Mimka21
09.02.09,13:57
Dobry den,
od 1.2. 2009 mi plynie 2 mesacna VL. V januari som sa chcela so zamestnavatelom dohodnut na ukonceni prac. pomeru k 28.2.2009, ale odmietol. Moze ma nutit cerpat si dovolenku pocas VL? Dakujem
Tweety
09.02.09,12:58
Dobry den,
od 1.2. 2009 mi plynie 2 mesacna VL. V januari som sa chcela so zamestnavatelom dohodnut na ukonceni prac. pomeru k 28.2.2009, ale odmietol. Moze ma nutit cerpat si dovolenku pocas VL? Dakujem1) § 111 ZP
Čerpanie dovolenky určuje zamestnávateľ po prerokovaní so zamestnancom podľa plánu dovoleniek určeného s predchádzajúcim súhlasom zástupcov zamestnancov tak, aby si zamestnanec mohol dovolenku vyčerpať spravidla vcelku a do konca kalendárneho roka. Pri určovaní dovolenky je potrebné prihliadať na úlohy zamestnávateľa a na oprávnené záujmy zamestnanca. Zamestnávateľ je povinný určiť zamestnancovi čerpanie aspoň štyroch týždňov dovolenky v kalendárnom roku, ak má na ne nárok, a ak určeniu čerpania dovolenky nebránia prekážky v práci na strane zamestnanca.
Mimka21
09.02.09,13:07
Zial, tak z toho som vela nepochopila :(. Teda len po dohode ZC-a so ZL-om je mozne cerpanie dovolenky. Ak s tym nesuhlasim, nemoze ma do toho nutit..predpokladam
Chobot
09.02.09,14:46
Zial, tak z toho som vela nepochopila :(. Teda len po dohode ZC-a so ZL-om je mozne cerpanie dovolenky. Ak s tym nesuhlasim, nemoze ma do toho nutit..predpokladam

Zamestnávateľ ti môže prikázať čerpať dovolenku. Je to v § 11 ods. 1 ZP:

(1) Čerpanie dovolenky určuje zamestnávateľ po prerokovaní so zamestnancom podľa plánu dovoleniek určeného s predchádzajúcim súhlasom zástupcov zamestnancov tak, aby si zamestnanec mohol dovolenku vyčerpať spravidla vcelku a do konca kalendárneho roka. Pri určovaní dovolenky je potrebné prihliadať na úlohy zamestnávateľa a na oprávnené záujmy zamestnanca. Zamestnávateľ je povinný určiť zamestnancovi čerpanie aspoň štyroch týždňov dovolenky v kalendárnom roku, ak má na ne nárok, a ak určeniu čerpania dovolenky nebránia prekážky v práci na strane zamestnanca.

Akurát musí prihliadať na oprávnené záujmy zamestnanca. Oprávneným záujmom nie je to, že vo februári nechceš čerpať dovolenku. Ak an nečerpanie nemáš vážny dôvod, tak ti ju nariadi. AKurát musí dodržať ustanovenia ods. 3:

(3) Ak sa poskytuje dovolenka v niekoľkých častiach, musí byť aspoň jedna časť najmenej dva týždne, ak sa zamestnanec so zamestnávateľom nedohodne inak. Čerpanie dovolenky je zamestnávateľ povinný oznámiť zamestnancovi aspoň 14 dní vopred. Toto obdobie môže byť výnimočne skrátené so súhlasom zamestnanca.
Mimka21
10.02.09,09:45
Dakujem za odpoved... To je blbe, ze musim ist na dovcu, ked nechcem :mee:..
Snazim si ju dohodnut len tak na posledny februarovy tyzden... ale neviem ci mi to prejde... T.j. ak sa do toho obuju, tak ma prinutia ist skor:mad: podla bodu 1.. Ale zas by mi to museli asi pisomne oznamit do 14 dni podla bodu 3... a to uz akosi nestihaju kedze je pomaly polka februara...