mirka83
30.01.09,19:11
Kto mi poradí,v akej triede majú byť zaradené pracovníčky Ocú jedna spracúva účtovníctvo,rozpočet, dane, vedenie pokladne a aj ostatné činnosti, ktoré sa na obci robia a druhá spracúva celú ,mzdovú agendu, evidenciu obyvateľstva, dane, majetok, korešpodenciu a tiež ostatné činnosti na Ocú.Obidve majú úplné stredné vzdelanie. Zaradila som ich do 8.plat.triedy, je to správne ? Ďakujem. potrebujem sa len uistiť.
wagner
31.01.09,07:51
Áno, ale môžeš si pozrieť katalóg pracovných činností. Tam to je uvedené
mirka83
31.01.09,12:43
Ďakujem za odpoveď, pomohlo mi to.
marco04
20.02.09,15:39
Ja by som potrebovala zaradiť zamestnanca obce: má stredoškolské vzdelanie ekonom. smeru, začal študovať na VŠ- ekonomiku a manažment a vykonáva u nás: učtovníctvo, pokladňu, evidenciu došlých a odoslaných faktúr, evidenciu strav.lístkov, má na starosti opatrovateľky, deti v hmotnej núdzi, školstvo, platobný bezhotovostný aj hotovostný styk, rozpočet,dochádzku a podklady pre mzdárku.,vyučtovačky dotácií, ktoré prídu na obec či kapitálové alebo bežne,vyučtovačky strava, cestovné, školské pomocky Ďakujem
danuskas
20.02.09,17:06
A kam zaradiť pracovníka, ktorý v obci vykonáva všetky práce a má stredoškolské vzdelanie?
wagner
20.02.09,17:19
Pozri si katalog prac.činností. Zaradiť ho môžeš len podľa vykonávanej práce. Čo je to všetko? Robiť môže len to, čo má v pracovnej náplni. A pracovnú náplň si mu robila na akú triedu? Pokiaľ je študentom VŠ, tak zaradiť ho môžeš len podľa dosiahnutého vzdelania - teda pre stredoškoláka. Všetko čo popisujete si treba pozrieť v katalogu a podľa toho zaradiť. Ja to vidím na max. 8 triedu a treba potom brať do úvahy započítateľnú prax v odbore.
koniky
25.02.09,06:38
zamestnancov OcÚ zaradiš podľa vzdelania a pracovnej činnosti/katalóg/...
stredoškolské vzdelanie: vysokoškolské vzd.
pokladník - 6.trieda
mzdárka,daniarka - 7. - 8.trieda 8. - 9. trieda
účtovník,ekonóm - 8.-9.trieda 9. - 10.trieda

záležia aj na tom či ste malá alebo veľká obec príp. mesto, či máte RO,PO.
marco04
25.02.09,12:13
Sme obec do 1500 obyvateľov.:)