Wanda9
09.02.09,09:01
Ahojte, vedeli by ste mi poradiť :
- ako docieliť, aby sa mi z POHODY dali vytlačiť na 1 stranu zaúčtovania viacerých položiek jedného bankového výpisu, aby som nepotrebovala na každú položku osobitný papier (Report designer nemám).
- ako vytlačiť zaúčtovanie pri faktúre, lebo v tlačových zostavách mi POHODA takú možnosť neponúka. Alebo mám predkontáciu ručne zapísať na každej faktúre?

Teším sa na Vaše rady pre začiatočníkov :)
bv_alexandra
09.02.09,08:10
Ahojte, vedeli by ste mi poradiť :
- ako docieliť, aby sa mi z POHODY dali vytlačiť na 1 stranu zaúčtovania viacerých položiek jedného bankového výpisu, aby som nepotrebovala na každú položku osobitný papier (Report designer nemám). a tlačová zostava zaúčtovanie dokladov ti nevyhovuje?
- ako vytlačiť zaúčtovanie pri faktúre, lebo v tlačových zostavách mi POHODA takú možnosť neponúka. Alebo mám predkontáciu ručne zapísať na každej faktúre? v tlačovej zostave musíš v ľavom rohu zafajknúť okienko vrátanie zaúčtovanie a vtedy ti fa vytlačí aj s košielkou

Teším sa na Vaše rady pre začiatočníkov :)v texte:)
Pridala som aj obrázkový náhľad;)
Wanda9
09.02.09,08:55
Alexandra, kde nájdem zostavu zaúčtovanie dokladov? Pre istotu po krokoch, lebo som akosi nasleplá :-). Čo sa týka faktúr, riešim prijaté a tam mi v zostave neponúka možnosť so zaúčtovaním.
bv_alexandra
09.02.09,09:02
Alexandra, kde nájdem zostavu zaúčtovanie dokladov? Pre istotu po krokoch, lebo som akosi nasleplá :-). Čo sa týka faktúr, riešim prijaté a tam mi v zostave neponúka možnosť so zaúčtovaním.
Tlačové zostavy - kontrolné zostavy - zaúčtovanie výpisov, alebo zaúčtovanie dokladov pricapím ti tiež obrázok. za chviločku;)
Dada
09.02.09,09:03
Alexandra, kde nájdem zostavu zaúčtovanie dokladov? Pre istotu po krokoch, lebo som akosi nasleplá :-). Čo sa týka faktúr, riešim prijaté a tam mi v zostave neponúka možnosť so zaúčtovaním.

Na prijaté vypisujem ručne zaúčtovanie.
bv_alexandra
09.02.09,09:08
Na prijaté vypisujem ručne zaúčtovanie.
Na to zaúčtovanie prijatých by sa dala použiť tlačová zostava - zaúčtovanie dokladov, a nastrihať a pricapiť, ale to považujem za dosť pracné.;)
Wanda9
09.02.09,09:56
Ďakujem obom, ste super :-)
Betina2
10.02.09,15:32
Na to zaúčtovanie prijatých by sa dala použiť tlačová zostava - zaúčtovanie dokladov, a nastrihať a pricapiť, ale to považujem za dosť pracné.;)

Vraj sa nemusí priliepať. Stačí túto zostavu vytlačiť, podpísať účtovné doklady, vložiť celú zostavu do euroobalu a tento priložiť k agende do šanónu. Robia to tak aj inde. Ja som zvykla strihať a lepiť, ale dlho to trvá, takže ak nestíham, tak vytlačím, podpíšem, založím. Nastrihať a prilepiť sa dá konieckoncov aj neskôr.