betkas
08.02.09,15:03
Ahojte!

Velmi by som porosila vsetkych ktory maju nejake skusenosti alebo maju nejake rady " ako sa pustit do vyroby mydla ". Je potrebne mat na vyrobu mydla laboratorium alebo staci ak si ho vyrobim doba a dam ho na laboratorne skusky ci vyhovuje a neskodi zdraviu a moze ist do predaja?

PROSIM O AKEKOLVEK DOBRE RADY ALEBO SKUSENOSTI!

AK VIETE KDE TO MAM ZISTIT TAM MA NASMERUJTE...

DAKUJEM BETKAS
kukurička
07.04.09,13:52
iriska
16.04.09,05:12
Raz v telke tiež vyrábali "domáce" mydlo, ale na konci upozornili, že toto mydlo je vhodné použiť ako dekoráciu alebo prevoňanie priestoru a nie na umývanie, lebo môže obsahovať alergény alebo dráždivé látky.
SamuelSK
17.11.11,20:54
Raz v telke tiež vyrábali "domáce" mydlo, ale na konci upozornili, že toto mydlo je vhodné použiť ako dekoráciu alebo prevoňanie priestoru a nie na umývanie, lebo môže obsahovať alergény alebo dráždivé látky.

To asi preto, aby neohrozili "znackove" mydla. Investorom by sa to asi nepacilo :) aj kadejake "super znackove" kozmetiky by sa mohli strcit niekam. Cele kuzlo spociva v RECEPTE. A clovek si moze vyrobit AKUKOLVEK kozmetiku doma (a dokonca "liecivejsiu" lebo kozmetickej firme nejde o vyliecenie ale neustale liecenie, detto farmafirmy..)

Vyrobil ho niekto? Tema je 2 roky stara, no vela krat citam, hlavne ludia v Amerike (ano v tej krajine, pre antiamericanov haha), ho casto vyrabaju, vyjde to lacno, a clovek ma nekonecno moznosti co tam da..