pedantmk
03.02.09,13:03
Ja len takú záľudnú otázku čo priniesol život (pýtajú sa ma ľudia a niekedy aj softvér :---)

Podlieha DPH - čka DPH - čke ??? :confused:
Zoltán Kovács
03.02.09,12:05
Ja len takú záľudnú otázku čo priniesol život (pýtajú sa ma ľudia a niekedy aj softvér :---)

Podlieha DPH - čka DPH - čke ??? :confused:

A aký softvér sa ťa toto pýta?
Tweety
03.02.09,12:05
Ja len takú záľudnú otázku čo priniesol život (pýtajú sa ma ľudia a niekedy aj softvér :---)

Podlieha DPH - čka DPH - čke ??? :confused:
nestraš:---
evina
03.02.09,12:08
Ja len takú záľudnú otázku čo priniesol život (pýtajú sa ma ľudia a niekedy aj softvér :---)

Podlieha DPH - čka DPH - čke ??? :confused:

nakoľko sa jedná o finančné plnenie pre štát a eventuálnym odpočtom by sme ju znížili tak určite nie ...:D
Paula
03.02.09,12:10
Takéto otázky by mohli začať dávať kompetentné orgány uchádzačom o vydanie živn. listu na vedenie účtovníctva :cool:
pedantmk
03.02.09,12:47
A aký softvér sa ťa toto pýta?

No aby som neklamal, nie priamo toto sa pýta (niečo v zmysle podlieha/nepodlieha DPH),
ale poznáte to:
"Ak to nevyplním, nepustí ma to ďalej..." :(
Zoltán Kovács
03.02.09,12:49
No aby som neklamal, nie priamo toto sa pýta (niečo v zmysle podlieha/nepodlieha DPH),
ale poznáte to:
"Ak to nevyplním, nepustí ma to ďalej..." :(

Stále tomu nerozumiem. Uveď aspoň soft, o ktorý vlastne ide.
pedantmk
03.02.09,13:02
Stále tomu nerozumiem. Uveď aspoň soft, o ktorý vlastne ide.

FICO soft

táto téma je celá trošku mimo,
ale ak sa chceš tým vážne zaoberať tak Money S3 :cool:
Antea
03.02.09,13:08
Stále tomu nerozumiem. Uveď aspoň soft, o ktorý vlastne ide.
To robí aj Alfa pri zápise do záväzkov.
Antea
03.02.09,13:09
FICO soft

táto téma je celá trošku mimo,
ale ak sa chceš tým vážne zaoberať tak Money S3 :cool:
Treba dávať pozor, nechcime od strojov, aby za nás aj rozmýšľali.
evina
03.02.09,13:17
Osobne predpokladám, že autor témy chcel založiť tému trochu na pobavenie, takže nemusíme hneď brať všetko vážne ...:)
Paula
03.02.09,13:25
V kaviarni asi na mrník nebolo voľno;)
pedantmk
03.02.09,13:47
Osobne predpokladám, že autor témy chcel založiť tému trochu na pobavenie, takže nemusíme hneď brať všetko vážne ...:)


je to tak 50 na 50 ;)
si myslím že všetky zákony v Zbierke SR sú tak trochu na pobavenie

mimotemy Veď kto by sa nebavil napríklad na tom, že v prílohe "fiskálneho zákona" sú minimálne rozmery na vytlačenie znaku MF na bloček okolo 2mm :eek:
Alebo v "cestnom zákone" a súvisiacimi prepdismi že Vám zoberú vodičák, keď nemáte pri sebe hotovosť za pokutu.
evina
03.02.09,13:53
je to tak 50 na 50 ;)
si myslím že všetky zákony v Zbierke SR sú tak trochu na pobavenie

mimotemy Veď kto by sa nebavil napríklad na tom, že v prílohe "fiskálneho zákona" sú minimálne rozmery na vytlačenie znaku MF na bloček okolo 2mm :eek:
Alebo v "cestnom zákone" a súvisiacimi prepdismi že Vám zoberú vodičák, keď nemáte pri sebe hotovosť za pokutu.

Nóóó....ale tá otázka v zadanej téme do týchto "srandičiek" nespadá:rolleyes: Tá samotná sa môže zdať iba ako recesia....ináč.....