snehulienka
10.02.09,14:32
Ahojte, kedze zakon povoluje aj elektronicky vystavovat faktury s tym, ze na nich musi byt elektronicky podpis podla osobitneho predpisu, precitala som si tento zakon o elektronickom podpise a priznam sa, ze som zmätena. Viete mi niekto vysvetlit k takej reci, aby som to pochopila, co je to ten elektronicky podpis? Prosim surne. Dakujem
Monika Durisova
12.04.09,15:28
Podrobnosti o vyhotovovani faktur v elektronickej forme urcuje §75 a 76 zakona c. 222/2004 Z.z. o DPH v platnom zneni a archivaciu elektronickych faktur (uschovavanie uctovnych dokladov) §31 až 36 zakona o uctovnictve v platnom zneni.

Faktury je mozne SO SUHLASOM ZAKAZNIKA vyhotovit elektronicky, pricom vierohodnost povodu a neporusenost obsahu faktury musi byt zarucena elektronickym podpisom. Nie je vsak nutne pouzit zaruceny elektronicky podpis, staci elektronicky podpis. Pre vytvaranie elektronickeho podpisu je potrebne, aby osoba, ktora bude podpisovat dokumenty, vlastnila komercny certifikat (inak osobny, alebo certifikat pre elektronicky podpis).

Tento certifikat je tzv. softverovy, to znamena, ze bud je ulozeny na disku PC, alebo sa da priamo naimportovat do informacneho systemu, v ktorom bude podpisovat faktury (samozrejme, za predpokladu, ze informacny system podporuje elektronicke podpisovanie). Samotny podpis faktury potom vytvorite vhodnou aplikaciou, v zavislosti od Vami pouzivaneho systemu a formatu generovanych faktur. Niektore informacne systemy uz maju v sebe integrovanu funkciu elektronickeho podpisovanie.