allana
06.02.09,08:00
Dobrý deň,
potrebujem poradiť. 31.1. bolo zrušené pracovné miesto, na ktoré mám ešte stále pracovnú zmluvu - nebola upravená. Od 1.2. ma zamestnávateľ preradil na inú pracovnú pozíciu, ktorá mi nevyhovuje. Zvažujem ukončiť pracovný pomer dohodou, ale je dosť možné, že zamestnávateľ s ňou nebude súhlasiť. V tomto prípade chcem podať jednostrannú výpoveď, s tým, že už od 1.3. do zamestnania nechcem prísť. Nevadí mi ani náhrada škody i keď nemám mu ju ako spôsobiť, pretože v novej pracovnej pozícií ešte nevykonávam nič, pretože na novú pracu musí zamestnávateľ vytvoriť nové pracovné podmienky. Prosím o radu ako mám postupovať, ďakujem.
Petra Nová
06.02.09,08:54
Dobrý deň,
potrebujem poradiť. 31.1. bolo zrušené pracovné miesto, na ktoré mám ešte stále pracovnú zmluvu - nebola upravená. Od 1.2. ma zamestnávateľ preradil na inú pracovnú pozíciu, ktorá mi nevyhovuje. Zvažujem ukončiť pracovný pomer dohodou, ale je dosť možné, že zamestnávateľ s ňou nebude súhlasiť. V tomto prípade chcem podať jednostrannú výpoveď, s tým, že už od 1.3. do zamestnania nechcem prísť. Nevadí mi ani náhrada škody i keď nemám mu ju ako spôsobiť, pretože v novej pracovnej pozícií ešte nevykonávam nič, pretože na novú pracu musí zamestnávateľ vytvoriť nové pracovné podmienky. Prosím o radu ako mám postupovať, ďakujem.
:).
Chobot
06.02.09,10:11
Dobrý deň,
potrebujem poradiť. 31.1. bolo zrušené pracovné miesto, na ktoré mám ešte stále pracovnú zmluvu - nebola upravená. Od 1.2. ma zamestnávateľ preradil na inú pracovnú pozíciu, ktorá mi nevyhovuje. Zvažujem ukončiť pracovný pomer dohodou, ale je dosť možné, že zamestnávateľ s ňou nebude súhlasiť. V tomto prípade chcem podať jednostrannú výpoveď, s tým, že už od 1.3. do zamestnania nechcem prísť. Nevadí mi ani náhrada škody i keď nemám mu ju ako spôsobiť, pretože v novej pracovnej pozícií ešte nevykonávam nič, pretože na novú pracu musí zamestnávateľ vytvoriť nové pracovné podmienky. Prosím o radu ako mám postupovať, ďakujem.

Daj si do vyhľadávača slová "nedodržanie výpovednej doby", nájde ti kopec tém, kde to bolo popisované hádam dvesto krát.

Ale ak ti nevadia nejaké sankcie zo strany zamestnávateľa a si rozhodnutá ukončiť PP v rozpore so ZP, tak jednoducho neprídi do práce. Veď zamestnávateľ už nejako s tebou ukončí PP. Ale potom sa nepýtaj, prečo ti nepreplatil zvyšok dovolenky, prečo ti nevyplatil poslednú mzdu a pod.;)
allana
06.02.09,13:43
Prečítala som nejaké príspevky, takže podám dohodu o ukončení, odôvodním prečo nemôžem vykonávať nové pracovné zaradenie a už neprídem. Okrem zamestnania mám živnosť. Môžem to tak riešiť.
Chobot
06.02.09,13:53
Prečítala som nejaké príspevky, takže podám dohodu o ukončení, odôvodním prečo nemôžem vykonávať nové pracovné zaradenie a už neprídem. Okrem zamestnania mám živnosť. Môžem to tak riešiť.

Dohodu môžeš podať, dôvody nemusí uvádzať. Ak zamestnávateľ bude súhlasiť s dohodu, je to v suchu. Ak nie, tak si povinná chodiť do práce počas VD. AK nebudeš chodiť, tak porušuješ ustanovenia ZP.
allana
24.02.09,06:37
Dobrý deň, vraciam sa k môjmu príspevku. Zo ZĽ som sa nedohodla, takže som podala výpoveď v zmysle §67, už ju má doručenú. Z novým ZĽ som dohodnutá na nástup k 1.3.09, vie o mojej nemožnosti dohody z bývalým ZĽ, aj tom, že budem mať zrušený PP za porušenie disciplíny. Dohodli sme sa na práci na živnosť. Chcem sa opýtať kedy mám zájsť so soc. a zdravot.poisťovne, aby sa mi neprerušilo poistenie.Zo živnosti som zatiaľ nemala povinnosť platiť soc.poistenie a od 2/2 polroka 2008 ani zdravotne z dôvodu odvodov od ZĽ. Za radu ďakujem