cicc3
08.02.09,14:22
Chcela by som sa spytat ci je to normale ked som v TPP a zamestnavatel mi neplati celorocne dovolenky,PN-ku.paragraf ba ani povinne listky na stravovanie co mam robyt?
Tweety
08.02.09,13:26
Chcela by som sa spytat ci je to normale ked som v TPP a zamestnavatel mi neplati celorocne dovolenky,PN-ku.paragraf ba ani povinne listky na stravovanie co mam robyt?
Ak je dovolenka čerpaná, patrí za ňu náhrada mzdy, rovnako aj za § 141, a za max. 10 KD DPN, náhrada príjmu za DPN. Ak to tak nie je, skús sa na tieto skutočnosti opýtať kompetentných vo firme, a ak nepochodíš, skús Inšpektorát práce.
Paula
08.02.09,13:35
Chcela by som sa spytat ci je to normale ked som v TPP a zamestnavatel mi neplati celorocne dovolenky,PN-ku.paragraf ba ani povinne listky na stravovanie co mam robyt?


Ak pominiem tie stravné lístky, mzdový účtovník sa ako k problému vyjadril? Veď niekto mu hádam dáva podklady pre spracovanie mzdy.
veronikasad
08.02.09,13:37
Chcela by som sa spytat ci je to normale ked som v TPP a zamestnavatel mi neplati celorocne dovolenky,PN-ku.paragraf ba ani povinne listky na stravovanie co mam robyt?
Čo znamená neplatí celoročné dovolenky ? Dovolenku si nevyčerpáš a chceš aby ti ju zamestnávateľ preplatil ? Alebo si ju čerpáš a nedostávaš za ňu náhradu mzdy ?