krieda
01.02.09,08:29
Poradte mi, ja som v koncoch. Ako vysvetlit mojmu manzelovi, ze ma neustale v spoločnosi ( keď si trocha
vypije )uráža jeho neustále chlýpne obchytkavanie iných žien, dievčat, mojich kamarátok, jeho kamarátok.

Bavili sme sa o tom už veľa krát, niekedy to aj uznal alebo tvrdí, že si nič nepamätá.Z nedostatku sexu to určite nepramení.Hambím sa za neho.Velmi !!!!!! mi to vadí.
Prestávam mať pre to mať rada. Co by pomohlo ?????
Nika
01.02.09,10:19
Možno by sa spamätal, keby mu niektorá z tých žien poriadnu strelila. Dohodni sa s kamarátkou, veď tým ženám to tiež musí prekážať, ak je to ako píšeš, chlípne.
Stanislav 1975
01.02.09,10:52
Poradte mi, ja som v koncoch. Ako vysvetlit mojmu manzelovi, ze ma neustale v spoločnosi ( keď si trocha
vypije )uráža jeho neustále chlýpne obchytkavanie iných žien, dievčat, mojich kamarátok, jeho kamarátok.

Bavili sme sa o tom už veľa krát, niekedy to aj uznal alebo tvrdí, že si nič nepamätá.Z nedostatku sexu to určite nepramení.Hambím sa za neho.Velmi !!!!!! mi to vadí.
Prestávam mať pre to mať rada. Co by pomohlo ?????

Myslím, že vaša situacia je vážná- keď si toto manžel dovolí dokonca v tvojej prítomnosti, to je znak toho, že asi ťa už nemá rád, keď ťa takto určite psychicky ničí- ja si neviem predstavit, že by som takéto niečo urobil v prítomnosti manželky- neviem, neviem- ale asi je to začiatok konca vášho vztahu, ak sa manžel nespamatá...( o čom pochybujem)
bobiku
01.02.09,11:37
Nemyslím si, že by vás manžel už nemal rád, len sa akosi nevie vpratať do kože. Verím, že vám to vadí (ktorej z nás žien by to nevadilo?). Zamyslite sa robil to už pred svadbou? Odkedy sa takto správa? Je stúšťačom jeho správania len alkohol? Máte spolu deti? Máte chuť a dostatok vôle snažiť sa niečo zmeniť na jeho správaní? Lebo myslieť si, že sa zmení je dosť optimistické. Pokiaľ ho ale máte rada a chcete niečo spraviť pre zachovanie manželstva, tak v prvom rade využite chvilu ked bude doma vladnuť pohoda, posadte sa s manželom a skúste sa sním znova porozprávať. Ja by som vám aj poradila aj návštevu a psychoterapeuta. Držím palce. Ale v žiadnom prípade si nenechajte od manžela robiť žiadne veci ktoré by vás urážali alebo ponižovali.
Stanislav 1975
01.02.09,13:13
Nemyslím si, že by vás manžel už nemal rád, len sa akosi nevie vpratať do kože. Verím, že vám to vadí (ktorej z nás žien by to nevadilo?). Zamyslite sa robil to už pred svadbou? Odkedy sa takto správa? Je stúšťačom jeho správania len alkohol? Máte spolu deti? Máte chuť a dostatok vôle snažiť sa niečo zmeniť na jeho správaní? Lebo myslieť si, že sa zmení je dosť optimistické. Pokiaľ ho ale máte rada a chcete niečo spraviť pre zachovanie manželstva, tak v prvom rade využite chvilu ked bude doma vladnuť pohoda, posadte sa s manželom a skúste sa sním znova porozprávať. Ja by som vám aj poradila aj návštevu a psychoterapeuta. Držím palce. Ale v žiadnom prípade si nenechajte od manžela robiť žiadne veci ktoré by vás urážali alebo ponižovali.
Bobiku, ja s tebou nesuhlasím, aj keď pekne píšeš a chcem aby vyšlo to, čo píšeš ty, ALE- ak to je pred manželkou a na drzovku- to bude beznádejný prípad...
Stanislav 1975
01.02.09,13:15
Možno by sa spamätal, keby mu niektorá z tých žien poriadnu strelila. Dohodni sa s kamarátkou, veď tým ženám to tiež musí prekážať, ak je to ako píšeš, chlípne.
Ale Nika, to hádam nie- stačilo by povedať, že o to nieje zaujem a vybavené, ale násilie určite nie- a ešte si zabudla na jednu vec- nikde nieje písané, že sa to tým ženám nepáči, že protestovali, ja to nikde v základnej téme nevidím...
linko1
01.02.09,15:58
Ja si myslím, že manžel si k vám dovolí toľko koľko mu dovolíte vy, skúša ako daleko ho pustíte a budete tolerovať,
ak sa vám jeho správanie nepáči, už pri prvých príznakoch to treba riešiť a netolerovať mu to,
musíte si stáť za svojim názorom, pretože nikto nemá právo urážať vašu dôstojnosť
HankaS
01.02.09,16:24
Poznám jedného muža, ktorý sa presne takto choval. Je to už dávno, znepríjemňoval život žene, deťom. Keď si vypil tak nemohla okolo prejsť žiadna žena. On začal potom otravovať aj na ulici. Keď prišli za jeho dcérami kamarátky tak ho museli držať aby nešiel za nimi. Kôli tomu ho vyhodili aj s práce.Dostal hodinovú výpoveď za obťažovanie na pracovisku.
Keď nemal vypité tak to nerobil, keď mal tak hneď. Jeho manželka to riešila tak že čím najmenej sa s ním objavovala na verejnosti. Ale v podstate aj dnes keď je už starý vyše 60 rokov tak keby prešla okolo neho žena a bol opitý tak to urobí zas. Prajem vám veľa šťastia, ale neviem či sa vám ho podarí znemiť
sami sme uvažovali prečo to robí ale to už bude asi v povahe. Niekto kto si vypije veľa reční, niekto kričí,niekto sa bije, niekto obťažuje ženy. A dostal veľa krát po papuli, aj od žien, aj od ich mužov, ale nepomohlo. Je to asi neaká úchylka možno aj psychycká porucha. Veľa šťastia.
martina0203
01.02.09,16:32
Veľa ľudí je takých. Niekto je milý, keď si vypije, niekto zas hrubý. Je veľmi ťažké v takejto situácií radiť, pretože nikto nevie ako to presne je, ako to v tej danej chvíli vyzerá. Možno je to len jeho chyba, možno ho to povzbudzuje, možno provokuje,.... Ty musíš vedieť čo chceš a tiež je pravda, že veľa ľudí zájde tak ďaleko len ak to má povolené a partnerovi to hneď nezačne vadiť.Veľa šťastia.
bobiku
01.02.09,18:20
Bobiku, ja s tebou nesuhlasím, aj keď pekne píšeš a chcem aby vyšlo to, čo píšeš ty, ALE- ak to je pred manželkou a na drzovku- to bude beznádejný prípad...
ale je možné, že ten jej manžel je typ chlapa "pán veľkohubý" a ked na neho zatlačí a pohrozí nejakými sankciami, tak sa zľakne. ale je jasné, že pokiaľ nadmieru pije, tak potom aj podľa odborníkov je zbytočné zotrvávať v takomto vzťahu a treba ho skončíť a tým skôr ked sú tam aj deti. len veľmi ťažko je nám tu všetkým polemizovať ked máme málo info o ich vztahu a spoločnom živote.
betrix
01.02.09,18:36
Poznám podobný prípad. Nebolo to len alkoholom,. Stále som si myslely, že je to v povahe, ale nie, bola to maniodepresia. Dotyčný s tým neurobil v danej chvíli nič, asi nemohol. Zlepšilo sa to až po nasadení liečby.
Vlastak
01.02.09,19:14
Ahoj cítim s Tebou sama som to zažila, manžel koketoval vždy s mnohými ženami a veľmi ma to ponižovalo a bolelo. Nepomáhalo ani dohováranie iba sa mi vždy smial do očí, vraj som chorobne žiarlivá. Ukľudnila ho až staroba - to ťa asi veľmi nepoteší. Sama si myslím že takýto muž sa nedokáže zmeniť ani keď ti to stokrát sľúbi.
Pachole
01.02.09,19:46
Ono ale nejde o to, aby mu někdo VYSVĚTLIL, že vám to vadí. Tak blbý není, aby to z vašich dosavadních reakcí nepochopil. Vy chcete, aby ho někdo donutil, aby to nedělal.

Jenže ten, kdo ho donutí, můžete být jen vy. Vy chcete, aby to nedělal VÁM, ale zařídit by to měl někdo jiný, protože vy jste na to slabá.

Buď v sobě tu sílu najdete, nebo máte smůlu. Buď takové jednání snesete, nebo jděte od tohoto chlapa pryč.

Nezbývá než mu říct - takhle dál ne, nebo končíme. Nebudeš pít, protože v alkoholu děláš nepřístojnosti, nebo chlastej, ale já s tebou nebudu.

Teď můžete namítnout tisíce důvodů, proč musíte zůstat s ním. Tyto tisíce důvodů ale nevymyslí jinou variantu než tu, co zpívala kdysi Vondráčková - můžeš zůstat, můžeš jít.

Zvažte, za jakou cenu chcete zůstat, nakolik vám stojí zato být s chlapem, který se chová, jak popisujete.

Ale nikdo druhý za vás tu bitvu nevybojuje.
syrik
02.02.09,05:37
Presne tak...niekto sa správa po alkohole agresívne,niekto ľahne a spí na prvé miesto, kam sa posadí,niekoho alkohol utlmí a niekto je výrečný...najideálnejšie by bolo prestať s pitím, čo je oveľa ťažšie...keby bol koketný v čase triezvosti,to by ma veľmi bolelo...ale kebyto robí opitý, vadilo by mi to,že je opitý...skrátka najväčší problém je ALKOHOL...a otázne je,či má význam presviedčať človeka prestať piť alebo to ukončiť skôr,ako je neskoro...
pasuliatko
02.02.09,12:13
Nakopala by som ho do zadku a ak by s tym neprestal urobila by som radikálnejšie opatrenia.. a to, že si to nepamätá silne pochybujem je to len chlapská výhovorka... a čudujem sa tým babám ked vedia,že je ženatý a nehaju sa oblapkávať to tiež nie je normalne...vyandala by som obom zúčastneným stranám :D
účtovník 007
02.02.09,13:08
Myslím si, že tu vôbec nie je otázne, či zadávateľku ľúbi, alebo nie. Tu je dôležité jeho abnormálne správanie, ak má vypité. Nadávať, nakopať....ee.

Mnohé ženy povolia určitý prešľap Tvojmu mužovi kvôli Tebe. Ak si Ty ich priateľka, majú voči Tebe pocit zodpovednosti a nechcú vyvolávať zvadu, radšej niečo vydržia, a potom si myslia svoje.
Moja rada z vlastného života a účinná:
Ak spozoruješ toto priblblé správanie svojho muža, na plné ústa, slušným spôsobom pred celou spoločnosťou povedz, že sa hanbíš za svojho manžela, že Ti je nepríjemné ako sa správa a Ty nie si zaň zodpovedná, nakoľko má občiansky preukaz. To len uvidíš tú melu, ak sa od neho dištancuješ.

Len v žiadnom prípade sa neuzatváraj do seba a neprestaň chodiť do spoločnosti.
bettylou
03.02.09,16:47
Nakopala by som ho do zadku a ak by s tym neprestal urobila by som radikálnejšie opatrenia.. a to, že si to nepamätá silne pochybujem je to len chlapská výhovorka... a čudujem sa tým babám ked vedia,že je ženatý a nehaju sa oblapkávať to tiež nie je normalne...vyandala by som obom zúčastneným stranám :D
fuuu ty si ale horuca hlava, nuz ale naco potom chodit do spolocnosti. Nadavat, to by asi vyzerala ako furia, no a co uz je na tom pre muza partnera pritazlive. Hadam by mohla zacat u seba aby si ten jej partner viac vsimal ju a nie cudzie zeny, ved tak hadam zacal ich vztah a laska. Alebo ze by donucovanim, a prikazmi ci scenami?? neviem....:confused:
syrik
04.02.09,05:31
fuuu ty si ale horuca hlava, nuz ale naco potom chodit do spolocnosti. Nadavat, to by asi vyzerala ako furia, no a co uz je na tom pre muza partnera pritazlive. Hadam by mohla zacat u seba aby si ten jej partner viac vsimal ju a nie cudzie zeny, ved tak hadam zacal ich vztah a laska. Alebo ze by donucovanim, a prikazmi ci scenami?? neviem....:confused:

No tak to je absolútna blbosť...nehnevaj sa na mňa...Ty by si sa snáď snažila o priazeň svojho drahého manžela starostlivosťou o seba, aby si bola pre neho príťažlivejšia ako ostatné ženy aj napriek tomu,že je ožratý???????? :eek: to je zlý sen...nezaslúži si nič iné,len sa ńeho vykašlať...
OKAA
04.02.09,08:17
Hadam by mohla zacat u seba aby si ten jej partner viac vsimal ju a nie cudzie zeny, ved tak hadam zacal ich vztah a laska. Alebo ze by donucovanim, a prikazmi ci scenami?? neviem....:confused:


Ja rozhodne súhlasím zo syrik!Ved takého úchylného muža by som musela znenávidiet.Musí to byt pre ženu velmi ponižujúce,ak sa takto slizko ako had chová jej manžel k iným ženám a ešte k tomu na drzovku pred jej očami:eek:!!!
Ako si ju potom váží?Za čo ju má?Ak o to ešte stojí,tak ako radia dievčatá-pokúsila by som sa o dáku liečbu,ale,pit by už nesmel,keby si ma chcel udržat a zachránit manželstvo!!!!!!!(Ale,tak by som konala ja;))
pasuliatko
04.02.09,13:59
fuuu ty si ale horuca hlava, nuz ale naco potom chodit do spolocnosti. Nadavat, to by asi vyzerala ako furia, no a co uz je na tom pre muza partnera pritazlive. Hadam by mohla zacat u seba aby si ten jej partner viac vsimal ju a nie cudzie zeny, ved tak hadam zacal ich vztah a laska. Alebo ze by donucovanim, a prikazmi ci scenami?? neviem....:confused:

to je to čo by som urobila ja.a absolútne nechápem čo to s tým má spoločné tá tvoja odpoved..ale ok:D furia môžem pre teba byť ale určite by som to nezniesla ako osoba čo založila túto tému.určite si zalúži niečo lepšie a nie to aby jej muž očumoval a obchytkával nejake baby okrem nej.
pasuliatko
04.02.09,14:01
fuuu ty si ale horuca hlava, nuz ale naco potom chodit do spolocnosti. Nadavat, to by asi vyzerala ako furia, no a co uz je na tom pre muza partnera pritazlive. Hadam by mohla zacat u seba aby si ten jej partner viac vsimal ju a nie cudzie zeny, ved tak hadam zacal ich vztah a laska. Alebo ze by donucovanim, a prikazmi ci scenami?? neviem....:confused:

a aj ked sa na hlavu postaví chlap si ju všímať nemusi.nechápem čo s tym majú príkazi,scény a donucovanie ale ok:D
Halli
04.02.09,14:47
Zjavne krieda zadala tému a sú jej vaše názory fuk :D Od 1.2. tu nekukla, tak sa tu veľmi nevyčerpavajte ;)
Stanislav 1975
04.02.09,20:09
Možno by sa spamätal, keby mu niektorá z tých žien poriadnu strelila. Dohodni sa s kamarátkou, veď tým ženám to tiež musí prekážať, ak je to ako píšeš, chlípne.
Nechcel som sa pušťat do debát,kde budem iste napadnutý, ale tých 11 súhlasov pod týmto príspevkom ma veľmi, veľmi sklamalo a bolí ma to pri srdci.
Dopredu poviem, že odsudzujem správanie tohto muža , ale rieši sa tento problém strelením facky??? Však sa to dá riešiť napr.dohovorom, prípadne dotyčnému spravím hanbu v tej danej spoločnosti, ale streliť mu??? Však to je niečo neuveritelné- však tá žena čo by to urobila, by sa tak zosmiešnila, že až..., takto proste nejedná DÁMA, podotýkam DÁMA- takto jedná možno nejaka teeens, alebo nejaká ťapa , ale dáma by tento problém vyriešila- rozumne, dostojne a aby z toho vyšla pred ostatnými víťazne...
Naozaj, treba to riešiť s noblesou a nie takto- proste tých 11 súhlasov ma tam mrzí
Stanislav 1975
04.02.09,20:12
Nakopala by som ho do zadku a ak by s tym neprestal urobila by som radikálnejšie opatrenia.. a to, že si to nepamätá silne pochybujem je to len chlapská výhovorka... a čudujem sa tým babám ked vedia,že je ženatý a nehaju sa oblapkávať to tiež nie je normalne...vyandala by som obom zúčastneným stranám :D
Nakopala do zadku??? Poviem ti "pekné " riešenie problemu, len čo je pravda
Stanislav 1975
04.02.09,20:14
fuuu ty si ale horuca hlava, nuz ale naco potom chodit do spolocnosti. Nadavat, to by asi vyzerala ako furia, no a co uz je na tom pre muza partnera pritazlive. Hadam by mohla zacat u seba aby si ten jej partner viac vsimal ju a nie cudzie zeny, ved tak hadam zacal ich vztah a laska. Alebo ze by donucovanim, a prikazmi ci scenami?? neviem....:confused:

bettylou- plne s tým súhlasím, maš pekný názor-ja si tiež myslím, že s kludom sa toho viac vyrieši ako "kopaním do zadku"
Halli
04.02.09,20:43
Stanko nevyčerpávaj sa :D
Stanislav 1975
04.02.09,20:51
Stanko nevyčerpávaj sa :D
JJ, Slávka, maš pravdu;)
pasuliatko
04.02.09,21:02
Nakopala do zadku??? Poviem ti "pekné " riešenie problemu, len čo je pravda

asi si nepostrehol,že sa horoví nakopem ťa do zadku...:D to nie naozaj to sa len thak hovorí...ale asi ti to ušlo ;)
marina8
04.02.09,22:20
asi si nepostrehol,že sa horoví nakopem ťa do zadku...:D to nie naozaj to sa len thak hovorí...ale asi ti to ušlo ;)


niekto " hovori" niekto " horovi" a niekto " horori":D:D
a potom, ze si nema clovek z coho vybrat;););););)
mne to pripada, ze to bola " tema ci sa chytime":---
syrik
05.02.09,05:53
To,že tu nebola od 1.2. ešte nič neznamená...ešte neubehol ani týždeň...vrcholne nesúhlasím s tým,že keby mu dotyčná dala facku, sa len zosmiešni a že tak jedná len puberťáčka...milý Stanko,tá facka by zosmiešnila viac...možno že jeho partnerka by sa zosmiešnila pred tými chuderami,ktoré sa nechajú oblapávať...ale tá facka by pre nimi zosmiešnila jeho samého...je mi jasné,že ako chlap budeš stáť na strane jeho...aj keď si povedal,že s tým postojom jeho nesúhlasíš...naozaj nechápem,prečo sa má žena snažiť o priazeň muža,ktorý je opitý a oblapáva cudzie ženy...a už vôbec nechápem ženy,ktoré sa nechajú oblapávať ožratým chlapom...