivahuma
03.11.09,20:53
no s tymi ekonomickymi stavbami by som si to rozmyslela, myslim, ze aj tu na Porada.sk je otvorenych hned niekolko tem s negativnymi reakciami na nich. My sme planovali a este stale to nie je celkom zavrhnute prestavovat a dostavovat dom v BB na Uhlisku. Mali sme par znamych, ktori nas odporucili na firmu Randa. Robia sice vacsie projekty, ale casom vezmu aj rodinne domy. My sme mali na nich dobre odporucania od stavebnikov z BB, pohladavky voci investorovi ziadaju mesacne, na zaklade stavebneho dennika a faktur, ziadne velke zalohy vopred. Urcite ale plati, ze najlepsim rozhodnutim je zaplatit dobry staveby dozor, najlepsie niekoho znameho a odbornika. Potom Vam bude sediet vsetko na milimeter a navyse budete vediet aj, kam isli vase peniaze.

Mozem sa spytat, aku firmu ste si vybrali v pripade montovaneho domu?