soske
15.06.05,10:56
Ahojte!!

Prosím Vás kontrolujú pri kontrole v SP aj to ci su spravne vypocitane nároky na dovolenku a preplacanie sviatkov , všetky priemery a podobne??
Poradte!!!!!!!!!!.
Jana Motyčková
15.06.05,09:33
SP to nekontroluje.
soske
15.06.05,09:59
Ďakujem veľmi pekne, a neviete co konkretne kontrolujú, ci aj spravnost určenia ČZD,to je hrubá mzda + sviatky+dovolenky, alebo len ci je spravne vypočítaný odvod do SP z ČZD???

Zúfalo čakám!!
Dík§!!
Marian
15.06.05,10:01
Kuknú na vymeriavacie základy a či sú správne vypočítané odvody-podvody.
soske
15.06.05,10:19
Marianko, vymeriavacie základy podľa výplatných pások, lebo nie každý mesiac je rovnaký vym.základ ak mal Dovolenku alebo sviatok. atd. Asi som tupá, ale hrozne sa bojím!!!
Díky a sory!!!!!!
Pepa
15.06.05,11:34
Ahoj Soske. Tak po prvé: túto tému si už raz otvorila, mala si v nej pokračovať ďalej a neotvárať znovu to isté. Po druhé: ČZD je hrubý príjem mínus odvody. SP nezaujíma ČZD ale vymeriavací základ pre odvody do jednotlivých fondov. Po tretie: netreba sa až tak báť, pokiaľ máš dobrý SW a "všetko dobre nastavené "nemal by tam byť problém vo výpočte odvodov. Mala som x kontrol, všetky dopadli dobre - až na niektoré neskoré úrady - ale to nie je môj problém. Všetky kontrolórky boli super, pomohli a usmernili. Tak neboj. Pekný deň.
soske
15.06.05,11:54
Všetko mi je jasné, všetkým Vám ďakujem, a prepacte este len začínam komunikovať!!!

Nabudúce to bude lepsie slubujem!!!!!!
Pepa
15.06.05,12:00
Všetko mi je jasné, všetkým Vám ďakujem, a prepacte este len začínam komunikovať!!!

Nabudúce to bude lepsie slubujem!!!!!!
Všetci sa učíme. Ahoj.