bliss
15.06.05,22:45
Hladam informacie tykajuce sa cinnosti DJ. Zaujmalo by ma akym sposobom je mozne prevadzkovat tuto cinnost(legalne :D), ci iba prostrednictvom zdruzenia, alebo ci je to mozne aj cez zivnost?..alebo ci existuju aj ine moznosti, ak ano, tak ake?,..A ci je mozne byt sucastne zivnostnik a clen zdruzenia?,..dakujem.. :)
pyton
16.06.05,09:21
Podľa mňa normálne na živnostenský list. /Kľudne zatelefonuj na Živn. úrad, čo k tomu potrebuješ./ A prečo spomínaš nejaké združenie? To je združenie fyzických osôb - živnostníkov? Ak sa chcete viacerí takto združiť, tak až keď budete mať živn. listy, ale to určite nie je podmienka práve takto podnikať.
bliss
16.06.05,13:46
Podľa mňa normálne na živnostenský list. /Kľudne zatelefonuj na Živn. úrad, čo k tomu potrebuješ./ A prečo spomínaš nejaké združenie? To je združenie fyzických osôb - živnostníkov? Ak sa chcete viacerí takto združiť, tak až keď budete mať živn. listy, ale to určite nie je podmienka práve takto podnikať.
..thx

obcianske zdruzenie sa pri dj.. zaklada bezne..(samozrejme zdruzenie sme kceli zalozit viacri).. viem to od ostatnych dj a dalej som sa informoval na ministerstve kultury, kde mi bolo odporucene zdruzenie,.ale nikde som nenasiel inf. o tom ci je to mozne robit aj v ramci zivnosti.. napr. pre agenturu, kde je inak nutne zmluvne "clenstvo"..
pyton
16.06.05,18:50
Aha, tak si to upresnil - "občianske združenie" je niečo celkom iné ako to "združenie FO"...