Dantess
10.02.09,14:39
Ahoj! Mal by som ešte otázku. Na UPSVAR pre tú dotáciu budem mať testy. Všetci mi hovoria, že je to ľahké a že si odpovede nájdem na nete atď atď, ale mne sa celkovo ten živnostenský zákon zdá byť dosť dlhý. Takže to mám celé naštudovať? Alebo sú len nejaké určité časti z ktorých budú otázky na testoch? Dakujem za odpovede. P.S. písal som to aj do mojej druhej témy, ale tam nikto neodpovedá, tak zakladám novú tému, dúfam, že sa admini nenahnevajú :)
A keď dáte linky, tak prosím prijamé, pretože som tu už našiel odkazy na podnikajme.sk a podobne stranky, ale tam som tie otázky ani okruh tych otázok nikde nenašiel.
sisemenco
03.12.10,22:19
mna by to tiez zaujimalo, ja som mal internetovy kurz pred dva a pol mesiacmi vcera mi blbi zamestnanci povedali, ze sa robia aj testy pri obhajobe. Za ten cas som vsetko zabudol a keby sa nasiel niekto ochotny, kto test absolvoval a napisal nejake konkretne otazky, alebo aspon priblizne, budem mu velmi vdacny!
blavaciko
03.12.10,22:57
neurazaj zamestnancov, su to tiez len ludia... podmienky ziskania si nastuduj, to ze ty si nieco z kurzu zabudol nie je ich blbost!
camozzi
04.12.10,11:42
Otazky som uz raz daval do prispevku na Porade: http://www.porada.sk/1147727-post3.html
sisemenco
06.12.10,16:53
Pre blavaciko , zastavam nazor, ze ludi,ktory si svoju pracu robia dobre si treba vazit a chvalit ich, no zial bohu, ty dvaja zamestnanci co maju na starosti su taky blby, ze to az boli, blbi a blbsi, su pre nich kompliment- podavaju klamlive informacie, alebo nijake, spravanie arogantne, clovek sa nic nedozvie, informacie, ktore maju poskytovat neposkytuju. Zial male mesto a tlacenka niektorych ludi im miesto na urade zabezpecuju. Rozpraval som s veducimi v BA z ustredia, tak ty vraveli, ze na nich maju dost negativnych informacii.
Ak som urazil zamestnanca, ktory si vykonava svoju pracu, tak sa zo srdca ospravedlnujem , ale nie tymto, nemali by tam vobec pracovat, su neschpnost v dvoch osobach a to doslova.
veronikasad
06.12.10,17:00
Otazky som uz raz daval do prispevku na Porade: http://www.porada.sk/1147727-post3.html
z ktorého roku máš tie otázky ? Niektoré odpovede sú už nesprávne.
camozzi
06.12.10,19:20
z ktorého roku máš tie otázky ? Niektoré odpovede sú už nesprávne.
Take dobre 2 roky. Mozno aj viac :rolleyes:
sisemenco
06.12.10,20:02
hlavne , ze otazky su, odpovede si uz zaktualizujes. Este raz, ze sa nasiel niekto kto to tam dal, vdaka