Jurho
07.02.09,17:32
Mám Nero-7.0.1.4 Premium, funguej v pohode....... (na dokumenty)

chcel som ale napáliť MP3 , no niektoré mám uložené pod presným názvom - aj s diakritikou..... a tie mi nechce napáliť !!!

všetky ostatné sa dajú vložiť do projektu, ale tie, čo obsahujú slovenské znaky v názve, tak pri nich mi vyhodí tabulku,že tie nemôže nájsť...... (pritom tam na 100 % sú a všetky fungujú......)

sa chcem teda spýtať, či to robí len tento Nero a mal by som ho preinštalovať, alebo ako?........

VDAKA
Stevo5
08.02.09,15:49
NERO 7.5.9.0, WinXP SK, SP3
Bežne napaľujem v NERO a názvy sú so slovenskou diakritikou. Nie je u mňa rozdiel v napaľovaní ak je názov skladby s diakritikou alebo bez nej. NERO je v Slovenčine.

Takže nie je to tým názvom, ale niečo sa pokazilo v programe alebo v nastaveniach.

Inak ak chceš vpaľovať len MP3-ky, tak stačí ak to napáliš ako DATA súbory - normálne dátové CD/DVD.
Chobot
09.02.09,14:02
Mám Nero-7.0.1.4 Premium, funguej v pohode....... (na dokumenty)

chcel som ale napáliť MP3 , no niektoré mám uložené pod presným názvom - aj s diakritikou..... a tie mi nechce napáliť !!!

všetky ostatné sa dajú vložiť do projektu, ale tie, čo obsahujú slovenské znaky v názve, tak pri nich mi vyhodí tabulku,že tie nemôže nájsť...... (pritom tam na 100 % sú a všetky fungujú......)

sa chcem teda spýtať, či to robí len tento Nero a mal by som ho preinštalovať, alebo ako?........

VDAKA

Skús ešte tie súbory, ktoré nevie načítať najprv skopírovať do nejakého iného adresára (napr. priamo na C: vytvor nejaký dočasný adresár) a odtiaľ ich skús načítať do Nera pri procese napaľovania. AJ mne to niekedy nechce načítať súbory, hlási, že súbor nenašiel a toto mi pomáha.
Jurho
09.02.09,15:06
1.) dávam to ako dáta napáliť......... aj tak nejde........

2.) všetko mošné som skúšal....... aj na usb kľúč ich dať ......... a odtiaľ..... nič........

neviem......... postupne to prepisujem..... čo iné mi ostáva.......
ale vravím.........
nechce len tie so "ľ,č,ť,ň,ř,ě,ď "

je ich "len" asi 300-400.... tak hadam pomaly......... :D:D:D
Chobot
09.02.09,15:19
1.) dávam to ako dáta napáliť......... aj tak nejde........

2.) všetko mošné som skúšal....... aj na usb kľúč ich dať ......... a odtiaľ..... nič........

neviem......... postupne to prepisujem..... čo iné mi ostáva.......
ale vravím.........
nechce len tie so "ľ,č,ť,ň,ř,ě,ď "

je ich "len" asi 300-400.... tak hadam pomaly......... :D:D:D

Pokiaľ je chyba len v diakritike, tak by som s tým nepáral, že opravovať to. Ak ti ide len o samotné napálenie dát, tak by som to napálil cez iný soft, nie cez Nero.

Napr. aj samotný Windows Explorer dokáže napáliť dáta na CD. Dáš v prehliadači ako kopírovať, vyberieč napaľovaciu mechaniku a dáš vložiť, objaví sa ti pár inštrukcií a potom dáš napáliť.

Alebo cez nejaký iný free soft. Alebo si nainštaluj nejaký novší Nero, ktorý podporuje diakritiku.
jurco286
11.04.09,08:01
mam nera 7 nainštalovaného ale ho nemôžem nájst cos tym
Chobot
11.04.09,18:09
mam nera 7 nainštalovaného ale ho nemôžem nájst cos tym

AK si ho inštaloval štandardným spôsobom, tak predvolená inštalačná cesta je :

c:/Program Files/Nero

Ak si cestu zadával ručne, tak by si si mal pamätať, kam si to inštaloval. A odkaz na plochu si si nevytvoril?
Fero11
12.04.09,03:37
V kazdom pripade by si ho mal naist cez ponuku start--programy