prsicko
02.02.09,10:14
chcem sa opytat ja viem ze to je vecna tema, len proste nemam vôbec nejake znalosti v tejto oblasti ani v danovej som total laik, vec je takato .. ak je niekto taxikar musi platit dan lebo som pocula aj take nieco ze ak niekto plati nejaku pausalnu dan tak nie...resp. aj take nieco z prijimami pri danovom priznani...neviete ako to je ...ja som fakkt laikkk ja neviem ani akodanove vyplnit(((((( dakujemmmmm budem rada ak mi to niekto vysvetli...
Tweety
02.02.09,09:18
chcem sa opytat ja viem ze to je vecna tema, len proste nemam vôbec nejake znalosti v tejto oblasti ani v danovej som total laik, vec je takato .. ak je niekto taxikar musi platit dan lebo som pocula aj take nieco ze ak niekto plati nejaku pausalnu dan tak nie...resp. aj take nieco z prijimami pri danovom priznani...neviete ako to je ...ja som fakkt laikkk ja neviem ani akodanove vyplnit(((((( dakujemmmmm budem rada ak mi to niekto vysvetli...MV podlieha dani z MV, pretože MV používa na podnikanie. Paušálna daň je niečo iné, tú je možné uplatniť pri príjmoch z podnikania. Tie dve dane sú rozdielne a nemôžeme ich miešať dokopy.
prsicko
02.02.09,09:25
A DA SA NEJAKO VYHNUT PLATENIU TEJTO DANE, JE NEJAKA VYNIMKA?
Zoltán Kovács
02.02.09,09:28
A DA SA NEJAKO VYHNUT PLATENIU TEJTO DANE, JE NEJAKA VYNIMKA?

Jedine tak, že nebudeš používať auto na podnikanie.