lackova4
02.02.09,20:23
Dobrý večer,
môže mi niekto poradiť ako mám vypracovať podnikateľský plán, ktorý je potrebný k zdokladovaniu získanej licenciu na vykonávanie medzinárodnej nákladnej cestnej dopravy.
ďakujem
zalobaba
02.02.09,19:49
Dobrý večer,
môže mi niekto poradiť ako mám vypracovať podnikateľský plán, ktorý je potrebný k zdokladovaniu získanej licenciu na vykonávanie medzinárodnej nákladnej cestnej dopravy.
ďakujem

A kto od teba vyžaduje takýto podnikateľský plán? Rozhodnutie o vykonávaní medzinárodnej nákladnej cestnej dopravy sa vydáva na základe úplne iných dokladov, než podnikateľský plán......
lackova4
03.02.09,05:50
No neviem, či som sa správne vyjadrila. Môj manžel bol na Krajskom úrade cestnej a pozemnej komunikácie a tam mu povedali, že ak mu dôjde kontrola, je potrebné, aby mal /teraz neviem,či to poviem správne/ vypracovaný podnikateľský zámer? plán? Sám mi nevedel povedať, čo vlastne. Tak preto sa pýtam, či náhodou niekto v tejto oblasti nemá skúsenosť, čo je vlastne potrebné. My sme začínajúci podnikatelia, takže .....
ďakujem
zalobaba
03.02.09,18:08
No neviem, či som sa správne vyjadrila. Môj manžel bol na Krajskom úrade cestnej a pozemnej komunikácie a tam mu povedali, že ak mu dôjde kontrola, je potrebné, aby mal /teraz neviem,či to poviem správne/ vypracovaný podnikateľský zámer? plán? Sám mi nevedel povedať, čo vlastne. Tak preto sa pýtam, či náhodou niekto v tejto oblasti nemá skúsenosť, čo je vlastne potrebné. My sme začínajúci podnikatelia, takže .....
ďakujem

Predpokladám, že finančnú spoľahlivosť, ostaté náležitosti (zodpovedný zástupca s príslušným osvedčením) a príp. zoznam vozidiel, ste splnili a Rozhodnutie KÚCPK už máte......
lackova4
09.02.09,21:04
áno, to všetko už máme, len je potrebný ešte ten podnikateľský plán?" Prepáčte, že odpovedám až teraz, ale máme doma taký "malý" lazaret.