Dasha91
09.02.09,08:09
Na compe mám teraz Windows 7, ale dneska sa bude inštalovať späť XP, lebo 7 mi nevyhovuje a jediné, čo chcem zachrániť je história zo Skype. Viem, kde by sa nachádzala na XP, ale v W7 nie je ani priečinok "Documents and Settings" a aj som skúšala vyhľadať zložku "Application data" a žiadny výsledok.
dolfort
09.02.09,15:09
Daj si vyhľadať v tom Windows 7 kompe niečo čo je jedinečné pre Skype, bez ohľadu na OS. Napr. config.xml, príp. chatmsg, chatmember, voicemail alebo len *.dbb.
Pri troche šťastia ti vysype priečinok s kontom, ktorý si backupneš.

Na tvojom mieste by som zálohoval celý disk C, nikdy nevieš či sa k niečomu nebudeš potrebovať vrátiť + nemusí ti stáť nová inštalácia na tom že nemáš Skype history.
Dasha91
09.02.09,15:53
Ako som písala, jediné čo chcem zachrániť je história skype. Nič iné odtiaľto nechcem a nepotrebujem, lebo mám ten W7 len jeden deň. A z toho predošlého XP mám celý disk C. :) A nič také to nenašlo. :mee: No, asi sa nedá nič robiť, ešte raz skúsim pohľadať o tom na nete.

Veľmi ti ďakujem ;)
ivoovi
09.02.09,17:15
Ako som písala, jediné čo chcem zachrániť je história skype. Nič iné odtiaľto nechcem a nepotrebujem, lebo mám ten W7 len jeden deň. A z toho predošlého XP mám celý disk C. :) A nič také to nenašlo. :mee: No, asi sa nedá nič robiť, ešte raz skúsim pohľadať o tom na nete.

Veľmi ti ďakujem ;)

Mrkni tu:
http://support.skype.com/en_US/faq/FA413/How-do-I-backup-my-configuration-and-instant-message-history
Tu:
http://forum.skype.com/index.php?showtopic=80173&st=0&p=369567&#entry369567

Ak si mala len jeden den Skype na WIN 7 tak mozno napomocne bude toto:
Klikni na kontakt, ktory chces zalohovat a otvor ho ako chat. Do chat-ovacieho okna vloz /htmlhistory. Otvori sa historia v prehliadaci.
Dasha91
11.02.09,01:05
Už je neskoro, už mám znova XP, ale ďakujem, možno sa to bude hodiť do budúcnosti, alebo iným ľuďom. :):) A históriu z toho dňa asi poprosím, aby mi preposlali normálne celý rozohovor a bude zachovaný tu. :)

Teraz mám ďalší problém. Tu v XP som si nainštalovala Skype a presunula zložku chatsync ešte z predošlého XP, do priečinku Application data/Skype/moj_nick.. a odhlásila a prihlásila som sa na skype a história sa nedá pozrieť. Taktiež som prekopírovala celú zložku Favorites, ale moje obľúbené stránky sa neobjavili vo Firefox. :confused:


EDIT
Sorry, ešte si pozriem to oficiálne fórum :)
Dasha91
11.02.09,05:56
Už som došla na to s tým Firefoxom :] :--- Ale s tým skypeom furt neviem :(:mee:
ivoovi
11.02.09,21:14
Už som došla na to s tým Firefoxom :] :--- Ale s tým skypeom furt neviem :(:mee:

Skus skopirovat cely adresar Skype nielen ten subor. Tak aspon pisu na fore skypu.
Dasha91
14.02.09,09:33
skúsila som a stále nič.. možno mám inú verziu skype ako som mala predtým? neviem čím to môže byť. napíšem otázku na skype.com.