1gabika1
09.02.09,11:16
Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o radu. Učitelia, ktorí boli s deťmi na lyžiarskom a mali vlastne dozor aj v noci mám im dávať plat za pracovnú pohotovosť? Viete mi prosím poradiť ako to robíte na iných školách? A ak áno ako to vypočítam???
ďakujem
katica.vargova
10.02.09,15:45
U nás sme mali dohodu, keď sme boli v škole v prírode, že za každý celý deň (pondelok - štvrtok) sme mali 2 dni NV a v piatok, v deň príchodu podľa hodín nad rámec po 15.00 hod. Príplatky sme potom nežiadali. Ale neviem, či je to takto právne v poriadku.
Lilu1
20.02.09,13:03
Prosím o pomoc!
Potrebujem vypracovať rozpis služieb učiteľov počas lyžiarskeho výcviku žiakov. Vôbec neviem ako nato. Ide 33 žiakov a 3 pedagogickí zamestnanci z nich jeden nemá preukaz inštruktora. Pomôžete mi niekto? Ak z Vás už niekto robil takýto rozpis s nočnými službami s pracovnou pohotovosťou s dozorom atď.
Veľmi pekne ďakujem.
Lilu1
23.02.09,16:53
Prosím o pomoc!
Potrebujem vypracovať rozpis služieb učiteľov počas lyžiarskeho výcviku žiakov. Vôbec neviem ako nato. Ide 33 žiakov a 3 pedagogickí zamestnanci z nich jeden nemá preukaz inštruktora. Pomôžete mi niekto? Ak z Vás už niekto robil takýto rozpis s nočnými službami s pracovnou pohotovosťou s dozorom atď.
Veľmi pekne ďakujem.
Lilu1
23.02.09,18:56
To mi fakt nik nevie poradiť???
martina0203
24.02.09,17:27
To veru neviem, no stretla som sa s tým, že učitelia, ktorí boli napr. na lyžiarskom výcviku, tábore, škole v prírode, .....dostávali neskôr NV.