stanislav25
02.02.09,13:52
Dobry den chcel bi som sa spytat na kvalifikacne kurzy , rekvalifikacny uz mam
a ako je to s tym kvalifikacnym a ci sa to neda nejako urychlit prosim pomozte mi ja bi som to potreboval pre troch ludi ale nechcem abi to dlho trvalo potrebujem to hned je to kvalifikacia na pokryvaca. skolenie a rekvalifikaciu mame len skusky nam treba za pomoc PEKNE DAKUJEM.
duves
02.02.09,12:56
No podla mna by rekvalifikacny kurz mal končiť skúškami. Asi to potrebujete pre viazanú živnosť. Ako môže niekto ponúkať rekvalifikacný kurz bez následnej záverečnej skúsky s osvedčením?
stanislav25
02.02.09,13:13
oni nam povedali ze stymi papiermi mame ist k nam na ziv. urad a ziadat o skusky alebo nieco v tom zmysle ale v tedy sme na to nemali cas a teras uz duplom potreboval bi som to urychlit ak je to mozne prist tam zaplatit a ist prec je to mozne??? DAKUJEM.
220870
02.02.09,16:06
tuším niečo podobné robí slovenská asociácia živnostníkov či ako sa to volá.skúste na googli pohľadať aj pokrývačské asociácie.Stretol som sa stým na conecu.
Zoltán Kovács
02.02.09,16:09
oni nam povedali ze stymi papiermi mame ist k nam na ziv. urad a ziadat o skusky alebo nieco v tom zmysle ale v tedy sme na to nemali cas a teras uz duplom potreboval bi som to urychlit ak je to mozne prist tam zaplatit a ist prec je to mozne??? DAKUJEM.

Ak sa pýtaš na podplácanie tak si na nesprávnom mieste. ;)

14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.
220870
02.02.09,16:40
Ak sa pýtaš na podplácanie tak si na nesprávnom mieste. ;)

14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.
Skôr si myslím že on má problém s tým že si rozšíri kvalifikáciu a plovica úradov na slovensku mu toto odmieta uznať.
stanislav25
03.02.09,05:23
JA nechcem podplacat ja to chcem len legalne urichlit a pytam sa ci sa to da nejakim sposobom.
Milan.Žiška
03.02.09,06:03
Urýchliť štúdium v akej koľvek forme za úplatu je obyčajný podvod.

Možno ti pomôže:

Cech strechárov Slovenska - pokrývačské, klampiarske a izolatérske práce
Ružinovská 1
821 02 Bratislava 2
Telefón: +421 243 426 259
Fax: +421 248 289 406
Email: cech.strecharov@slovanet.sk
WWW: www.cechstrecharov.sk
stanislav25
03.02.09,07:08
preco zo mna hned robite podvodnika?! ja nechcem nikoho podplacat len sa pitam ci sa to neda urichlit lebo som pocul ze bi mi najskor zadali termin skusok a to moze bit aj o mesiac potom sa musim dostavit boh vie kde na tie skusky a ked ich spravim tak potom cakat na ten papier len chcem vediet ci nieje ina cesta {LEGALNA} to je vsetko. Dakujem:)