cacao1
01.02.09,15:23
Na čo by som nemal zabudnúť keď idem na STK ak sa tam nechcem viackrát platiť za STK???
Vlastak
02.02.09,05:31
skus pozrieť na stranku www.testek.sk
esat
08.02.09,09:49
Ja to robím nasledovne. Pred STK dám auto skontrolovať v servise, kde odstránia všetky nedostatky a sú vždy ochotní poradiť so všetkým ohľadom stavu auta. Potom mi už len stačí veľký techničák,deň dovolenky a fičím na STK. Iné vedieť a mať nemusím. Ide o moju bezpečnosť, preto otázka platby v tomto prípade nie je pre mňa prvoradá.
durisovad
08.02.09,09:51
Ja to robim tak, ze dam auto do servisu, poziadam o pripravu auta na STK a aj jej vykonanie. Rano auto zanesiem a poobede mi ho dovezu domov aj s papiermi o STK. Za vybavenie STK si vezmu 300 Sk, resp. 10 Eur a ja mam pokoj a den usetreny.
dolfort
09.02.09,18:23
Ja to robim tak, ze dam auto do servisu, poziadam o pripravu auta na STK a aj jej vykonanie. Rano auto zanesiem a poobede mi ho dovezu domov aj s papiermi o STK. Za vybavenie STK si vezmu 300 Sk, resp. 10 Eur a ja mam pokoj a den usetreny.

To je úplne ideálny spôsob!
Ešte sa dá aj tak, že sa kára dá checknúť u servisáka, ktorý sa pozná s ľuďmi na STK (v malom okrese skoro každý), a ten ma vopred ohlási že tam idem. Takže technik vie čo ako.
Káru môžeš dať na kontrolu aj v inom ako vlastnom okrese. Malé okresy sú fajn, STK sa tam takmer podobá na piknik...
durisovad
11.02.09,10:04
Neviem, do akej miery servisaci spolupracuju s STK, ale mne ide o to, aby som mala auto v poriadku. V pripade akejkolvek zavady mam od servisu doklad, ze auto riadne opravili a mam event. moznost reklamacie a bezplatnej opravy.
stano820
19.02.09,08:08
ak máš auto v poriadku a pripravenú 500-vku máš to istéé
iriska
19.02.09,09:27
Neviem, do akej miery servisaci spolupracuju s STK, ale mne ide o to, aby som mala auto v poriadku. V pripade akejkolvek zavady mam od servisu doklad, ze auto riadne opravili a mam event. moznost reklamacie a bezplatnej opravy.

Lenže tým dokladom zo servisu často rozumej "mastná faktúra"
durisovad
19.02.09,14:46
Faktura sice je vystavena na nejaku sumu, ale vzhladom na to, ze ja sa tomu nerozumiem, nechavam to na odbornikov. Zatial to nebolo s tou mastnotou faktury az take hrozne.
joe-lv
13.03.09,09:01
U nas netreba vediet nič,, zaklad je mat nejake peniaze pri sebe. Raz som išiel z novym autom, nedal som nič-neprešiel som. Povedali mi že mi zle brzdia brzdy. Dobre, vratil som sa na druhy den, stym že som bol s autom v servise kde mi brzdy opravili (nebol som sice nikde, ale tvrdil som to).Auto prešlo bez problemov, ale stalo ma to den volna naviac. Od vtedy zakaždym dam nejake "všimne" a prejdem aj s trabantom bez starosti. Tolko ku STK na slovensku.
Bionda
15.03.09,16:16
bohužiaľ je to tak!:eek: