mimik9911
02.02.09,16:22
Ahojte, prispievam prvy krat, tak sa vopred ospravedlnujem, ak som temu zle zaradila.;)..
VS pozaduju pri podavani prihlasky na skolu prilozit aj potvrdenie o zamestnani,že v že v čase podania prihlášky uchádzač o externé štúdium
vykonáva prácu - v znení zákona č. 363/2007 § 58 ods. 3 písmeno b)
Potvrdenie o zamestnani je aj jednou z podmienok pre prijatie.
Ja som momentalne na rodičovskej dovolenke, predtým som samozrejme pracovala...mám možnosť sa vobec dostať na externé štúdium? Máte niekto s tým skúsenosti?
ďakujem
riremordore
03.02.09,09:36
odo mňa to nepotrebovali, iba pokiaľ potrebujú pre daný študijný odbor aj potrebnú prax v zamestnaní
BmajkaB
03.02.09,16:01
ak mas zmluvu na dobu neurcitu, skus sa nejak dohodnut so zamestnavatelom...alebo sa informuj na danej VŠ (zavolaj si na studijne oddelenie) aka je moznost nahrady praxe (kedze si na MD), ci poskytuju takuto moznost...oni ti najskor povedia ake mas sance a moznosti (na kazdej skole je to inak) :)
mimik9911
04.02.09,10:00
na skole som sa informovala, ako je rieseny moj pripad, kedze som na rodicovskej dostala som takuto odpoved:
Je nám ľúto, ale potvrdenie o praxi vyplýva zo zákona (363) a ten si prosím naštudujte: hovorí, že uchádzač v čase podania prihlášky musí k prihláške doložiť aj potvrdenie o praxi.

Ostatní môžu študovať dennú formu štúdia.

Ale ked tak rozmyslam, ja som stale zamestnana, aj ked na RD, zamestnavatel mi predsa take potvrdenie moze vystavit....ci nie? Ake tlacivo vlastne sluzi na taketo potvrdenie?