MiskaM.
03.02.09,08:24
Dobry den,
nedavno sme s kamaratom zakladali s.r.o., kde som konatelkou len ja, no teraz mi kamarat- spolocnik oznamil, ze konatel chce byt aj on. Vypisujeme navrh do OR,len nevieme ci na str..3 sa ako konatel mam uviest aj ja, alebo len meno noveho konatela, a ci vlastne mame vyplnit aj riadok 10, lebo doteraz tam mam, ze ja ako jediny konatel konam samostatne a teraz chceme dat,aby kazdy z nas dvoch mohol konat samostatne. Nevieme sa pohnut. Dakujeme za pomoc.
mi_ke
03.02.09,12:10
Tretiu stranu si musite prilozit dalsiu, lebo okrem noveho konatela budete musiet vymazat udaje o tebe a tie iste udaje aj zapisat, okrem jednej zmeny "jediny konatel atd." a namiesto toho dat "konatel kona samostatne."
zalobaba
03.02.09,15:46
Dobry den,
nedavno sme s kamaratom zakladali s.r.o., kde som konatelkou len ja, no teraz mi kamarat- spolocnik oznamil, ze konatel chce byt aj on. Vypisujeme navrh do OR,len nevieme ci na str..3 sa ako konatel mam uviest aj ja, alebo len meno noveho konatela, a ci vlastne mame vyplnit aj riadok 10, lebo doteraz tam mam, ze ja ako jediny konatel konam samostatne a teraz chceme dat,aby kazdy z nas dvoch mohol konat samostatne. Nevieme sa pohnut. Dakujeme za pomoc.
V prvom rade treba vypracovať zápisnicu z VZ, kde bude táto zmena, príp. aj ďalšie schválené (nezabudnúť na premenu na €, ak ste ešte v SKK) + ďalšie potrebné listiny, až potom Návrh do OR.