macula
04.02.09,11:47
Ahojte poraďáci,
práve robím výplaty v Olympe a všimla som si, že daň za 2 zamestnancov, keď ju zrátam z výplatných pások je 9,7 Eur a keď si otvorím Prehľad za 1.Q/2009 mám tam sumu 10 Eur. Je toto tlačivo ešte staré, alebo ja mám takto zaokrúhliť daň.
Johanka
04.02.09,10:51
Správny prehľad bude vo verzii Olympu, ktorá bude k dispozícii na prelome marca a apríla. Pozri, čo máš napísané v záhlaví tlačiva na druhej strane - údaje sa vypĺňajú v celých Sk ...;).
Fabiola
04.02.09,11:06
Ja mám tento istý problém (tiež v Olympe) na prevodnom príkaze mám, že sociálnej poisťovni mám zaplatiť 691,80 €, ale vo výkaze mám 692 €, verziu mám najnovšiu, tuším to je 9.11, tiež neviem ako sa s tým vysporiadam.
macula
04.02.09,11:25
Správny prehľad bude vo verzii Olympu, ktorá bude k dispozícii na prelome marca a apríla. Pozri, čo máš napísané v záhlaví tlačiva na druhej strane - údaje sa vypĺňajú v celých Sk ...;).
Presne tak, takže tlačivo je staré. Zaokrúhľuje sa daň jednotlivo za zam.na eurocenty nadol a potom ich sčítam a výslednú sumu odvediem?
Johanka
04.02.09,12:14
Ja mám tento istý problém (tiež v Olympe) na prevodnom príkaze mám, že sociálnej poisťovni mám zaplatiť 691,80 €, ale vo výkaze mám 692 €, verziu mám najnovšiu, tuším to je 9.11, tiež neviem ako sa s tým vysporiadam.
Výkaz do SP som ešte nerobila. Ak je problém, vysporiadať sa s tým musia v Krose, nie Ty ;). Treba im volať, písať :).
mail - olymp@kros.sk