Ružena521
10.02.09,17:43
Urobila som mzdy za január v programe Money S3 a tlačivo výkaz preddavkov na poistné do všeobecnej zdravotnej poisťovne mi dalo staré v Sk. Mám stiahnutú verziu 11.032. V tejto verzii to malo byť odstránené. Neviete mi niekto poradiť? Ďakujem
Jara
11.02.09,10:54
Aj mne to takto robí, ale možno keď to pošleme elektronický tak to bude správne. Mne ale nesedia výkazy na rekapituláciu miezd, ak si spočítam jednotlivé výkazy do ZP a porovnám s vyúčtovaním tak sú to rozdielne sumy. A ten výkaz do SP tiež. Ak si ho spočítam na kalkulačke tak mi nesedí o 1 € výsledná suma. Kontrolovala si to?
Jara
11.02.09,11:01
A ešte som si všimla, že neprevzalo staré dovolenky...
VladoaKatka
11.02.09,11:01
Mne síce za január program prepočítal všetko na cent správne aj vytvoril všetky potrebné doklady, len výkazy podľa jednotlivých poisťovní sú formátovo väčšie, ako je kancelársky papier.

Kde sa dajú nastaviť - naformátovať tieto tlačivá?

mimotemyNačo mi ich robí program, keď ich musím nakoniec vypísať ručne?:confused:
kovex
11.02.09,11:12
Urobila som mzdy za január v programe Money S3 a tlačivo výkaz preddavkov na poistné do všeobecnej zdravotnej poisťovne mi dalo staré v Sk. Mám stiahnutú verziu 11.032. V tejto verzii to malo byť odstránené. Neviete mi niekto poradiť? Ďakujem



Mne robí výkazy do poisťovní v novej mene, čiže správne v eurach, mám verziu 11.032, možno že len treba nastaviť výber formulára u vás. ;)