novohorcan
31.01.09,12:58
Dobry den, nevedel by mi dakto poradit ??
mam stahovanu hru (nfs undercover ) z internetu.......nainstalovat mi ide bez problemov ale ked ju chcem spustit tak mi pyta spustaci kod.....:mee::confused:
Chobot
31.01.09,12:49
Dobry den, nevedel by mi dakto poradit ??
mam stahovanu hru (nfs undercover ) z internetu.......nainstalovat mi ide bez problemov ale ked ju chcem spustit tak mi pyta spustaci kod.....:mee::confused:

:D:D

A čo si čakal, keď si si stiahol načierno hru? Že to pôjde bez prlblémov?
Aj by som ti poradil, ale si na zlom fóre, tu sa nedávajú rady k nelegálne získaným programom, etiketa tohto fóra to nedovoľuje. To musíš ísť na warez fóra.

Kto chce sťahovať černotu, musí vedieť, ako na to. :rolleyes:;)
novohorcan
31.01.09,13:05
nacierno sa napaluje z CD a nie zo stranky vydavatela..........
Fero11
31.01.09,15:52
Myslis si, ze INET nakup neexistuje ???
Myslis, ze vsetko co je nete a co sa da stiahnut, tak je FREE (ja ti tiez neporadim, lebo som sa nikdy na PC nehral, okrem, solitaire, freecal a miny) :)
misoft
01.02.09,22:33
Niektoré hry na Internete sú "legálne" len určitý čas - trial. Ak je plná verzia a pýta spúšťací kód, tak je to warez - na čierno stiahnutá (de facto ukradnutá), pretože spúšťací kód sa dáva len k ORIGINÁLNYM hrám (spolu s CD). A keďže ju stiahol, tak nemá originál CD! S týmto novohorcan choď pekne na nejaké warezfórum!!!!
Chobot
02.02.09,07:44
nacierno sa napaluje z CD a nie zo stranky vydavatela..........

Ani zo stránky vydavateľa sa to nesťahuje, ale kupuje. Pozeral som oficiálnu stránku Electronic Arts, ale NFS na stiahnutie som tam nenašiel.

Ak by to aj bolo možné stiahnuť, tak pre hranie potrebuješ hru najprv zakúpiť, zaplatiť a až potom zvyknú niektorí vydavatelia poslať emailom inštalačný či aktivačný kód.

Skutočne si myslíš, že vydavateľ by zadarmo nechal sťahovať originál hru ešte k tomu zo svojej stránky?

Môžeš mi sem prilepiť link na stránku, odkiaľ si to stiahol? Si si istý, že je stránka vydavateľa?