igor44
08.02.09,19:22
ahojte ,
Mam problem so stahovanim určitych suborov v opere a firefoxe.Ide o subory s priponou *exe a *zip .V IE7 mi tie subory stiahne dobre.Obrazky,mp3,videa alebo pdf idu stiahnut normalne v opere aj firefoxe.Neviete nahodou kde je chyba? Dakujem za kazdu radu .
ivoovi
08.02.09,19:31
ahojte ,
Mam problem so stahovanim určitych suborov v opere a firefoxe.Ide o subory s priponou *exe a *zip .V IE7 mi tie subory stiahne dobre.Obrazky,mp3,videa alebo pdf idu stiahnut normalne v opere aj firefoxe.Neviete nahodou kde je chyba? Dakujem za kazdu radu .

Ahoj,
Co znamena problem zo stahovanim? Ze nevies stiahnut exe,zip subor z netu?
Nemoze to byt nastavenim firewallu?
Este by som skusil mrknut na Ovladacie panely a tam Moznosti internetu zalozka Zabezpecenie , ale to asi funguje len pre Explorer
dalid
09.02.09,06:47
igor44
09.02.09,12:54
problem znamena ze ked chcem stiahnut napr. zo stahuj.cz alebo slunecnice
itunes tak sa mi neotvori prenos suborov resp. spravca stahovania vo firefoxe
a stahovanie ako by "zamrzlo"
vdaka za ten odkaz
dolfort
09.02.09,15:04
To že ti to v IE ide a v Opere + FF nejde, by skôr malo znamenať že Opera + FF sa správajú korektne a IE nie (zvyčajne to tak je, lebo IE si robí čo chce). Čiže otázka by mohla znieť aj "IE mi sťahuje exe a zip, kde je chyba?"

Napriek tomu ešte checkni:

v FF: Nástroje - Možnosti - Aplikácie
a pozri čo FF robí s exe a zipom.

v Opere: Nástroje - Nastavenia - Pokročilé voľby / nastavenia - Sťahovanie.
ak exe a zip nie sú v zozname, pridaj ich tam.
igor44
09.02.09,15:41
to som už skúšal ,ale nepomohlo to .skôr si myslim ze to bude rezidentným štítom u spyware terminatora.
ivoovi
09.02.09,16:49
...v Opere: Nástroje - Nastavenia - Pokročilé voľby / nastavenia - Sťahovanie.ak exe a zip nie sú v zozname, pridaj ich tam.

Tym tom asi nebude. Nemam tam ani zip ani exe a nemam problem so stahovanim. Skor by som tipol nejaky firewall.