andreeejka
10.02.09,07:49
Ahojte.
Potrebujem radu.
POtrebujem rozsirit predmety podnikania o nieco taketo:

prevadzkova obsluha lietadiel
technicka obsluha lietadiel
predaj leteniek a leteckych dokladov pre cargo
pozemna preprava cetujúcich a nakladu
zasobovanie lietadiel potravinami - catering


Fakt si s tym neviem pomoct.... Kde zohnat nejake info, ake su podmienky, kto o tom rozhoduje??
Medzi zivnostami som nic podobne nenasla...

DAKUJEM VELMI PEKNE ZA KAZDU RADU!!!!!
Alexa.k
03.09.09,17:18
obráť sa na letecký úrad ... či vobec a za akých podmienok dostaneš povolenie, potom klasika OR, ŽR, ...
... musíš absolvovat previerky ako firma, ale aj zamestnanci ktorí by mali dostať povolenie na vstup na letisko ... atď
... je toho veľmi veľa takže ak nemáš vôbec skúsenosť, tak prajem úprimnú sústrasť a veľa trpezlivosti
zalobaba
03.09.09,17:20
obráť sa na letecký úrad ... či vobec a za akých podmienok dostaneš povolenie, potom klasika OR, ŽR, ...
... musíš absolvovat previerky ako firma, ale aj zamestnanci ktorí by mali dostať povolenie na vstup na letisko ... atď
... je toho veľmi veľa takže ak nemáš vôbec skúsenosť, tak prajem úprimnú sústrasť a veľa trpezlivosti

ja predpokladám, že väčšina týchto predmetov podnikania nebude živnosťou ale bude sa vykonávať práve na základe nejakých iných povolení, preto ŽÚ vynechávam. V prípade PO je potrebné zapísať ich iba do OR, práve na základe týchto vydaných povolení.
dragan.michal
03.09.09,17:23
Ved si pozri co ma v predmetoch podnikania ina letecka spolocnost. Tu je napr. Sky Europe (asi zly priklad :D) http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=32972&SID=2&P=0