AMELIE
10.02.09,15:34
Prosim ak viete, poradte mi:
idem podat na OR NAvrh na zapis zmeny v osobe spolocnika, vramci
ktoreho idem spravit aj premenu SKK na EUR. 
V prilohe prikladam aj Rozhodnutie konatela,
len neviem ci treba prilozit este aj SZ - uplne znenie, alebo staci do mesiaca?

DAKUJEM
zeron
10.02.09,18:42
Pri zápise premeny ZI na Eur je potrebné priložiť aj úplné znenie spoločenskej zmluvy, čiže už rovno zapracuj všetky zmeny a úplné znenie prilož k návrhu, 2x (1xdo spisu, 1x do zbierky listín).
AMELIE
11.02.09,10:11
dakujem ti Zeron.
AMELIE
11.02.09,12:42
Pri zápise premeny ZI na Eur je potrebné priložiť aj úplné znenie spoločenskej zmluvy, čiže už rovno zapracuj všetky zmeny a úplné znenie prilož k návrhu, 2x (1xdo spisu, 1x do zbierky listín).

A len sa uistujem: SZ staci ked podpise jeden konatel a podpis sa neoveruje, vsak?
Vdaka.
zeron
11.02.09,12:46
overujes len rozhodnutie štatutára o premene ZI na Eur. Úplné znenie spoločenskej listiny sa neoveruje, len podpisuje.
AMELIE
11.02.09,18:35
overujes len rozhodnutie štatutára o premene ZI na Eur. Úplné znenie spoločenskej listiny sa neoveruje, len podpisuje.
... ok, ale ked ma sro 10 spolocnikov, to uplne znenie SZ staci ak podpise jeden statutar, vsak?
ANNA
11.02.09,18:55
Tu sú všetky informácie spolu s tlačivom
http://www.justice.gov.sk/wfn.aspx?pg=ry0
marina8
11.02.09,19:15
overujes len rozhodnutie štatutára o premene ZI na Eur. Úplné znenie spoločenskej listiny sa neoveruje, len podpisuje.



ja sa len chcem opytat, ked robim premenu ZI z SKK na EUR je to zadarmo
ale ked chcem tak mozem urobit vsetky zmeny, ktore potrebujem + premenu ZI a vtedy zaplatim 2000SK/66,38EUR?
zdalo by sa mi dost nelogicke najprv menit ZI a potom robit dalsiu zmenu ohladom s.r.o. napr. zmena bydliska statutara, zmena predmetu cinnosti atd
zeron
12.02.09,07:13
ja sa len chcem opytat, ked robim premenu ZI z SKK na EUR je to zadarmo
ale ked chcem tak mozem urobit vsetky zmeny, ktore potrebujem + premenu ZI a vtedy zaplatim 2000SK/66,38EUR?
zdalo by sa mi dost nelogicke najprv menit ZI a potom robit dalsiu zmenu ohladom s.r.o. napr. zmena bydliska statutara, zmena predmetu cinnosti atd

ak robiš popri zmene ZI na Euro aj iné zmeny, podávaš to na formulári na návrh zápis zmeny v sro všetko spolu. Uvedieš všetky zmeny, vrátane ZI, priložíš potrebné prílohy a zaplatíš poplatok 66 Eur.
marina8
12.02.09,10:22
ak robiš popri zmene ZI na Euro aj iné zmeny, podávaš to na formulári na návrh zápis zmeny v sro všetko spolu. Uvedieš všetky zmeny, vrátane ZI, priložíš potrebné prílohy a zaplatíš poplatok 66 Eur.


super, dakujem za potvrdenie