comodo
06.02.09,10:23
Poradi mi niekto s nastavenim ? Programom totalcomander som v adresari kde su same fotky - subory.jpg . Program priradeny pre otvaranie suborov.jpg fotku otvori. ( napr. Microsoft photoeditor, ACD See a pod. ) Ked chcem vidiet dalsi subor, musim ten otvoreny zavriet a otvorit dalsi. Chcem vsak prehliadat fotografie v adresari tak , ze dalsie subory.jpg otvorim sipkou na. klavesnici hohe/dole. Viem ze sa to da , ale neviem kde to nastavit.
Charon
06.02.09,10:11
Toto nieje vecou TotalCommandera ale asociovaného programu, teda Microsoft photoeditor, ACD See, Iviewer a podobne. V manuáli daného programu je napísané ako sa otvorí ďalší súbor. Napr. irfanviewer, MS Zobrazovač faxov a obrázkov, otvára ďalšiu fotku stlačením medzerovníka a šipkami (Irfanviewer) iba v celostranovom režime šipkami.
ivoovi
06.02.09,15:53
Alebo este jednoduchsie..pravy klik mysi na fotku a vybrat moznost "Náhled" alebo "Preview". Otvori sa Microsoftacky prehliadac obrazkov a tam sa posuvas po fotkach v ramci adresara sipkami.
Jeho velka vyhoda je aj otacanie fotiek, staci jeden klik.
hqcomp
06.02.09,21:01
Ja pouzivam free pre domace pouzitie FastStone Image Viewer je jednoduchy vyskusaj uvidis da sa stiahnut:
filehippo.com
a preklad je tu:
cestiny.idnes.cz