rytmuss
31.01.09,15:17
Mam problem.......prosim vas mohol by mi niekto poradit ??
Asi pred tyzdnom som si kupil PC hru NFS UNDERCOVER a doteraz neviem zistit chybu........maju s tym problemi viaceri aj pan novohorcan ale on tu hru stahoval.....ked nainstalujem hru, kliknem na ikonu pre spustenie hry a vihodi mi tabulku ze mam zadat cely registracny kod............co mam s tym robit ??........ DAKUJEM..........:eek:
misoft
01.02.09,22:38
Ak je to originál, tak niekde na obale, v manuáli, na krabici, alebo v elektronickom manuáli musí byť ten kód. Len pohľadaj. Môže to mať názov Licence key, CD Key, Inštalačný kód, Instalační kód. Niekedy je to aj malá nálepka, prilepená na celkom nenápadnom mieste.
Chobot
02.02.09,07:40
Mam problem.......prosim vas mohol by mi niekto poradit ??
Asi pred tyzdnom som si kupil PC hru NFS UNDERCOVER a doteraz neviem zistit chybu........maju s tym problemi viaceri aj pan novohorcan ale on tu hru stahoval.....ked nainstalujem hru, kliknem na ikonu pre spustenie hry a vihodi mi tabulku ze mam zadat cely registracny kod............co mam s tym robit ??........ DAKUJEM..........:eek:

Ako si si ju kúpil? Normálne v kamennom obchode si si kúpil inštalačný disk? Tak potom, ako napísal misoft, musí byť niekde na obale taká podlhovastá nálepka s kódom. Alebo si to kúpil od niekoho načierno? Tak to reklamuj u neho.

A za akú cenu si to kúpil: Tu je možnosť kúpiť si to legálne:

http://www.brloh.sk/pchra.php?id_hry=7771

:rolleyes: alebo si sa len zaregistroval pod novým menom a dúfaš, že ti niekto pošle svoj inštalačný kód...:cool:

Inak pred krátkym časom sa na jednom fóre objavila správa, že niekto dokáže zadarmo sprístupniť všetky hry v Steame. Treba vraj vytvoriť nejaký prázdny dokument na ploche a e-mailom mu zaslať prihlasovacie meno a heslo užívateľa (musí mať zakúpenú aspoň 1 hru) a následne mu sprístupní všetky hry. :rolleyes: Bol by som zvedavý, koľkí boli takí chrtaví a naivní a naleteli mu...:D:D:D
dana9
02.02.09,07:44
Ak je to originál, tak niekde na obale, v manuáli, na krabici, alebo v elektronickom manuáli musí byť ten kód. Len pohľadaj. Môže to mať názov Licence key, CD Key, Inštalačný kód, Instalační kód. Niekedy je to aj malá nálepka, prilepená na celkom nenápadnom mieste.

ano, moze sa to volat uplne inac, v satalkerovi sa to napr. volalo "kod na registraciu na web stranku" :rolleyes: