Vestman
04.02.09,12:31
Ako ste spokojní s HOTLINE vo firme Stormware ak sa potrebujete poradiť telefonicky???
Podľa mňa sa služby HOTLINE veľmi zhoršilihttp://www.porada.sk/images/icons/icon8.gif. Majú jedno (bratislavské) telefónne číslo, kde si vypočujete "až" dve možnosti na prepojenie a keď má dôjsť k prepojeniu, tak Vám to oznámi, že sú všetci zaneprázdnení inými zákazníkmi, ktorí sa dovolali pred Vami. Takto "zaneprázdnení" sú už dva mesiacehttp://www.porada.sk/images/icons/icon8.gif. Jednoducho - nedá sa tam dovolať. Budem rád, ak tu napíšete Vaše skúsenosti, ktoré by sme im potom mohli do Stormware odovzdať, aby zlepšili služby, za ktoré si platíme. Keby tam aspoň mali číslo s predvoľbou 0800, tak ma čakanie na spojenie netrápi. Ďakujem za názory.
bv_alexandra
04.02.09,11:41
Volala som na hotline včera aj predvčerom, áno treba chvílu počkať na voľného operátora, ale vybavila som všetko čo som potrebovala. Som s nimi spokojná. :)
Farks
04.02.09,11:54
Ja som tam telefonovala akurát pre chvíľou, sú ochotní, dozvedela som sa všetko, čo som chcela.
Skôr som nespokojná s pohodou ako zvládli prechod na euro. Napr. v januári som používali ich konverznú kalkulačku na prevod decembrových záväzkov na euro. Uhradiť som ich dala spoľahnutá na tú ich kalkulačku... no a aké bolo moje prekvapenie po spustení závierky, že mzdy preklaplo inak ako som ich dala k úhrade. Tak som volala na hotline (asi po hodine som sa dovolala) a jediné k čomu sme dospeli bolo, že mi pracovníčka hotlinu povedala, že sa na tú kalkulačku spoliehať nemám... tak na čo ju tam potom dávali.
No a dneska som prišla na ďalší problém, spracovala som mzdy za január a na výkaze do ZP som mala iný odvod ako v záväzkoch, na hotline mi povedali, že je to chyba programu a že v najnovšom upgrade to bude opravené.

Som zvedavá čo ešte zistím ....
k-a-t-k-a
04.02.09,11:54
ja som tiež potrebovala radu, je pravda že chvílku trvalo kým som sa dovolala , ale poradili mi okamžite.Doteraz som vždy vybavila všetko k spokojnosti
joki
04.02.09,18:29
Poradiť vedia, ale tá automatická ústredňa, čakám, že tam ešte dajú reklamné zprávy o nových produktoch v dľžke aspoň 2 - 3 minúty. To je tiež dnes moderné. Odporúčam pracovníkom Stormware, aby si sami sebe zavolali na " Hotline ". A platí jazykový zákon ?