Inuska17
05.02.09,12:09
Prosím Vás do ktorej odpisovej skupiny mám zaradiť odsávací stroj s príslušenstvom? Je to prístroj na odsávanie a filtráciu vzduchu, aby sa dalo lepšie dýchať. Obstáravacia cena odsávacieho stroja je 240000 sk.
Tweety
05.02.09,11:14
Prosím Vás do ktorej odpisovej skupiny mám zaradiť odsávací stroj s príslušenstvom? Je to prístroj na odsávanie a filtráciu vzduchu, aby sa dalo lepšie dýchať. Obstáravacia cena odsávacieho stroja je 240000 sk.
2-4533.10Zdravotnícke a chirurgické zariadenia, prístroje na ortopedické účely
Inuska17
05.02.09,11:24
Tweety ale to je odsávací stroj vo výrobnej firme, kde výrábajú zo železa. To nepatrí do zdravotníckej oblasti.
Olice
05.02.09,12:08
Prosím Vás do ktorej odpisovej skupiny mám zaradiť odsávací stroj s príslušenstvom? Je to prístroj na odsávanie a filtráciu vzduchu, aby sa dalo lepšie dýchať. Obstáravacia cena odsávacieho stroja je 240000 sk.
Neviem síce presne o aký prístroj alebo zariadenie sa jedná, ale možno by to mohlo patriť do odp. skupiny 3 (3-17)

29.23.14 Stroje a prístroje pre filtrovanie a čistenie plynov, i. n.

Z: Zariadenia na čistenie vzduchu od prachu, zachytávanie nečistôt alebo úpravu dymu (elektrostatické filtre, cyklóny - odprašovače atď.), filtre a práčky plynu
TZ: Garážové zariadenia na odvádzanie výfukových plynov
V: Vzduchové filtre tepelných motorov (29.24.13)
Johanka
05.02.09,13:59
Tweety ale to je odsávací stroj vo výrobnej firme, kde výrábajú zo železa. To nepatrí do zdravotníckej oblasti.
Inuska - nielen v tejto téme si zadala otázku jednoduchú a dostala si na ňu jednoduchú odpoveď. Prečo nenapíšeš všetky Tebe známe informácie do zadania ? Tu nie sme jasnovidci :rolleyes:.