mudmenHTM
10.02.09,11:39
Zdravím Vás všetkých..

Potrebujem poradiť, v novembri 2008 som rozviazal pracovný pomer s tým že si založim živnosť o chvíľu ubehnú 3 mesiace chcem totiž požiadať aj o príspevok, tak som to začal vybavovať. Moja predstava je taká, že keď budem mať živnosť budem pracovať aj naďalej pre tú firmu ako predtým len nie ako klasický zamestnanec, ale ako živnostník- (dohodol som sa s konateľom). A tiež, ako živnostník budem podnikať tak, že budem sprostredkovávať objednávky teda zákazky pre tú firmu.

Firma sa zaobrá osadzovaním elektroniky SMT (to sú tie malinké súčiastky v PC,mobile, TV...)

Môj problém je v tom že neviem aký predmet podnikania si mám uviesť aby som bez problémov mohol vykonávať tieto činnosti?

Myslel som si, že keď na UPSVR podrobne opíšem môj zámer tak mi v momente vysypú, aký mám dať predmet podnikateľskej činnosti (veď oni by mali vedieť poradiť v konkrétnych prípadoch zákonoch a pod. predmetoch čo, ktorý zahŕňa?)...žiaľ nestalo sa.


na porade som našiel aj prípady keď si niekto zle zvolil predmet
podnikateľskej činnosti a potom nemohol vykonávať tú činnosť ktorú chcel.. preto sa aj pýtam aby sa mi niečo podobné nestalo..