tekni
03.02.09,22:16
Prosim vedel by mi niekto poradit,v zamestnani chcem dat vypoved a potrebujem ju k 1 marcu.čo mi hrzi ked nedodržím 2mesačnu vypoved?a mohla by som dat vypoved k prvemu:confused::)
marina8
03.02.09,21:21
§ 60
Dohoda o skončení pracovného pomeru
Na začiatok (http://www.porada.sk/t16148-zakonnik-prace-od-01-01-2006-a.html#hore)

(1) Ak sa zamestnávateľ a zamestnanec dohodnú na skončení pracovného pomeru, pracovný pomer sa skončí dohodnutým dňom.

(2) Dohodu o skončení pracovného pomeru zamestnávateľ a zamestnanec uzatvárajú písomne. V dohode musia byť uvedené dôvody skončenia pracovného pomeru, ak to zamestnanec požaduje alebo ak sa pracovný pomer skončil dohodou z dôvodov organizačných zmien.

(3) Jedno vyhotovenie dohody o skončení pracovného pomeru vydá zamestnávateľ zamestnancovi.
skus takto
Chobot
04.02.09,08:39
Prosim vedel by mi niekto poradit,v zamestnani chcem dat vypoved a potrebujem ju k 1 marcu.čo mi hrzi ked nedodržím 2mesačnu vypoved?a mohla by som dat vypoved k prvemu:confused::)

Daj si vyhľadať témy ohľadne nedodržania výpovednej lehoty, bolo to tu najmenej 50 x preberané. Nájdeš viac informácií, než potrebuješ.