akrestanova
09.02.09,14:25
Nechcem vyzerať ako úplny truľo, ale kto neviem má sa opýtať. :o Ako je to s "kariernym postupom" a súhlasmi a bodíkmi na porade?? Keď sa mi páčil nejaký príspevok, tak som "tam niečo zaklika, že sa mi to páči" a väčšinou mi poďakovali a ja sa debilne opýtam: za čo?? :o :o :o
Tweety
09.02.09,13:35
Nechcem vyzerať ako úplny truľo, ale kto neviem má sa opýtať. :o Ako je to s "kariernym postupom" a súhlasmi a bodíkmi na porade?? Keď sa mi páčil nejaký príspevok, tak som "tam niečo zaklika, že sa mi to páči" a väčšinou mi poďakovali a ja sa debilne opýtam: za čo?? :o :o :o
Ak si im pridelila bod, klikla si na oceňujem, tak asi zaň. :)
Aljok
09.02.09,16:05
Paula
02.04.09,18:18
S dovolením použijem túto tému. Ako to bude s "pomohol" a nepomohol? Budú sa zlievať do jednoho kýblika ako + a - a napokon to zostane napr. na nule, aj keď možno príspevok vlastne mnohým pomohol a ten ,kto poohol ani nebude vedieť, že pomohol ;). Hm. Ale ručičky sú pekné :).
Ak tu už je nejaká vysvetlivka, nasmerujte ma prosím.
Rozalka
02.04.09,18:22
Ja som to zas pochopila ako náhradu za "na svetlo" a "do tmy" - aj farebne je to podobné.
Zita5
02.04.09,18:23
S dovolením použijem túto tému. Ako to bude s "pomohol" a nepomohol? Budú sa zlievať do jednoho kýblika ako + a - a napokon to zostane napr. na nule, aj keď možno príspevok vlastne mnohým pomohol a ten ,kto poohol ani nebude vedieť, že pomohol ;). Hm. Ale ručičky sú pekné :).
Ak tu už je nejaká vysvetlivka, nasmerujte ma prosím.


Kde vidíte ručičky , ja mám stále svetlo a tmu ....:rolleyes::)
Paula
02.04.09,18:25
Svetlá boli o inom .
Paula
02.04.09,18:26
Kde vidíte ručičky , ja mám stále svetlo a tmu ....:rolleyes::)


A okuliare máš na nose Zitka? ;)
Rozalka
02.04.09,18:26
Zita5
02.04.09,18:28
A okuliare máš na nose Zitka? ;)

Paulínka , okuliare mám na očiach , ja tam mám stále svetlo a tmu :), skúsim si ich dať aj na nos ;)
Vlčiu tmu zatiaľ nemám :---:D
Zita5
02.04.09,18:30
a nemáš to takto:
.
http://www.porada.sk/NuRatings/thumbs_up.gif (http://www.porada.sk/showthread.php?do=ratepost&p=1010247&t=101973&v=1&tui=1113) http://www.porada.sk/NuRatings/thumbs_dn.gif (http://www.porada.sk/showthread.php?do=ratepost&t=101973&t=1010247&v=-1&tui=1113) 0


pomohol príspevok?


Rozalka , však to je svetlo a tma , tak to mám aj ja , ale žiadnu ruka hore ani dolu ....aj ja chcem vidieť ručičky ....:D:)


Pomohol príspevok ?... to mám aj ja .
Richard
02.04.09,18:32
palec hore palec dole je nástupník svetla a tma.

funkcionalita je o tom istom, len spresňuje používanie. Ak si spomeniete tak sme v jednej téme riešili ako to premenovať aby sa to nemíňalo účinnosti.

Podstatou je aby sa označili príspevky ktoré sú k veci (k téme) a naopak zuršili príspevky ktoré sú od veci, neprispievajú k téme a sú dokonca proti etikete či úplne mimo-témy.

Tie ktoré získajú mínusové body sa schovajú tak ako to bolo aj predtým a podľa nastavenia, ktoré máte hore v téme.

Ešte to celé skúsim nejak domyslieť a spojiť s funkciou súhlasím či oceňujem a bodovaním. No ale to predbieham...

Stále by som chcel aby každá téma riešila len jednu hlavnú vec a nie viac, alebo aby tam bola neplodná diskusia (hovorím o odborných témach). Preto tieto nástroje. Ak by sa to používalo bolo by tu "slušnejšie" a takisto prehľadnejšie...
----------------------------------
Zita5, stlači s pár krát refresh a budeš mať palce
Zita5
02.04.09,19:03
Vďaka , už mám aj ja palec hore aj dolu :);)
Paula
02.04.09,19:06
Vďaka , už mám aj ja palec hore aj dolu :);)


No vidíš, že vidíííííííííš;)
Zuzka
02.04.09,19:12
o čom tu točíte? ;) :)
Zita5
02.04.09,19:13
Zuzka , už sme dotočili ...hľadala som palčeky :);)
azla
02.04.09,19:14
Rozalka , však to je svetlo a tma , tak to mám aj ja , ale žiadnu ruka hore ani dolu ....aj ja chcem vidieť ručičky ....:D:)


Pomohol príspevok ?... to mám aj ja .

Najprav som si myslela, že aké ručičky. Potom som si myšou zašla na červené a zelené, a bola tam ručička - aj na jednom aj na druhom. Videla som, len nechápala, že čo ..... čo tie ručičky.
Hovorím si, ako nevidí, keď sú tam.:D

Prejdem si pár príspevkov nižšie a to vôbec sa nehovorilo o tých "ručičkách" čo som si pôvodne myslela a videla.
Už sa hovorílo o palcoch (a ja som videla stihlučku malú ručičku):eek::eek:

No tak palec ja nijaký nevidím.:cool:
Ale vôbec sa ani sama sebe nečudujem, že si to blbo vysvetľujem, že nevidím, lebo ešte nie som zrelaxovaná.:mee:
Zita5
02.04.09,19:20
Najprav som si myslela, že aké ručičky. Potom som si myšou zašla na červené a zelené, a bola tam ručička - aj na jednom aj na druhom. Videla som, len nechápala, že čo ..... čo tie ručičky.
Hovorím si, ako nevidí, keď sú tam.:D

Prejdem si pár príspevkov nižšie a to vôbec sa nehovorilo o tých "ručičkách" čo som si pôvodne myslela a videla.
Už sa hovorílo o palcoch (a ja som videla stihlučku malú ručičku):eek::eek:

No tak palec ja nijaký nevidím.:cool:
Ale vôbec sa ani sama sebe nečudujem, že si to blbo vysvetľujem, že nevidím, lebo ešte nie som zrelaxovaná.:mee:

Anka , vieš čo je dôležité ? Že obe vieme čo hľadáme :D:) Našli sme .;)
azla
02.04.09,19:22
Nemrozumiem. Ja som nič nenašla.:D
Veď ani nezaspím, keď to nebudem vedieť a nenájdem.:rolleyes:
Zita5
02.04.09,19:27
Nemrozumiem. Ja som nič nenašla.:D
Veď ani nezaspím, keď to nebudem vedieť a nenájdem.:rolleyes:

V pravom rohu v príspevku namiesto zeleného svetla , je zelený palec.Namiesto červenej tmy , je červený palec .
Paula
02.04.09,19:29
:D
azla
02.04.09,19:33
V pravom rohu v príspevku namiesto zeleného svetla , je zelený palec.Namiesto červenej tmy , je červený palec .
0

V pravom dolnom rohu mám červenú a zelenú žiarovku. (žiadne palčeky).
(To asi funguje len bližšie ku BA, ku mne to ešte nedorazilo.....):D
Zita5
02.04.09,19:37
Zita5, stlači s pár krát refresh a budeš mať palce

Postupuj podobne . :)
azla
02.04.09,19:40
Možno keď sa vyspím, sa mi podarí .....:)
danushka
02.04.09,20:00
0

V pravom dolnom rohu mám červenú a zelenú žiarovku. (žiadne palčeky).
(To asi funguje len bližšie ku BA, ku mne to ešte nedorazilo.....):D
...hlásim, že do KE už dorazilo...:D
tutiola
16.04.09,11:27
Kedy mám brať vážne označenie "Zle zaradil", "Mimo témy" alebo nevhodné príspevky vypnime a pod. Všimla som si, že niektorí to majú ako podpisy(?).
Neviem či som to správne pomenovala. Keď to zbadám, hneď ma to zastaví a neviem či je to myslené važne alebo nie. Vysvetli mi to niekto?
arizona
16.04.09,19:13
Kedy mám brať vážne označenie "Zle zaradil", "Mimo témy" alebo nevhodné príspevky vypnime a pod. Všimla som si, že niektorí to majú ako podpisy(?).
Neviem či som to správne pomenovala. Keď to zbadám, hneď ma to zastaví a neviem či je to myslené važne alebo nie. Vysvetli mi to niekto?
Tutiola, do svojho profilu si môžeš dať (ako podpis)čo uznáš za vhodné.Napr. motto, doporučenie na etiketu , alebo hocičo. To sa bude zobrazovať pod tvojimi príspevkami. Záleží od Tvojej chute a fantázii:)

mimotemy sa zväčša dáva,ak sa chceš pripojiť do nejakej témy nejakou pripomienkou, ale vlastne neodpovedáš na zadanú otázku, si skrátka mimotemy
...je to fajn pomôcka, ked sa Ti nechce čítať veľa príspevkov, tak tieto označené jednoducho preskočíš, lebo nesúvisia s otázkou

zlezaradil je to upozornenie (pre zadávateľa príspevku,aj pre moderátora ), že daná téma je zle zaradená. Napr. otázka o počítačoch zaradená v Stavbe a pod.
mekelek
18.04.09,17:41
Chcela som oceniť jeden príspevok, ktorý mi pomohol, ale nakoľko ten príspevok bol od tej istej osoby, ktorej príspevok som naposledy ocenila, nedalo sa. Tak som klikla na "zelenú ruku", že mi príspevok pomohol.
Ale tým sa bod nepridáva, však?
lijana1
18.04.09,18:35
0

V pravom dolnom rohu mám červenú a zelenú žiarovku. (žiadne palčeky).
(To asi funguje len bližšie ku BA, ku mne to ešte nedorazilo.....):D

ja som z východu a mam palceky
Marína
18.04.09,19:14
Chcela som oceniť jeden príspevok, ktorý mi pomohol, ale nakoľko ten príspevok bol od tej istej osoby, ktorej príspevok som naposledy ocenila, nedalo sa. Tak som klikla na "zelenú ruku", že mi príspevok pomohol.
Ale tým sa bod nepridáva, však?
Bod sa pridáva tlačítkom oceňujem. Pre oceneného poraďáka máš možnosť pridať aj pár milých slov.:)
alla66
18.04.09,22:38
Tutiola, do svojho profilu si môžeš dať (ako podpis)čo uznáš za vhodné.Napr. motto, doporučenie na etiketu , alebo hocičo. To sa bude zobrazovať pod tvojimi príspevkami. Záleží od Tvojej chute a fantázii:)
mimotemy
Prečo sa mi nezobrazuje podpis pri príspevku? Diskutovalo sa o tom v inej téme, ale k výsledku sa nikto nedopracoval. Má to súvislosť s počtom bodov?
príspevkov?
:)
Marína
18.04.09,22:46
Zobrazuje sa, len ak máš viac príspevkov v téme, nie som si istá, ale asi pri treťom. Ber moju informáciu s rezervou.;)
alla66
18.04.09,23:09
Asi to nebude pravda...lebo som napichnutá všade...
arizona
19.04.09,10:19
Prečo sa mi nezobrazuje podpis pri príspevku? Diskutovalo sa o tom v inej téme, ale k výsledku sa nikto nedopracoval. Má to súvislosť s počtom bodov?
príspevkov?
:)
Príspevok musí obsahovať viac slov,pri krátkych sa podpis nezorazuje.
Inak, neviem prečo,aj mne sa začal (podpis) objavovať až niekoľko dní po zadaní:confused::)
alla66
19.04.09,11:29
:)arizona : nemáš pravdu, mrkni aký dlhý text som dala v receptoch, horoskopoch a podpis nikde....a to som služobne staršia ako ty:D:D:D
Olice
19.04.09,17:30
Prečo sa mi nezobrazuje podpis pri príspevku? Diskutovalo sa o tom v inej téme, ale k výsledku sa nikto nedopracoval. Má to súvislosť s počtom bodov?
príspevkov?
:)
Z vlastnej skúsenosti Ti môžem povedať, že musíš mať viac ako 1000 príspevkov a potom sa Ti začne podpis objavovať.
Marína
19.04.09,17:43
Z vlastnej skúsenosti Ti môžem povedať, že musíš mať viac ako 1000 príspevkov a potom sa Ti začne podpis objavovať.
A ak prekročím 5000, prestane sa zobrazovať?:confused:
Olice
19.04.09,17:46
A ak prekročím 5000, prestane sa zobrazovať?:confused:
Tak na toto Ti ja neviem odpovedať:).
alla66
19.04.09,17:47
asi...teraz nemáš podpis .)
arizona
19.04.09,17:50
:)arizona : nemáš pravdu, mrkni aký dlhý text som dala v receptoch, horoskopoch a podpis nikde....a to som služobne staršia ako ty:D:D:D


Ok, budem Ti chodiť pre pivo:D:D:D
Neviem, či to súvisí s počtom príspevkov...
Kedy si ho zadávala? ja viem, že mi po zadaní dlho nefungoval,až raz zrazu:eek:.
Možno to bolo tým počtom príspevkov, nesledovala som to.
Ak áno, musíš makať,aby si nás zelenáčov dobehla:D:)
arizona
19.04.09,17:53
A ak prekročím 5000, prestane sa zobrazovať?:confused:
Možno Ti pridelia VIP podpis:)
Olice
19.04.09,17:54
asi...teraz nemáš podpis .)
Nie pri každom príspevku sa zobrazuje podpis, je to nejako prednastavené, niekde som to tu čítala, ale už si nepamatám kde. A Maríne sa pri iných príspevkoch podpis zobrazuje.
Marína
19.04.09,17:59
Mne sa podpis zobrazuje tak nepravidelne, že mi žiadna matematika nepomôže.:D
Olice
19.04.09,18:00
Mne sa podpis zobrazuje tak nepravidelne, že mi žiadna matematika nepomôže.:D
Nie si v tom sama, neboj:).
arizona
19.04.09,18:11
alla66
19.04.09,18:31
Nie pri každom príspevku sa zobrazuje podpis, je to nejako prednastavené, niekde som to tu čítala, ale už si nepamatám kde. A Maríne sa pri iných príspevkoch podpis zobrazuje.
je okienko zobraziť podpis..pri rozličných možnostiach...ale nefunguje i keď je zakliknuté:mee:
mzdarka renca
19.04.09,18:51
Je to tak, ako písala Olice, mám tu istú skúsenosť.
A príspevok musí byť minimálne na dva riadky. Tak to funguje, alebo určitý počet slov.
Marína
19.04.09,18:57
mimotemy (pôvodne skúšobný text, už vymazaný)
Reni, u teba vidím podpis v predošlom príspevku. U koho si si to vybavila?;)
mzdarka renca
19.04.09,19:57
U nikoho:D, ale mám odkliknuté dolu, že:
Rozličné možnosti
x Zobraziť podpis

Uvidíš to, ak si dáš formátovať odpoveď, tak je to dolu pod ikonami a pod poslať odpoveď v Dodatočných možnostiach.
lenkak
19.04.09,20:23
v jedej téme keď máš tuším nad 5 príspevkov, vtedy sa už podpis nezobrazuje, a musí mať aj určitý počet písmen.
alla66
19.04.09,20:41
U nikoho:D, ale mám odkliknuté dolu, že:
Rozličné možnosti
x Zobraziť podpis

Uvidíš to, ak si dáš formátovať odpoveď, tak je to dolu pod ikonami a pod poslať odpoveď v Dodatočných možnostiach.
:mee:
máš pravdu, ukáže sa ...ale potom v príspevku nie
mzdarka renca
19.04.09,20:51
:mee:
máš pravdu, ukáže sa ...ale potom v príspevku nie

No, musíš písat, písať a písať, aby si mala 1000 príspevkov a potom to tam budeš mať.;):)
alla66
19.04.09,21:01
:) dík za radu, už sb frfle, že som stále na Porade...nestíham nič, ako to robíte, že všetko stíhate ? DAJTE RADU NA PORADU....:D:D:D
mzdarka renca
19.04.09,21:16
:) dík za radu, už sb frfle, že som stále na Porade...nestíham nič, ako to robíte, že všetko stíhate ? DAJTE RADU NA PORADU....:D:D:D

aj mne frfle, ale ja sa vyhováram na to, že si na PC robím ťahák do školy, čo je z časti aj pravda:D. Ale teraz už spí:D:D:D

Stíham tak, že robím neskutočne rýchlo a veľa vecí naraz;)
Marína
19.04.09,21:48
U nikoho:D, ale mám odkliknuté dolu, že:
Rozličné možnosti
x Zobraziť podpis

Uvidíš to, ak si dáš formátovať odpoveď, tak je to dolu pod ikonami a pod poslať odpoveď v Dodatočných možnostiach.
Reni, tak ja možnosť formátovania odpovede nemám.:mee: Mám len poslať odpoveď, pozrieť príspevok, prílohy(pridať/odobrať), a ešte možnosť nejakých odfaknutí, formátovanie však nie.
mzdarka renca
19.04.09,22:34
Evička, určite máš, je to dolu pod rýchlou odpoveďou. Máš tam buď odoslať, alebo formátovať odpoveď.

Jéj, teraz som si všimla, že je tu aj vpravo ikonka na Priložiť podpis.
Marína
20.04.09,04:36
Už chápem, tam však zobraziť podpis mám zafajknutý. Už som si spomenula, Lenka má pravdu. Tak sa mi marí, že Riško nás niekde o tom informoval.
Vďaka všetkým, za ochotu. http://www.smajlici163.wz.cz/3d/laska/laska33.gif
danushka
20.04.09,18:56
No, musíš písat, písať a písať, aby si mala 1000 príspevkov a potom to tam budeš mať.;):)
Renča, normálne si ma teraz upokojila, že po 1000 príspevku už aj podpis môžem dať, teraz to prvý raz čítam a ja som sa zľakla, že či náhodou keď tam šupnem 3 krížiky, či sa to tam až vtedy nezobrazí v mojom prípade :eek::eek::eek::D.

Uf, ale mi odľahlo !
tutiola
20.04.09,19:50
Ďakujem všetkým, ktorí mi udelili súhlas a dnes som získala prvý PORADA BOD. Veľmi pekne ďakujem.
Martina80
20.04.09,20:54
No dievčatá, ja som členkou Porady už pár rôčkov, dlhodobo som tu nebola , ale posledný mesiac sa tu už motkám, ale žeby podpis bol " spojený " s počtom príspevkov ???? Žeby až takáto zmena ??? Ja mám odjakživa v podpise Etiketu porady , Vyhľadávanie...atď a tiež som ostala prekvapená, že sa mi podpis nezobrazuje. Musím prehľadať iné príspevky a zistiť viac :confused:
mzdarka renca
20.04.09,21:01
No dievčatá, ja som členkou Porady už pár rôčkov, dlhodobo som tu nebola , ale posledný mesiac sa tu už motkám, ale žeby podpis bol " spojený " s počtom príspevkov ???? Žeby až takáto zmena ??? Ja mám odjakživa v podpise Etiketu porady , Vyhľadávanie...atď a tiež som ostala prekvapená, že sa mi podpis nezobrazuje. Musím prehľadať iné príspevky a zistiť viac :confused:

Zbytočne budeš hľadať, nenájdeš:mee:. Je to tak, musíš mať 1000 príspevkov.:) Nedá sa nič robiť.;)
Martina80
20.04.09,21:14
Zbytočne budeš hľadať, nenájdeš:mee:. Je to tak, musíš mať 1000 príspevkov.:) Nedá sa nič robiť.;)

Tak v tomto prípade sa mi takáto zmena nepáči. Kedysi sa každému zobrazoval podpis a ja proste nechápem z akého dôvodu sa to viaže na počet príspevkov :confused: . Však do podpisov si dávajú poraďáci mottá resp. nejaké iné veci . Naozaj nerozumiem. Mala som tam odkaz na Etiketu porady , link na vyhľadávanie a myslím, že to je užitočné a určite by to nikomu neprekážalo . Čo už , zostáva mi už len pridať na počte príspevkov :confused:
Marína
20.04.09,21:30
Porozumieš;), obmedzuje sa kvôli šetreniu miesta.:)
Martina80
21.04.09,04:44
Porozumieš;), obmedzuje sa kvôli šetreniu miesta.:)


Jeden riadok hore dole, chápem, že sa šetrí papierom a inými vecami, ale šetriť na webe ? Myslím, že ten jeden riadok v podpise nie je veľa. To by mali byť obmedzené aj dĺžky príspevkov, nie ? :confused: Ale ok , však ja tu 1 000 pokorím :D:D:D.
Tara1
11.08.09,18:35
Kedy už konečne budem môcť udeliť súhlas a ocenenie iných príspevkov?
Xantypa
12.08.09,15:58
Nooo, to by aj mňa zaujímalo.... a ešte môžem dávať len 1 príspevok v rozsahu 30 minút... DOKEDY? Dnes som chcela pomôcť v jednej téme, ale nemohla som, bola som obmedzená časom, taktiež som chcela pridať link a taktiež ma to stoplo. Dokedy ešte čakať? :mee::(:confused:
alla66
12.08.09,17:06
Nooo, to by aj mňa zaujímalo.... a ešte môžem dávať len 1 príspevok v rozsahu 30 minút... DOKEDY? Dnes som chcela pomôcť v jednej téme, ale nemohla som, bola som obmedzená časom, taktiež som chcela pridať link a taktiež ma to stoplo. Dokedy ešte čakať? :mee::(:confused:
31.8.2009
alla66
19.08.09,15:49
Po dlhej dobe som zistila, že vôbec nechápem funkciu "súhlasím s príspevkom"

Poraďte, ak napíšem v príspevku " Hľadám si priateľa na víkend" ...dostanem súhlas..čo znamená?:)

a,) nick so mňou súhlasí, - "Aj ja chceeem priateľa na víkend!!!" :confused:
b,) nick so mňou súhlasí, - "Len si nájdi priateľa, si ešte mladá, uži si"... :confused:
c,) nick so mňou súhlasí - "si moja kámoška, dostaneš odo mňa súhlas ":confused:
Poradíte, ktorá odpoveď je správna?:)
Darina1234
19.08.09,15:53
podla mna taky suhlas znamena, že si založila dobru temu a aj ostatni, ktori si hladaju priatela na vikend sa do temy možu zapojit. ja to vidim takto, ani jedna tvoja odpoved nie je podla mna spravna
alla66
19.08.09,15:55
podla mna taky suhlas znamena, že si založila dobru temu a aj ostatni, ktori si hladaju priatela na vikend sa do temy možu zapojit. ja to vidim takto, ani jedna tvoja odpoved nie je podla mna spravna

Vidíš, to ma nenapadlo..... štvrtá varianta:eek:
Dav
19.08.09,15:56
Po dlhej dobe som zistila, že vôbec nechápem funkciu "súhlasím s príspevkom"

Poraďte, ak napíšem v príspevku " Hľadám si priateľa na víkend" ...dostanem súhlas..čo znamená?:)

a,) nick so mňou súhlasí, - "Aj ja chceeem priateľa na víkend!!!" :confused:
b,) nick so mňou súhlasí, - "Len si nájdi priateľa, si ešte mladá, uži si"... :confused:
c,) nick so mňou súhlasí - "si moja kámoška, dostaneš odo mňa súhlas ":confused:
Poradíte, ktorá odpoveď je správna?:)
Navrhujem doplniť aj iné možnosti, napr.:
d) nick skúša, ako tlačidlo "súhlasím" funguje
e) nick oznamuje súhlasom, že je ochotný stráviť víkend v spoločnosti autora príspevku, s ktorým súhlasí
f) nick súhlasí so strávením víkendu autora príspevku iným spôsobom, ako priškatuľkovaním k Porade
:---;):D
alla66
19.08.09,15:58
Navrhujem doplniť aj iné možnosti, napr.:
d) nick skúša, ako tlačidlo "súhlasím" funguje
e) nick oznamuje súhlasom, že je ochotný stráviť víkend v spoločnosti autora príspevku, s ktorým súhlasí
f) nick súhlasí so strávením víkendu autora príspevku iným spôsobom, ako priškatuľkovaním k Porade
:---;):D

Dav,;) vidím,dnes máš stredu ako hrom:D zostáva Ti päť hodín:---:D:D
Muška
19.08.09,16:06
Baby, ...a tento poznáte??

Hladnej...... sa iba o kukurici sníva :D:D:D
Dav
19.08.09,16:09
Dav,;) vidím,dnes máš stredu ako hrom:D zostáva Ti päť hodín:---:D:D
mimotemy:Dvieš, robím projekciu výkazov na 5 rokov dopredu a podrobný rozbor za 1,5 roka dozadu:eek::mee:, tak sa udržujem pri živote:D:D
Mimochodom, všimla som si aj na sebe, že dám súhlas k príspevku "prší", aj "svieti slnko a ani obláčik", hoci aktuálne von oknom je polooblačno. Z dôvodu, že som si to prečítala a "beriem na vedomie".
alla66
19.08.09,16:28
Moderátorky, čo je podľa vás správne? A? - B? - C? - D? - E?- F?
chcem sa správať podľa predpisov...čo hovorí zákon a DPH Porady?:)
Blankake
19.08.09,16:41
Podľa etikety Porady:

"13. Príspevku - odpovedi, s ktorou súhlasím, pridelím svoj súhlas (klikom na "Súhlasím"), aby som tak ostatným dal najavo, že ide o názor nielen autora príspevku, ale i môj. Prispievam tak k hodnovernosti dobrých odpovedí."

Takže pridaním súhlasu v nejakom príspevku vyjadrujem súhlas s názorom v danom príspevku - v odborných sekciách to môže slúžiť na zvýšenie dôveryhodnosti správnej odpovede a v neodborných témach to môže znamenať proste potvrdenie rovnakého názoru, ako uviedol pisateľ - nie je potrebné písať ďalší príspevok v podobnom duchu.

Aspoň takto to chápem ja...
alla66
19.08.09,17:05
Po dlhej dobe som zistila, že vôbec nechápem funkciu "súhlasím s príspevkom"

Poraďte, ak napíšem v príspevku " Hľadám si priateľa na víkend" ...dostanem súhlas..čo znamená?:)

a,) nick so mňou súhlasí, - "Aj ja chceeem priateľa na víkend!!!" :confused:
b,) nick so mňou súhlasí, - "Len si nájdi priateľa, si ešte mladá, uži si"... :confused:
c,) nick so mňou súhlasí - "si moja kámoška, dostaneš odo mňa súhlas ":confused:
Poradíte, ktorá odpoveď je správna?:)


podla mna taky suhlas znamena, že si založila dobru temu a aj ostatni, ktori si hladaju priatela na vikend sa do temy možu zapojit. ja to vidim takto, ani jedna tvoja odpoved nie je podla mna spravna


Navrhujem doplniť aj iné možnosti, napr.:
d) nick skúša, ako tlačidlo "súhlasím" funguje
e) nick oznamuje súhlasom, že je ochotný stráviť víkend v spoločnosti autora príspevku, s ktorým súhlasí
f) nick súhlasí so strávením víkendu autora príspevku iným spôsobom, ako priškatuľkovaním k Porade
:---;):D
napísala si všeobecne,:confused: čo je podľa teba správne? súhlasíš s názorom...akým, ak je zadaná iba otázka?

Podľa etikety Porady:

"13. Príspevku - odpovedi, s ktorou súhlasím, pridelím svoj súhlas (klikom na "Súhlasím"), aby som tak ostatným dal najavo, že ide o názor nielen autora príspevku, ale i môj. Prispievam tak k hodnovernosti dobrých odpovedí."

Takže pridaním súhlasu v nejakom príspevku vyjadrujem súhlas s názorom v danom príspevku - v odborných sekciách to môže slúžiť na zvýšenie dôveryhodnosti správnej odpovede a v neodborných témach to môže znamenať proste potvrdenie rovnakého názoru, ako uviedol pisateľ - nie je potrebné písať ďalší príspevok v podobnom duchu.

Aspoň takto to chápem ja...
Dav
19.08.09,17:24
napísala si všeobecne,:confused: čo je podľa teba správne? súhlasíš s názorom...akým, ak je zadaná iba otázka?

Osobne s príspevkami tak položenými, ako znela tvoja pôvodná otázka, nezvyknem súhlasiť.
Ináč postup podľa :
Bod 19 - http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html.
Ak by mi veľmi vŕtalo hlavou, kto a prečo so mnou súhlasí, pozrela by som si profil člena, príspevky a reakcie na iné príspevky, aby som mala lepší prehľad o dotyčnej osobe. Ak by mi to ani potom nedalo pokoj, poslala by som súhlasiacemu súkromnú správu, aby mi to vysvetlil.
Ale ako sa poznám, radšej by som sa venovala témam dane-účtovníctvo-podnikanie, alebo CCCC a súhlasy neriešila.
alla66
19.08.09,17:41
Osobne s príspevkami tak položenými, ako znela tvoja pôvodná otázka, nezvyknem súhlasiť.
Ináč postup podľa :
Bod 19 - http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html.
Ak by mi veľmi vŕtalo hlavou, kto a prečo so mnou súhlasí, pozrela by som si profil člena, príspevky a reakcie na iné príspevky, aby som mala lepší prehľad o dotyčnej osobe. Ak by mi to ani potom nedalo pokoj, poslala by som súhlasiacemu súkromnú správu, aby mi to vysvetlil.
Ale ako sa poznám, radšej by som sa venovala témam dane-účtovníctvo-podnikanie, alebo CCCC a súhlasy neriešila.

Priznám sa, o čo mi ide..dala som zlý príklad s víkendom:confused:

prihlásila si sa za moderátorku, príspevok bol krátky...JA....http://www.porada.sk/1092661-post4.html

Jožka ti dala ako prvá - súhlas...ja som pochopila , že sa chce k tebe pridať...ostatné kočky pochopili inak , súhlasili a schvaľovali tvoju "prihlášku"...

podľa slov, ktoré Blanka napísala..ak dám súhlas, súhlasím s pôvodným príspevkom a nemusím písať ďalší podobný príspevok. čo je správne?
PS: vážne ma to zaujíma, nelobujem
jozka56
19.08.09,18:05
mimotemy myslím, že svojim súhlasom pod textom Dav, že sa prihlasuje za moderátora, som dala najavo svoj súhlas s jej rozhodnutím. Ďalej som písala, že môj súhlas neznamená, že aj ja chcem byť moderátorom. A ďalšie texty...;), nemalo by prísť ku chybe :D
alla66
19.08.09,18:09
Vieš, ja som k tomu "Ja" poslala Richardovi súkromnú správu, že mám záujem o moderovanie Porady. Jožka súhlasila, že "JA" chcem byť moderátorkou , a potom sa to zvrtlo, že kto chce a nechce byť moderátorom, kto súhlasil so súhlasom, kto zo súhlasom na súhlas , a ...dokonalý zmätok bol na svete.
zmätok mám aj ja:confused:...o ss nikto nevedel...čo je podľa teba správne?
každý chápe funkciu "dať súhlas".... podľa seba.Ďakujem, už nemám otázky:)
jozka56
19.08.09,18:21
mimotemy alla nestresuj, súhlas znamená, že súhlasíš s tým, kto príspevok napísal, ale nie že aj Ty napr....hlavne pokojne, nič sa nedeje:--- Ale rieš tam, kde na Teba "útočia" :rolleyes:
Dav
19.08.09,18:25
zmätok mám aj ja:confused:...o ss nikto nevedel...čo je podľa teba správne?
každý chápe funkciu "dať súhlas".... podľa seba.Ďakujem, už nemám otázky:)
Svoj úmysel som deklarovala verejne a práva moderátorky mi pridelil majiteľ stránky.
alla66
19.08.09,18:43
mimotemy alla nestresuj, súhlas znamená, že súhlasíš s tým, kto príspevok napísal, ale nie že aj Ty napr....hlavne pokojne, nič sa nedeje:--- Ale rieš tam, kde na Teba "útočia" :rolleyes:

nestresujem.:eek:...momentálne ma zaujímala táto téma , každý si vysvetľuje súhlas po svojom...Jožka prečítaj si Blankin príspevok podľa etikety.


Podľa etikety Porady:

"13. Príspevku - odpovedi, s ktorou súhlasím, pridelím svoj súhlas (klikom na "Súhlasím"), aby som tak ostatným dal najavo, že ide o názor nielen autora príspevku, ale i môj. Prispievam tak k hodnovernosti dobrých odpovedí."

Takže pridaním súhlasu v nejakom príspevku vyjadrujem súhlas s názorom v danom príspevku - v odborných sekciách to môže slúžiť na zvýšenie dôveryhodnosti správnej odpovede a v neodborných témach to môže znamenať proste potvrdenie rovnakého názoru, ako uviedol pisateľ - nie je potrebné písať ďalší príspevok v podobnom duchu.

Aspoň takto to chápem ja... ...neútočím, nemienim plytvať s časom:)





Svoj úmysel som deklarovala verejne a práva moderátorky mi pridelil majiteľ stránky.
Súhlasím s tebou, som rada a držím palce a prajem pevné nervy...videla som už búrlivé reakcie na tvoju činnosť:mee:
jozka56
19.08.09,19:47
mimotemy ide o názor autora a aj môj, veď to je v poriadku. Ale to však neznamená, že chcem vykonávať činnosť autora príspevku. Alla je to OK. Si šikuľka, nerieš slovné ťahy.
Blankake
19.08.09,19:51
Citát:
Pôvodca textu príspevku: Blankake http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/101973-suhlas-s-prispevkom-post1128865.html#post1128865)
Podľa etikety Porady:

"13. Príspevku - odpovedi, s ktorou súhlasím, pridelím svoj súhlas (klikom na "Súhlasím"), aby som tak ostatným dal najavo, že ide o názor nielen autora príspevku, ale i môj. Prispievam tak k hodnovernosti dobrých odpovedí."

Takže pridaním súhlasu v nejakom príspevku vyjadrujem súhlas s názorom v danom príspevku - v odborných sekciách to môže slúžiť na zvýšenie dôveryhodnosti správnej odpovede a v neodborných témach to môže znamenať proste potvrdenie rovnakého názoru, ako uviedol pisateľ - nie je potrebné písať ďalší príspevok v podobnom duchu.

Aspoň takto to chápem ja...




...neútočím, nemienim plytvať s časom:)


:confused::confused::confused:
martina0203
19.08.09,20:38
Dá sa zmeniť meno v porade?
Muška
19.08.09,20:40
Martinka dá, ale musíš o to požiadať admina - teda Richarda
martina0203
19.08.09,20:47
Ako si pozriem príspevky v ktorých som dostala ocenenie?
alla66
19.08.09,20:50
Ako si pozriem príspevky v ktorých som dostala ocenenie?
moje nastavenia < ďalšie nastavenia...tam vidíš , kto a kam ti dal ocenenie:)
arizona
19.08.09,20:52
Ako si pozriem príspevky v ktorých som dostala ocenenie?
Martinka, ale už sme mimotemy...
Moje nastavenia + ďaľšie nastavenia a zroluj nižšie:)

...použi aj vyhľadávač , ak niečo potrebuješ vedieť. Už je tu snád všetko zodpovedané.;)
martina0203
19.08.09,20:53
Prepáčte
alla66
19.08.09,21:02
Pôvodca textu príspevku: alla66 Pozri príspevok
zmätok mám aj ja...o ss nikto nevedel...čo je podľa teba správne?

Doplneniemimotemy -Dav, zlúčila / podtrhla / si vo svojom príspevku dve myšlienky, ktoré nenadväzujú na seba...ak ich priradíš k sebe, vyjadrujú útok na tvoju osobu, čo nie je pravda

otázka: čo je podľa teba správne? - bola položená na môj predchádzajúci príspevok.;)
Muška
19.08.09,21:07
Baby,
začínam strácať prehľad :eek:
To ešte srandujete, či už sa vadíte?? :D
alla66
19.08.09,21:12
Baby,
začínam strácať prehľad :eek:
To ešte srandujete, či už sa vadíte?? :D
Ja vysvetľujem, aby neprišlo k nedorozumeniu:);)...už sa budem istiť...:rolleyes:

mimotemymáš pocit, že sa niekto vadí? :eek::confused:__________________
Muška
19.08.09,21:15
Alla
veď píšem, že strácam prehľad. :)
Na chvíľu som si odbehla....a niektoré riadky sa ináč čítajú ako ich pisateľ písal :D
Award
27.08.09,10:16
Dobrý deň, chcem sa opýtať ako môžem dať niekomu súhlas, keď sa mi nezobrazuje nikde "okienko" súhlas. Tak isto mám problém, že mi pri niektorých vstupoch napíše, že možné len pre registrovaných členov. Ja ešte nie som registrovaná, veď už tu vystupujem pod menom? Poraďte mi prosím.
veronikasad
27.08.09,10:22
Dobrý deň, chcem sa opýtať ako môžem dať niekomu súhlas, keď sa mi nezobrazuje nikde "okienko" súhlas. Tak isto mám problém, že mi pri niektorých vstupoch napíše, že možné len pre registrovaných členov. Ja ešte nie som registrovaná, veď už tu vystupujem pod menom? Poraďte mi prosím.
Súhlas pod príspevkom sa zobrazuje len keď si prihlásená. Po nejakej dobe "nečinnosti" ťa automaticky odhlási. Keď nechceš, aby sa to stávalo, zaklikni pri prihlasovaní "zapamätať"
Award
27.08.09,10:53
Tak som sa odhlasila, a nanovo prihlásila, zaškrtla "zapamätať" a keď zakliknem "zelený palec" - že príspevok pomohol napísalo mi, že len pre registrovaných členov. Tak neviem, kde robím chybu, nemá to súvis s tým, že som na porade zaregistrovaná od minulého týždňa a ešte nie je všetko aktívne?
Blankake
27.08.09,10:55
Tak som sa odhlasila, a nanovo prihlásila, zaškrtla "zapamätať" a keď zakliknem "zelený palec" - že príspevok pomohol napísalo mi, že len pre registrovaných členov. Tak neviem, kde robím chybu, nemá to súvis s tým, že som na porade zaregistrovaná od minulého týždňa a ešte nie je všetko aktívne?
Neklikaj na zelený palec ale na slovíčko "súhlasím" a vtedy sa pod príspevkom zobrazí Tvoje meno (na znak súhlasu)

Ináč, pre novo registrovaných členov platia určité obmedzenia...
Zoltán Kovács
27.08.09,10:56
Tak som sa odhlasila, a nanovo prihlásila, zaškrtla "zapamätať" a keď zakliknem "zelený palec" - že príspevok pomohol napísalo mi, že len pre registrovaných členov. Tak neviem, kde robím chybu, nemá to súvis s tým, že som na porade zaregistrovaná od minulého týždňa a ešte nie je všetko aktívne?

Málo príspevkov a krátka doba registrácie, si myslím ja.
Jara
27.08.09,11:01
Málo príspevkov a krátka doba registrácie, si myslím ja.

mimotemy Zoli, som rada, že si sa objavil. Chýbali mi Tvoje múdre odpovede. Úprimne som sa potešila ;)
fredy27
27.08.09,11:53
Málo príspevkov a krátka doba registrácie, si myslím ja.
Som tu mesiac, doteraz nemám práva ako iný člen. Čakal som po mesiaci viac funkcii, nemôžem bodovať, súhlasiť s inými, písať jeden príspevok za 30 minút
alla66
22.09.09,17:46
súhlasiť a bodovať príspevok môže nový člen 4-6 týždňov po registrácií.
...nie po 15 príspevkoch, informácia je overená novou členkou, ktorá má nad 15 príspevkov
Paula
15.03.10,18:33
Pomooooooooooc!!!!!! :D Keď už sa niekto túžiaci po rade dozvie, čo potreboval, mohol by láskavo dať k tomu príspevku aspoň súhlas, keď mu padne zaťažko vysloviť "ďakujem" ? Nemáme tu voľbu "čítal som" , čo by moje nasrdenie v poslednom období dosť zmiernilo, keby také bolo a sa dalo ;).

P.S. Toto nie je o bodíkoch, ale o spätnej väzbe a chuti vôbec ešte radiť tým, ktorí nemali detskú izbu.
sito
15.03.10,21:19
Niektorí to nevedia, niektorí nechcú. Niekedy je to úprimné slovíčko, ďakuje, viac ako body. Niekedy je to taký nedostatok PORADY, že musí sa dať bod niekomu inému. Až potom tomu koho príspevky sa rozhodnem oceniť.
Paula
15.03.10,21:47
Niektorí to nevedia, niektorí nechcú. Niekedy je to úprimné slovíčko, ďakuje, viac ako body. Niekedy je to taký nedostatok PORADY, že musí sa dať bod niekomu inému. Až potom tomu koho príspevky sa rozhodnem oceniť.


V mojom príspevku je aj P.S.
sito
15.03.10,22:47
P.S. som čítal. Ale povedal som názor, svoj. A vyjadriť sa v mojom príspevku, ma zaujali aj predošlé príspevky. Ak nejde bodovať, ak nejde súhlas??? Napísať nie je problém. Alebo áno? Ak mohol požiadať o radu, môže aj ďakujem. Ale nemusí.
Chobot
16.03.10,07:09
Pomooooooooooc!!!!!! :D Keď už sa niekto túžiaci po rade dozvie, čo potreboval, mohol by láskavo dať k tomu príspevku aspoň súhlas, keď mu padne zaťažko vysloviť "ďakujem" ? Nemáme tu voľbu "čítal som" , čo by moje nasrdenie v poslednom období dosť zmiernilo, keby také bolo a sa dalo ;).

P.S. Toto nie je o bodíkoch, ale o spätnej väzbe a chuti vôbec ešte radiť tým, ktorí nemali detskú izbu.



Ja by som skôr ocenil, keby ten, komu bolo poradené, dal spätnú väzbu, či svoj problém vyriešil, prípadne ako. Možno to zase pomôže niekomu inému.
Aljok
16.03.10,08:26
Pomooooooooooc!!!!!! :D Keď už sa niekto túžiaci po rade dozvie, čo potreboval, mohol by láskavo dať k tomu príspevku aspoň súhlas, keď mu padne zaťažko vysloviť "ďakujem" ? Nemáme tu voľbu "čítal som" , čo by moje nasrdenie v poslednom období dosť zmiernilo, keby také bolo a sa dalo ;).

P.S. Toto nie je o bodíkoch, ale o spätnej väzbe a chuti vôbec ešte radiť tým, ktorí nemali detskú izbu.



Presne toto vytáča aj mňa.
Ja sa zadarmo podelím o svoje vedomosti a dotyčný má na háku vôbec zareagovať na moju odpoveď. Nenamáha sa obetovať necelú sekundu zo svojho vzácneho času aby aspoň klikol na "súhlasím"...
Blankake
16.03.10,08:29
Presne toto vytáča aj mňa.
Ja sa zadarmo podelím o svoje vedomosti a dotyčný má na háku vôbec zareagovať na moju odpoveď. Nenamáha sa obetovať necelú sekundu zo svojho vzácneho času aby aspoň klikol na "súhlasím"...
Ja mám dojem, že niektorí nováčikovia nevedia, ako prejaviť súhlas - všimla som si, že niektorí použijú "zelený palec hore" a niektorí zase prehnane oceňujú (možno v domnení, že takto sa prejavuje na Porade súhlas). A sú zase takí, ktorí sa poďakujú v nasledujúcom príspevku a možno ani nevedia, že mohli danú radu aj oceniť.:)
Aljok
16.03.10,08:32
Ja mám dojem, že niektorí nováčikovia nevedia, ako prejaviť súhlas - všimla som si, že niektorí použijú "zelený palec hore" a niektorí zase prehnane oceňujú (možno v domnení, že takto sa prejavuje na Porade súhlas). A sú zase takí, ktorí sa poďakujú v nasledujúcom príspevku a možno ani nevedia, že mohli danú radu aj oceniť.:)
Bohužiaľ, nepísala som o nováčikoch, ani o oceňovaní. Ide mi o akúkoľvek reakciu na odpoveď.
Keď viem napísať otázku, tak by som mala vedieť napísať aj "ďakujem".
Ignorovať odpoveď považujem za aroganciu...
misoft
18.03.10,15:44
Keď viem napísať otázku, tak by som mala vedieť napísať aj "ďakujem".

Žiaľ, to je už dané povahou prispievateľa, s tým nič neurobíš. A na toto si budeš musieť zvyknúť :D.
Paula
18.03.10,16:21
Žiaľ, to je už dané povahou prispievateľa, s tým nič neurobíš. A na toto si budeš musieť zvyknúť :D.


Už som si zvykla...mám súpisku tých, ktorým už nemporadím:cool: