BSulejova
29.01.09,18:55
ma niekto skusenosti z obkladackami z polska (Cersanit) , ;) su kvalitne ak nie ktore si mame vybrat?????????
marek41
29.01.09,18:15
ahoj som obkladac a mozem ti povedat ze kludne ich daj je pravda ze kolko ludi tolko chuti.je podstatne aj to kto ich bude lepit.hladaj dobreho majstra ktory ma skusenosti v tejto oblasti.inak dobre su aj ceske a talianske.ale mas vybrate vcelku dobre.prijemnu pracu a pekny vysledok ahoj
220870
29.01.09,18:15
Cersanit je špičková značka..Viem o tom že vyrábajú aj v Polsku.Mal som tú česť s nimi robiť nemôžem povedať na kvalitu nič zlé.Aj keď človek nikdy nevie.
elkibo
30.01.09,19:43
Ja ich mam v kupelni, typ Rexona aj s listelami. Su velmi pekne ked som ich daval nebol ziaden problem. Dobre sa rezali aj pilili. A to mam velmi extravagantnu kupelnu. Akurat som postrehol, co som aj reklamoval, ze niektore obkladacky mali na kratsej strane uplne na kraji take male zarezy v glazure - vyzeralo to ako chyba od vyroby- co aj potvrdila reklamacia. Inak OK.
220870
30.01.09,19:59
Ja ich mam v kupelni, typ Rexona aj s listelami. Su velmi pekne ked som ich daval nebol ziaden problem. Dobre sa rezali aj pilili. A to mam velmi extravagantnu kupelnu. Akurat som postrehol, co som aj reklamoval, ze niektore obkladacky mali na kratsej strane uplne na kraji take male zarezy v glazure - vyzeralo to ako chyba od vyroby- co aj potvrdila reklamacia. Inak OK.
Je to pravda .Cersanit 1 trieda sa začína od20€/m2.Poväčšinou sa sem vozí len výmet z výroby.Ale cersanit je kvalita, aj keď sa jedná o 2 triedu.
elkibo
31.01.09,07:53
Mne to tak pripadalo - i ked to bola prva trieda - ze tam tie chybne obkladacky dali napocne. Z celych 40m2 bol asi 1m2 chybny. A bola to presne ta ista chyba ale vzdy len jedna obkladacka v jednom kartone. A jedna vec ktora sa mi najviac pacila, rozmer obkladaciek sedel presne na desatinu milimetra.
220870
31.01.09,08:03
Naposledy som od Cersanitu robil dlažbu gresovú.Jediný nedostatok bol v uhle zrezania vonkajšej hrany.Ani ten ostrozraký si to zo vzdialenosti 1 metra nevšimne.
elkibo
31.01.09,08:12
mimotemy
:D heehe ja uz som tak deformovany presnostou a kvalitou prace, ze ked pridem niekomu na navstevu tak nehladim na to ake je to pekne, ale vsetko hladkam, pozeram, hladam kde sa majster pomylil, kde nesedi rozmer, co je krivo...
BSulejova
02.02.09,17:26
vdaka za rady :)
este nieco su rako lepsie ako cersanit ?????
220870
02.02.09,18:58
vdaka za rady :)
este nieco su rako lepsie ako cersanit ?????
Rako a HOB dve České značky je to asi to najkvalitnejšie čo sa tu vo veľkom predáva za ako tak rozumnú cenu.By som povedal ,že radosť robiť s takým materiálom.