fonzerelli
06.02.09,15:33
Prosim Vas, poradte.
V novej kuchyni mame vsetky spotrebice nerezove bez upravy proti odtlackom prstov.Najmä na varnej doske je po vareni vidiet kazdy flak aj od obycajnej vody.A tiez digestor a mikrovlnka.Je to hrozne, nicim nejdu dole tie odtlacky a flaky.Poradite nejaky ucinny pripravok?
Dakujem
alla66
06.02.09,17:03
Ja používam len ocot. :eek: Je to najlacnejšie, neškodí životnému prostrediu a omnoho lepšie čistí ako drahý prípravok z drogérie,alebo nebodaj z reklamy.
Zita5
06.02.09,17:35
Ja som minulý rok zakúpila nerezový sporák a v obchode mi poradili a aj som to tam kúpila .......Sprey na ošetrovanie ušľachtilej ocele - saBesto - katalogové číslo 893 121.

Mäkkou handričkou natriete a vyleštíte .....je to aj ochrana proti odtlačkom a veľmi dobre sa mi s tým pracuje .
400 ml - 399 Sk bola cena za sprey. .Neviem či môžem , ale je tam nálepka firmy WUTRH ...čiže ak pôjdete na ich stránku , tak si to tam môžete objednať . Ale na nerez to je skutočne výborné a som s tým veľmi spokojná .
Zita5
06.02.09,17:41
velvet
06.02.09,19:01
Odtlačky od prstov sú mastné...čiže by som to skúsila nejakým odmasťovacím prípravkom...ocot, prostriedok na riad, a podobne...a utrieť do sucha - vyleštiť...dosť prácne...preto nechcem do kuchyne nič nerezové :---
fyziater1
26.02.09,19:06
Ja mám skúsenosť s prostriedkom od CORMEN, nájdete ho aj na tejto stránke cleaneco bodka eu
kvalitar
04.08.09,04:42
zdravim kupil som byt a v kupelke mam baterie ktore su velmi znecistene od vodneho kamena, zanesene medienkou a vselijakym povlakom. Kupil som aj specialne pripravky ale nic nepomaha. Neviete mi poradit?
Dav
04.08.09,14:30
zdravim kupil som byt a v kupelke mam baterie ktore su velmi znecistene od vodneho kamena, zanesene medienkou a vselijakym povlakom. Kupil som aj specialne pripravky ale nic nepomaha. Neviete mi poradit?
Ocot, utierky z mikrovlákna, z prípravkov Pulirapid.
cowboyka
07.08.09,08:04
A poraďťe s čím sa dá vyleštiť sklo na nerezovej elektrickej rúre?