Luboso
30.01.09,19:40
Dobry vecer,potreboval by som poradit v tomto probleme.Dna 28.1.09 som bol po auto v istom autobazare,celkom sa mi pacilo aj skusobna jazda dopadla dobre,takze som sa ho rozhodol kupit.Podpisali sme kupnu zmluvu, vyplatil som sumu a z autom som odisiel.Asi po styroch kilometroch vsak nastali problemy,bola uz tma a auto velmi slabo svietilo a zahasol tiez motor.S problemami sa mi podarilo dostat sa k tomu autobazaru a po telefonate s predavajucim pracovnikom auto zobrali ze ho daju opravit.Presli dva dni a ich vyjadrenia kedy bude auto opravene su neurcite aj po mnohych mojich telefonatoch.Auto je podla nich v opravovni a pracuje sa na tom.Vedel by mi niekto poradit ake mam prava v tomto probleme.Ci si mozem v konecnom dosledku aj ziadat peniaze vratit, pokial by sa to v co najkratsom case nevyriesilo.Dakujem.
iriska
31.01.09,18:10
majú 30 dní na vybavenie reklamácie a ak to stihnú, tak ti isto nebudú chcieť len tak vrátiť peniaze
Luboso
01.02.09,05:37
Nemam vsak nijaky doklad ze som im dal auto naspat.Vsetko vybavujeme telefonicky.Mam na to vsak dvoch svedkov,ktori boli so mnou ,ked som auto vratil.Pracovnici z bazaru sa to snazia riesit,podla nich to viazne v servise,ktory robi pre nich zmluvne nejaky mechanik.Dnes je to len stvrty den co je auto v servise,ale aj tak by som to chcel mat co najskor v poriadku.
vavro1111
01.02.09,06:50
Určite by som sa nakontaktoval na ten bazár a dodatočne si vyžiadl doklad o reklamácii auta. aby si mal aspoň niečo v ruke a po 30 dňoch mohol dostať späť minimálne peniaze.
Luboso
19.02.09,11:29
V suvislosti s touto temou,vedel by niekto poradit?Auto mam uz doma skoro 2 tyzdne ale stale nemam original technicky,auto este neodhlasili.Auto nema platnu STK ani emisnu.Mozem ist na STK a emisnu,len s kopiou technickeho ked auto nie je este prepisane na mna?Auto je z ineho okresu a kraja,cize bude sa menit aj SPZ.V bazare mi hovorili ze odhlasit musia do 2 tyzdnov,a ja ze musim do 2 tyzdnov prihlasit.Je na to nejaky predpis?Dakujem.