Kazu
29.01.09,20:41
Od 12/08 máme vo firme zamestnanú pracovníčku na dohodu o vykonaní práce. Pri nástupe som si do personalistiky ponahadzovala všetky potrebné údaje a spokojne som čakala na robenie výplaty. Vtedy sa vyskytol problém s ktorým si neviem už niekoľko dní rady. Keď som chcela urobiť výpočet mzdy tak mi program vypísal „daň zrážková nemá definovaný spôsob zaokrúhľovania“. Presnorila som program odpredu, odzadu, všetko sa zdá v poriadku. Dnes som volala aj do MRP a mailom mi prišla odpoveď. Odporučili mi postup „mzdy-dane-tabuľky-zrážková daň – D“. Ak si to pootváram je tam všetko nastavené správne a po stlačení klávesy D ma to akurát zablokuje a vypíše chybu č. 12. Nemala som možnosť s nimi už komunikovať, lebo som prišla domov až podvečer, preto sa obraciam na vás s otázkou či ste sa s podobným problémom stretli. Teraz večer som si stiahla aj najnovšiu verziu a zrejme kopírovaním starých miezd do programu prenášam aj tú chybu. Mám MRP DOS.
Kazu
29.01.09,20:23
Kopnúť do toho mi nepomôže, tak to aspoň posuniem:---
Dav
29.01.09,20:43
Kopnúť do toho mi nepomôže, tak to aspoň posuniem:---
Aj ja posúvam. Nepomôže Ti takáto "múdrosť", ale prispôsob si ju na svoju situáciu http://upgrade.mrp.sk/faqwebpages/FaqAnswer.aspx?cislo=206
Kazu
29.01.09,20:54
Na tú moju beštiu nezaberá nič, ale s tou kacírskou myšlienkou podľa prvého odseku sa pohrávam už celý večer :D
Dav
29.01.09,21:09
Na tú moju beštiu nezaberá nič, ale s tou kacírskou myšlienkou podľa prvého odseku sa pohrávam už celý večer :D
Ak by jej to pomohlo:D:DPreindexovanie si neskúšala?
Kazu
29.01.09,21:23
Skúšala :mad::D
lenkak
30.01.09,12:52
no vidím to len na dohovor s mrp.
Neviem ani pozrieť, už dos verziu nemám.