martina0203
31.01.09,14:41
Pozná, alebo má niekto skúsenosti so stránkou 123dopyt? Chcela by som ju vyskúšať, len nepoznám ešte nikoho, kto ju má predplatenú.
marina8
31.01.09,13:50
Pozná, alebo má niekto skúsenosti so stránkou 123dopyt? Chcela by som ju vyskúšať, len nepoznám ešte nikoho, kto ju má predplatenú.


je tam aj registracia zadarmo tak ti obcas poslu nejake dopyty
a niektore ti pridu ale ako " palteny pristup"
tak s najprv zaregistruj zadarmo a na zaklade toho co ti potom poslu a naslednej reakcie si rozmyslis, ci sa ti oplati registrovat alebo nie
martina0203
31.01.09,13:56
Neviem o tom, že je tam registrácia zadarmo. Idem hneď pozrieť.
martina0203
31.01.09,14:01
pozerala som a to sú zadarmo len verejné zákazky EU, zahraničné dopyty a otvorené ( tam nie je nič čo by som potrebovala). O registrácií zdarma tam nieje nič.
marina8
31.01.09,14:08
pozerala som a to sú zadarmo len verejné zákazky EU, zahraničné dopyty a otvorené ( tam nie je nič čo by som potrebovala). O registrácií zdarma tam nieje nič.


a co potrebujes?
v otvorenych dopytoch ti poslu nejake zadarmo podla toho na co si sa zaregistrovala
martina0203
31.01.09,14:11
potrebujem kategóriu stavebníctvo
marina8
31.01.09,14:16
potrebujem kategóriu stavebníctvo

chces ponuknut sluzby?
no ako by som to.... tam ludia chcu vsetko za " 5 centov" :D
neviem ci to naplni tvoje ocakavania, ale skusit to mozes
to ze ja nie som spokojna, to neznamena ze iny nebude:)
martina0203
31.01.09,14:22
Ja viem, že určite to chcú ľudia za 5 centov. No ako máme inak poriadne začať, keď je málo možností. Priateľ podniká už rok a tých zákaziek je málo. Sú štyria a niekedy nemajú čo. A najhoršie na tom je to, že ľudia, ktorí to nerobia solidne majú až príliš veľa zákaziek a nevedia kde im hlava stojí. Ale skôr nevedia ako ďalej lebo zoberú 8 zákaziek, vypýtajú peniaze a potom sa neukážu. Takí majú toho až, až. Priateľ so svojou partiou spravili za rok toho dosť a zatiaľ nemali žiadne reklamácie. Asi to robia niekedy až moc poctivo. Ale čo už. Začiatku sú vždy ťažké. Len neviem ako tie firmy zháňajú prácu.
marina8
31.01.09,14:30
Ja viem, že určite to chcú ľudia za 5 centov. No ako máme inak poriadne začať, keď je málo možností. Priateľ podniká už rok a tých zákaziek je málo. Sú štyria a niekedy nemajú čo. A najhoršie na tom je to, že ľudia, ktorí to nerobia solidne majú až príliš veľa zákaziek a nevedia kde im hlava stojí. Ale skôr nevedia ako ďalej lebo zoberú 8 zákaziek, vypýtajú peniaze a potom sa neukážu. Takí majú toho až, až. Priateľ so svojou partiou spravili za rok toho dosť a zatiaľ nemali žiadne reklamácie. Asi to robia niekedy až moc poctivo. Ale čo už. Začiatku sú vždy ťažké. Len neviem ako tie firmy zháňajú prácu.


viem, ze pri tychlo vselijakych remeselnych cinnostich to ide systemom " povedali mi" teda ten, kto je spokojny to "posle" dalej, neviem o nikom z mojich " stavbarskych" znamych , ze by nejako vedome vyvijali aktivitu a hladali zakazky, prace maju dost
teraz je troska utlm,je zima, ludom sa nehcce prerabat :o
ale vyskusaj, mozno sa ti podari
drzim palce
martina0203
31.01.09,14:36
Určite to asi ide týmto spôsobom, že ľudia majú číslo a ak sú spokojný, posunú ho ďalej. A taj sa to rozbieha rok po roku. Ďakujem
m.hladka
31.01.09,14:45
Moja firma to mala predplatené 1 rok, ďalej sme to už nepredplatili, pretože sme nezískali ani jednu zákazku.
Na zaslané ponuky nám nik neodpovedal. Viacmenej chceli vedieť len cenu, alebo názor. Ponuky nám chodia ďalej, ktoré vymamazujem. Strata času a peňazí.
martina0203
31.01.09,15:03
aha, tak nad tým nebudem ani rozmýšľať, najlepšie je spolupracovať asi s nejakými stavebninami.
arizona
31.01.09,16:06
Moja býv. firma (stavebníctvo) túto službu mala tiež predplatenú,ale...
99% dotazov bolo takých, že zadávatelia chceli cenovú ponuku a požiadavky rozposielali po celej republike.Keď sme žiadali nejaký projekt,alebo podklady pre výpočet,tak poslal 1 zo 50. Ostatní nemali,ale si "len tak orientačne zisťovali":confused::rolleyes:...
Takže môj názor: kopec zbytočnej roboty,kopec telefonátov na vyžiadanie potrebných náležitostí, kopec odoslaných mailov a faxov veľakrát bez odozvy.
Veľa dotazov- mali požiadavky typu: najlepšia kvalita, najnižšia cena ,doprava zdarma, robota v cene a začať môžete už zajtra,lebo ponáhľam , neprišla mi firma s ktorou sme boli dohodnutí...
martina0203
31.01.09,16:15
Tak to som nemyslela, že je to tak, škoda, myslela som, že niečo normálne existuje. Asi sa budeme spoliehať len na tie stavebniny.Ďakujem za cenné rady.