evonacd
09.02.09,16:24
Dobrý deň,
je možné zaučtovať do nákladov softvér
Microsoft Office 2007 SK (slovenská, Slovak), pro studenty a domácnost
dakujem
noro
Chobot
09.02.09,15:32
Dobrý deň,
je možné zaučtovať do nákladov softvér
Microsoft Office 2007 SK (slovenská, Slovak), pro studenty a domácnost
dakujem
noro

Áno je. Prečo by nebolo možné?

To, že v názve je "pre študentov a domácnosti" neznamená, že si to nemôžu kúpiť firmy. Názov slúži na to, aby užívateľ vedel, že tá verzia je niečím skresaná a neposkytuje všetky funkcionality ako drahšia verzia.

Tak som sa zmýlil...:mee:
Lianka
09.02.09,16:17
Ja si ale nie som ista, ci im na takyto tovar vystavili fakturu na firmu, na ICO. Tiez mam jeden soft so studentskou zlavou, ale s tym, ze na FO - nepodnikatela, bez ICA - na ICO mi fakturu vystavit nechceli (bol to produkt na nepodnikatelske ucely, podobne ako tento).
Stefan2005
09.02.09,17:27
"Sada aplikací Microsoft Office 2007 pro studenty a domácnosti, kterou můžete instalovat a časově neomezeně používat až na 3 počítačích v jedné domácnosti. Tento software nesmíte používat pro komerční účely (pro podnikání). Obsahuje aplikace Word, Excel, PowerPoint a OneNote."

http://www.licenceprostudenty.cz/Office.aspx
anka_p
19.04.10,13:12
Prosím o radu, dnes mi skončila licencia na word trial verziu a ja nutne potrebujem ukončiť ešte nejaké veci. Dalšiu trial aj ked stiahnem (viem že by som nemala, ale nestíham si teraz kupiť a inštalovať word) tak mi hlási že mi vypršala licencia. Dá sa to stiahnuť ešte raz skúšobná verzia? Dakujem
Stefan2005
19.04.10,13:23
Prosím o radu, dnes mi skončila licencia na word trial verziu a ja nutne potrebujem ukončiť ešte nejaké veci. Dalšiu trial aj ked stiahnem (viem že by som nemala, ale nestíham si teraz kupiť a inštalovať word) tak mi hlási že mi vypršala licencia. Dá sa to stiahnuť ešte raz skúšobná verzia? Dakujem

... čo tak skúsiť OpenOffice? zdarma, bez časového obmedzenia, plne funkčné.
jojom
19.04.10,13:24
Prosím o radu, dnes mi skončila licencia na word trial verziu a ja nutne potrebujem ukončiť ešte nejaké veci. Dalšiu trial aj ked stiahnem (viem že by som nemala, ale nestíham si teraz kupiť a inštalovať word) tak mi hlási že mi vypršala licencia. Dá sa to stiahnuť ešte raz skúšobná verzia? Dakujem

Stiahnuť sa dá ale nepôjde to, možno iná verziu ( ak si mal/a 2003 tak 2007 ap.), ono aj po odinštalovaní ostane zapísaný v registroch. Pomohol by jedine format C:, reinstal celého systému, a to sa neoplatí. Poradil by som Open Office. A ked budeš mať dosť času tak kúpiť licenciu a hotovo.
anka_p
19.04.10,19:37
... čo tak skúsiť OpenOffice? zdarma, bez časového obmedzenia, plne funkčné.
a to ako??? poradíš mi? dakujem vopred
inak musíš poopraviť info, že ten word ktorý spomínam je v balíke open office 2007
Marína
19.04.10,20:02
a to ako??? poradíš mi? dakujem vopred
inak musíš poopraviť info, že ten word ktorý spomínam je v balíke open office 2007
Stiahnuť môžeš odtiaľ http://www.openoffice.cz/stahnout
anka_p
20.04.10,05:41
Stiahnuť môžeš odtiaľ http://www.openoffice.cz/stahnout

dakujeeem, však openoffice mám aj v druhom PC, kde mám síce word 2003 a preto openoffice nepoužívam. ma to vôôôôbec nenapadlo. dakujem ešte raz. ohodnotila by som aj rada, ale kedže nemám 10 bodov, tak ma to nechce pustiť hodnotiť :(:(