McMarti
07.07.04,14:39
Náš zamestnanec bol jeden den u lekára ma len potvrdenie že vyšetrenie sa kobalo celý deň, ako mu mám vypočízať náhradu? Tak ako keby bol jeden deň chorý?
Veva
07.07.04,15:06
§ 141 ZP odst.2 písm .a bod 1. - Pracovné voľno s náhradou mzdy .... 7 dní v roku .Ak bol zamestnanec na celodennom vyšetrení má nárok na náhradu .Táto náhrada sa vypočíta z priemeru na daný štvrťrok x počet hodín jeho pracovnej doby. /ako pri RD / nič iné.
Úspešnú prácu.
McMarti
08.07.04,07:09
Dakujem za radu. Musím to opraviť lebo ja som mu dala ako PN