zuzkic
09.02.09,18:12
Prosím vás , vie mi niekto poradiť ako zaúčtovať nákup PHM kartou.
Viem , že to musí ísť cez priebežné položky a ID ale ako v Money????

ďakujem všetkým za pomoc
zuzkic
09.02.09,17:22
Zabudla som napísať , že ide o JU
Peterika
09.02.09,21:04
zuzkic
10.02.09,04:54
ďakujem, tieto linky mám vštky prejdené, mne išlo o to ako to mám zaúčtovať v MONEY, to je môj problém
Viem čo mám robiť , len neviem ako.

Dúfam, že sa niekto nájde kto s tým mám skúsenosť v Money a pomôže, vopred ďakujem
zuzkic
12.02.09,07:36
len pre info, konzultovala som to s Ciglerom, a bolo mi povedané , že v JU v Money sa to dá robiť len cez záväzky

zuzana
kasipka
20.03.09,07:58
Ako to účtujete cez záväzky?
pwr
26.03.09,10:36
Ako to účtujete cez záväzky?

Tiež by som sa pridal k otázke. Môže niekto konkrétne napísať ako účtuje platbu kartou v Money S3 (JÚ)?
lota
30.03.09,08:55
Tiež by som sa pridal k otázke. Môže niekto konkrétne napísať ako účtuje platbu kartou v Money S3 (JÚ)?

Nikto sa k tomu nevyjadrí.Mňa by to tiež zaujímalo ako je to v Money S3, či cez záväzky alebo ID ????
Alexa.k
19.04.09,22:29
Do záväzkov zaúčtujete doklad rovnakým sposobom ako do pokladne : základ+DPH ... toto ide do DPH /rozdiel je v tom ze vám doklad ostane nehradený a tým sa nepohne pokladňa/
... ked príde výpis z banky: záväzok uhradíte ako rovnako ako uhrádzate faktúru ... to to vám ide do nákladov ovplynujúcich daň.
jarkra
21.04.09,14:31
Do záväzkov zaúčtujete doklad rovnakým sposobom ako do pokladne : základ+DPH ... toto ide do DPH /rozdiel je v tom ze vám doklad ostane nehradený a tým sa nepohne pokladňa/
... ked príde výpis z banky: záväzok uhradíte ako rovnako ako uhrádzate faktúru ... to to vám ide do nákladov ovplynujúcich daň.

No ale pri tomto spôsobe sa nedodržia postupy účtovania pre JU pre platby kartou prostredníctvom priebežných položiek.
S21
12.03.10,18:45
ahojte, prosím vyriešil už niekto účtovanie platby kartou v JU cez Money? neviem sa s tým pohnúť dalej. Dakujem
Viera
13.03.10,18:21
Poraďte, prosím aj mne, ako zaúčtovať platby kartou v JÚ v MoneyS3. Ďakujem.
fox77
15.03.10,08:03
Ja osobne, účtoval by som to ako úhrady cez bankový účet. Takže keď dôjde výpis z bankového účtu. Samozrejme je to len môj názor.
Viera
16.03.10,12:24
Volala som na technickú podporu Money S3 a dostala som informáciu, že jedinná možnosť ako účtovať platobné karty je založiť si fiktívnu pokladňu a z nej potom odúčtovávať jednotlivé platby platobnou kartou. Samozrejme z bankového úičtu by platba išla cez priebežné položky príjem / banka výdaj a následne fiktívna pokladňa príjem / priebežné položky výdaj.
kristina11
27.03.10,19:26
Dobrý deň,
poprosím o radu, ako ste problém s platobnou kartou vyriesili.
Ďakujem.
devetak
05.05.10,17:16
Dobrý deň,
ja mám tiež tento problém a v podpore Money S3 mi poradili presne tak, ako je to popísané v príspevku č. 14. len by som prijal nejaké bližšie vysvetlenie. Ak s týmto má niekto skúsenosť, prosím o radu.
Ďakujem.
sybila3
23.05.11,09:50
ako si nazvete túto pokladňu??? môžem dať pokladňa-platba kartou? ešte by som si chcela ujasniť ak nakupujem napr. kanc.potreby na kartu, tak dávam fiktívna pokladňa výdaj na prieb.pol. a ak príde výpis tak príjem prieb.pol? dík
sybila3
07.09.11,08:18
ale stále mi tam chýba nejaké zaúčtovanie na materiál? cez záväzky???