mpl
10.02.09,19:11
Dobry den, poradte mi prosim, od 1.12.2008 mam 2 zamestnancov. V mesiaci december aj januar som im obed varila a nosila ja. ALE podla zakona im ho moze poskytnut len zariadenie na to urcene alebo im mozem poskytnut stravne listky. Ako to mam vyriesit uctovne aby som to mala v poriadku? Môžem im vyplatit jednorazovy prispevok za december a za januar vo vyske 55% hodnoty príspevku zamestnavatela na stravu? ALEBO môzem im dat spätne stravne listky za tie dva mesiace? Dakujem.
Chobot
11.02.09,09:31
Dobry den, poradte mi prosim, od 1.12.2008 mam 2 zamestnancov. V mesiaci december aj januar som im obed varila a nosila ja. ALE podla zakona im ho moze poskytnut len zariadenie na to urcene alebo im mozem poskytnut stravne listky. Dakujem.

Prečo by to malo byť len zariadenie na to určené? Kde si to vyčítala? Ty ako zamestnávateľ im máš zabezpečiť stravovanie, je jedno ako - podmienku zákona splníš, aj keď im sama navaríš guláš vo vlastnej kuchyni. Viď § 152 ZP:


oprava, viď nižší príspevok

(1) Zamestnávateľ je povinný zabezpečovať zamestnancom vo všetkých zmenách stravovanie zodpovedajúce zásadám správnej výživy priamo na pracoviskách alebo v ich blízkosti. Túto povinnosť nemá voči zamestnancom vyslaným na pracovnú cestu, s výnimkou zamestnancov vyslaných na pracovnú cestu, ktorí na svojom pravidelnom pracovisku odpracovali viac ako štyri hodiny. Povinnosť zamestnávateľa ustanovená v prvej vete sa nevzťahuje na zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v zahraničí.

(2) Zamestnávateľ zabezpečuje stravovanie podľa odseku 1 najmä poskytovaním jedného teplého hlavného jedla vrátane vhodného nápoja zamestnancovi v priebehu pracovnej zmeny vo vlastnom stravovacom zariadení, v stravovacom zariadení iného zamestnávateľa alebo zabezpečí stravovanie pre svojich zamestnancov prostredníctvom právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie sprostredkovať stravovacie služby, ak ich sprostredkuje u právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie poskytovať stravovacie služby. Nárok na poskytnutie stravy má zamestnanec, ktorý v rámci pracovnej zmeny vykonáva prácu viac ako štyri hodiny. Ak pracovná zmena trvá viac ako 11 hodín, zamestnávateľ môže zabezpečiť poskytnutie ďalšieho teplého hlavného jedla.


Ako to mam vyriesit uctovne aby som to mala v poriadku? Môžem im vyplatit jednorazovy prispevok za december a za januar vo vyske 55% hodnoty príspevku zamestnavatela na stravu? ALEBO môzem im dat spätne stravne listky za tie dva mesiace? Dakujem.

Hotovosť im dať nemôžeš, to by museli zdaniť. AK chceš zabezpečiť stravu iným spôsobom, ako doteraz, tak im daj gastro lístky, môžeš aj spätne, ak nemali v predošlom mesiaci zabezpečenú stravu.
cloe
11.02.09,09:41
Prečo by to malo byť len zariadenie na to určené? Kde si to vyčítala? Ty ako zamestnávateľ im máš zabezpečiť stravovanie, je jedno ako - podmienku zákona splníš, aj keď im sama navaríš guláš vo vlastnej kuchyni. Viď § 152 ZP:

(1) Zamestnávateľ je povinný zabezpečovať zamestnancom vo všetkých zmenách stravovanie zodpovedajúce zásadám správnej výživy priamo na pracoviskách alebo v ich blízkosti. Túto povinnosť nemá voči zamestnancom vyslaným na pracovnú cestu, s výnimkou zamestnancov vyslaných na pracovnú cestu, ktorí na svojom pravidelnom pracovisku odpracovali viac ako štyri hodiny. Povinnosť zamestnávateľa ustanovená v prvej vete sa nevzťahuje na zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v zahraničí.

(2) Zamestnávateľ zabezpečuje stravovanie podľa odseku 1 najmä poskytovaním jedného teplého hlavného jedla vrátane vhodného nápoja zamestnancovi v priebehu pracovnej zmeny vo vlastnom stravovacom zariadení, v stravovacom zariadení iného zamestnávateľa alebo zabezpečí stravovanie pre svojich zamestnancov prostredníctvom právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie sprostredkovať stravovacie služby, ak ich sprostredkuje u právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie poskytovať stravovacie služby. Nárok na poskytnutie stravy má zamestnanec, ktorý v rámci pracovnej zmeny vykonáva prácu viac ako štyri hodiny. Ak pracovná zmena trvá viac ako 11 hodín, zamestnávateľ môže zabezpečiť poskytnutie ďalšieho teplého hlavného jedla.



Hotovosť im dať nemôžeš, to by museli zdaniť. AK chceš zabezpečiť stravu iným spôsobom, ako doteraz, tak im daj gastro lístky, môžeš aj spätne, ak nemali v predošlom mesiaci zabezpečenú stravu.

Prepáč, Chobot, viem že si v tejto oblasti skúsený, ale dovolím si nesúhlasiť s tým, že by mohla navariť guláš vo vlastnej kuchyni a dať ho zamestnancom.

Vo vlastnom stravovacom zariadení sa nemyslí vlastná kuchyňa, ale to, ak mám vlastné reštauračné zariadenie. Stravovacie zariadenie, či už vlastné alebo cudzie, musí mať oprávnenie poskytovať stravovacie služby.
Tak to chápem zo zákona ja.
mab
11.02.09,13:00
ak so zamestnancami dobre vychádzaš, tak si daj podpísať že za toto obdobie odmietli stravné lístky. nemali by byť proti ak si im obed ako píšeš aj zabezpečila. problém bude len v tom že si to nemôžeš uplatniť do nákladov. ale neporušíš tým ZP.
alebo im daj teda str. lístky aj spätne za toto obdobie pozadu.
viď príspevok aj: Nevydané stravné lístky za 12/2008

... z odpovede DRSR:

"Podľa § 19 ods. 2 písm. c/bod 4 zákona o dani z príjmov sa za uznané daňové výdavky považujú príspevky na stravovanie zamestnancov poskytované za podmienok ustanovených osobitným predpisom (§ 152 Zákonníka práce). Nakoľko zamestnávateľ je povinný v súlade s ustanovením § 152 Zákonníka práce zabezpečovať zamestnancom stravovanie, možno uviesť, že pri súčasnom splnení podmienok podľa § 19 ods. 2 písm. c/ bod 4 zákona o dani z príjmov spätné zakúpenie stravných lístkov zamestnávateľom možno uplatniť ako uznaný daňový výdavok z dôvodu plnenia svojej povinnosti zabezpečiť stravovanie vyplývajúcej zo Zákonníka práce."
__________________
- Stefan -
mpl
11.02.09,17:42
Ďakujem za vsetky rady. Viem ze vlastné stravovacie zariadenie je v zákone chápané ako vlastná rešťaurácia príp.iné. Za december mi teda podpíšu doklad o tom že odmietli stravné lístky a za január dostanú stravné lístky spätne. Aj keď niekde som čítala vyjadrenie tiež z nejakého úradu,že spätne sa SL nemôžu poskytnúť. Ak to nájdem, pripíšem ten príspevok. Ešte vás poprosím o informáciu, či sa teda príspevok na stravné zo soc.fondu zdaňuje u zamestnanca alebo nie, je tu toho veľa popísaného, niekto píše že áno, potom že nie a už sa v tom nevyznám. Ďakujem.
Jarka 1
11.02.09,17:55
Ďakujem za vsetky rady. Viem ze vlastné stravovacie zariadenie je v zákone chápané ako vlastná rešťaurácia príp.iné. Za december mi teda podpíšu doklad o tom že odmietli stravné lístky a za január dostanú stravné lístky spätne. Aj keď niekde som čítala vyjadrenie tiež z nejakého úradu,že spätne sa SL nemôžu poskytnúť. Spätne si ich nemože poskytnúť podnikateľ. Zamestnanec má nárok a ak si mu ich nedala včas, možeš aj dodatočne. Ak to nájdem, pripíšem ten príspevok. Ešte vás poprosím o informáciu, či sa teda príspevok na stravné zo soc.fondu zdaňuje u zamestnanca alebo nie, je tu toho veľa popísaného, niekto píše že áno, potom že nie a už sa v tom nevyznám. Nezdaňuje sa. Ďakujem.


Odpoveď v texte.
brendyx
11.02.09,18:17
Zdravim Vas ! K tejto teme sa chcem spytat: ma zamestnavatel pravo poskytovat stravne listky spatne, cize az po odpracovani daneho mesiaca. Za tento mesiac (februar) sme stravne listky nedostali a udajne ich dostaneme az k marcovej vyplate. Zamestnavatel (zastupca) sa odvolava ze je v prave, pretoze zakonnik prace nedefinuje cas kedy treba listky poskytnut ale definuje len hodnotu listka. Toto rozhodnutie so zamestnancami nikto neriesil, boli postaveni uz pred hotovu vec a napriek protestom ani nikto nie je ochotni so zamestnancami jednat.
R.evita
11.02.09,20:34
Dobrý večer,

Tak to by som chcela aj vedieť - kedy a ako poskytovať stravne lístky zamestnancom. Kedže mi sme stale to robili tak ze napr. v januari ku výplate to je do 13.-teho - dostali stravne lístky za januar ale boli im zrazene neodpracované dni za december to jest dovolenky,nemoc... Len pri velkom pocte zamestnancom je s tým velky problém - a este vacsí ked prídu nový zamest. alebo sa rozviaze pracovný pomer s nimi.A potom odídu a nieje im ani s coho zrazit za neopravnene vydane stravné lístky - 55 %
????
Tak ako to robit správne???

Dakujem
petra:-)
11.02.09,20:55
Zdravim Vas ! K tejto teme sa chcem spytat: ma zamestnavatel pravo poskytovat stravne listky spatne, cize az po odpracovani daneho mesiaca. Za tento mesiac (februar) sme stravne listky nedostali a udajne ich dostaneme az k marcovej vyplate. Zamestnavatel (zastupca) sa odvolava ze je v prave, pretoze zakonnik prace nedefinuje cas kedy treba listky poskytnut ale definuje len hodnotu listka. Toto rozhodnutie so zamestnancami nikto neriesil, boli postaveni uz pred hotovu vec a napriek protestom ani nikto nie je ochotni so zamestnancami jednat.
Myslím, že Váš zamestnávateľ nemá pravdu v tom, že Zákonník práce nedefinuje čas, kedy treba lístky poskytnúť :) Asi by mal lepšie čítať Zákonník práce, konkrétne § 152 odsek 2, ktorý jasne uvádza povinnosť zamestnávateľa zabezpečiť stravovanie počas pracovnej zmeny. Ak dostanete stravný lístok pripadajúci napr. na 2. február až v marci, tak jednoducho porušuje zákon, lebo dňa 2. februára Vám stravovanie nezabezpečil, kedže stravný lístok pripadajúci na túto pracovnú zmenu ste v ten deň nemali.
mpl
11.02.09,23:49
petra:-) presne napisala to o com som hovorila v prispevku ze listok sa spätne dat nemoze, aj ked neviem preco sa drsr vyjadril v prispevku od mab ze moze. Nerozumiem tomu a zase neviem ako situaciu vyriesit. Vie niekto jednoznacnu odpoved ako mam vyriesit to stravne za december a januar? Dakujem.
mvm
12.02.09,00:58
Dobrý deň. Vedel by prosím niekto odpovedať aj na otázku k špecifickému prípadu ?
Dá sa tvrdiť že majiteľ s.r.o. a súčasne jeho jediný zamestnanec má osobitné povolanie. Je často na služobných cestách, nemá možnosť pravidelného stravovania. Denné vypisovanie cestovných príkazov by bolo v jeho prípade obtiažne. Mohol by si v tomto prípade zakotviť do pracovnej zmluvy náhradu stravného a vedľajších cestovných nákladov (súhrnne) vo forme paušálneho príspevku mimo fixnej mzdy, v sume napr. 85,- Eur, na základe 283/2002 Z.z., najmä §4(2) a §5(5) ? Príjem by musel zdaniť ako FO, výdavok by však mohol zahrnúť do nákladov firmy a bol by ušetrený mnohých „papierovačiek“. Ďakujem.
liba2
12.02.09,02:53
petra:-) presne napisala to o com som hovorila v prispevku ze listok sa spätne dat nemoze, aj ked neviem preco sa drsr vyjadril v prispevku od mab ze moze. Nerozumiem tomu a zase neviem ako situaciu vyriesit. Vie niekto jednoznacnu odpoved ako mam vyriesit to stravne za december a januar? Dakujem.Čo napísala petra treba chápať tak, že je nesprávne, keď zamestnávateľ vydáva SL pozadu; zamestnanec má dostať SL tak, aby sa zaň mohol najesť počas pracovnej zmeny. Zamestnávateľ je povinný vydať stravné lístky zamestnancovi aj pozadu (ak je v omeškaní).
Je to tiež inými slovami vyjadrené v príspevku od mab .
Na SL pozadu nemá nárok SZČO.
Takže pre zamestnancov možno zakúpiť SL a vydať im ich spätne.
liba2
12.02.09,02:58
Dobrý deň. Vedel by prosím niekto odpovedať aj na otázku k špecifickému prípadu ?
Dá sa tvrdiť že majiteľ s.r.o. a súčasne jeho jediný zamestnanec má osobitné povolanie. Je často na služobných cestách, nemá možnosť pravidelného stravovania. Denné vypisovanie cestovných príkazov by bolo v jeho prípade obtiažne. Mohol by si v tomto prípade zakotviť do pracovnej zmluvy náhradu stravného a vedľajších cestovných nákladov (súhrnne) vo forme paušálneho príspevku mimo fixnej mzdy, v sume napr. 85,- Eur, na základe 283/2002 Z.z., najmä §4(2) a §5(5) ? Príjem by musel zdaniť ako FO, výdavok by však mohol zahrnúť do nákladov firmy a bol by ušetrený mnohých „papierovačiek“. Ďakujem.Príliš komplikované :).
Ak spoločník pracuje pre firmu na základe pracovnej zmluvy, má nárok na stravné lístky v zmysle ZP tak ako každý iný zamestnanec.
Rovnako má nárok na cestovné náhrady v zmysle zákona o CN. Tento zákon rieši aj paušálne výplaty CN - treba si to prečítať.
Cestovné náhrady sa nezdaňujú.

§ 34

Náhrady podľa tohto zákona možno paušalizovať. Pri výpočte paušálnej sumy zamestnávateľ vychádza z priemerných podmienok rozhodujúcich na poskytovanie náhrad zamestnancovi alebo skupine zamestnancov. Ak sa zmenia podmienky, za ktorých sa paušálna suma určila, je zamestnávateľ povinný túto sumu preskúmať a upraviť. Pri výpočte paušálnej sumy je zamestnávateľ povinný prihliadať na zákonné nároky zamestnanca, ako aj na jeho oprávnené záujmy.
Anja111
12.02.09,06:02
DAŇOVÉ RIADITEĽSTVO SLOVENSKEJ REPUBLIKYNová ulica 13, 975 04 Banská Bystrica


S účinnosťou od 1.1.2007 bolo ustanovenie § 19 ods. 2 písm. p/ zákona č.595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov /ďalej len „zákon o daniz príjmov“/ novelizované s tým, že daňovník s príjmami z podnikania a z inejsamostatnej zárobkovej činnosti môže uplatniť ako uznaný daňový výdavok stravnéza každý odpracovaný deň v kalendárnom roku, najviac v rozsahu a vo výškeustanovenej na kalendárny deň pre časové pásmo 5 až 12 hodín (podľa zákona č.283/2002 Z. z. o cestovných náhradách). Výdavky vynaložené na stravovaniev súlade s cit. zákonným ustanovením je daňovník povinný preukázať (preukazujestravné napr. zakúpením stravných lístkov, príp. aj preukázateľným dokladomz reštauračného zariadenia).
K problematike zakúpenia stravných lístkov u SZČO na určité časové obdobiedopredu uvádzame, že nakoľko na daňové účely sa uznávajú len výdavkyv preukázateľnej výške, možno uviesť, že v nadväznosti na platné ustanoveniaOpatrenia č. 23 586/2002-92 MF SR, ktorým sa ustanovujú postupy účtovania preúčtovné jednotky účtujúce v sústave jednoduchého účtovníctva, dopredu zakúpenéstravné lístky sa v momente úhrady nepovažujú za výdavok ovplyvňujúci základdane. Daňovník SZČO takýto výdavok na stravné uplatní ako uznaný daňový výdavokaž v období, keď budú splnené podmienky podľa § 19 ods. 2 písm. p/ zákona o daniz príjmov.
K problematike spätného zakúpenia stravných lístkov u SZČO za uplynuléčasové obdobie uvádzame, že takýto nákup stravných lístkov nespĺňa podmienkupreukaznosti vynaloženia výdavkov na stravovanie za odpracovaný deň, vzhľadom naskutočnosť, že dodatočným spôsobom nemôže byť preukázané stravovanie zaobdobie, ktoré už ubehlo. Zakúpenie stravných lístkov je len jedna z možných foriemuplatnenia si stravného do daňových výdavkov.
Podľa § 19 ods. 2 písm. c/bod 4 zákona o dani z príjmov sa za uznané daňovévýdavky považujú príspevky na stravovanie zamestnancov poskytované zapodmienok ustanovených osobitným predpisom (§ 152 Zákonníka práce).
Nakoľko zamestnávateľ je povinný v súlade s ustanovením § 152 Zákonníkapráce zabezpečovať zamestnancom stravovanie, možno uviesť, že pri súčasnomsplnení podmienok podľa § 19 ods. 2 písm. c/ bod 4 zákona o dani z príjmov spätnézakúpenie stravných lístkov zamestnávateľom možno uplatniť ako uznaný daňovývýdavok z dôvodu plnenia svojej povinnosti zabezpečiť stravovanie vyplývajúcej zoZákonníka práce.


Banská Bystrica, 5. 2. 2007
petra:-)
12.02.09,10:39
petra:-) presne napisala to o com som hovorila v prispevku ze listok sa spätne dat nemoze, aj ked neviem preco sa drsr vyjadril v prispevku od mab ze moze. Nerozumiem tomu a zase neviem ako situaciu vyriesit. Vie niekto jednoznacnu odpoved ako mam vyriesit to stravne za december a januar? Dakujem.


Vo svojom príspevu som neuviedla, že zamestnávateľ nemôže dať lístky spätne. Vyjadrovala som sa k tomu, kedy má zamestnávateľ povinnosť lístok poskytnúť. Sú samozrejme v praxi rôzne prípady, kedy zamestnávateľ z nejakých príčin nemôže lístky poskytnúť včas. Na to sa vzťahuje to usmernenie z DÚ, že v prípade zamestnávateľa, keďže sa jedná v zmysle zákonníka práce o jeho poviinosť a zo strany zamestnanca o nárok, je možné lístky poskytnúť aj spätne a sú daňovým výdavkom.
Preto si myslím, že svojim zamestnancom môžeš poskytnúť SL spätne. Podchytila by som však tento záväzok voči zamestnancovi v účtovníctve, a v tomto prípade aj z dôvodu časového rozlíšenia nákladov, nakoľko ide o dve rôzne zdaňovacie obdobia (december a január), pokiaľ samozrejme účtujete v podvojnom účtovníctve :).
zuzka34
12.02.09,11:07
Dobrý deň!
jeden známy mal kontrolu z DU a neuznali nu poskytnutie stravných lístkov pre zamestnancov(Ticket)z dôvodu, že nemá preukázateľné doložené ,či naozaj boli použité na nákup obeda.Požadujú doplnenie bločkou z ERP za nákup obeda od každeho zamestnanca a každý deň.(dám zamestnancovi 20xSL a on mi musí dať za každý SL bloček z bufetu či reštaurácie) Stretli ste sa s tým?
Paula
12.02.09,11:10
Dobrý deň!
jeden známy mal kontrolu z DU a neuznali nu poskytnutie stravných lístkov pre zamestnancov(Ticket)z dôvodu, že nemá preukázateľné doložené ,či naozaj boli použité na nákup obeda.Požadujú doplnenie bločkou z ERP za nákup obeda od každeho zamestnanca a každý deň.(dám zamestnancovi 20xSL a on mi musí dať za každý SL bloček z bufetu či reštaurácie) Stretli ste sa s tým?


Ja by som od kontroly požadovala, aby toto vyjadrenie dali na papier s odvolaním sa na príslušný §.

P.S.Nestretla som sa ešte s takým čudom.
Tweety
12.02.09,11:11
Dobrý deň!
jeden známy mal kontrolu z DU a neuznali nu poskytnutie stravných lístkov pre zamestnancov(Ticket)z dôvodu, že nemá preukázateľné doložené ,či naozaj boli použité na nákup obeda.Požadujú doplnenie bločkou z ERP za nákup obeda od každeho zamestnanca a každý deň.(dám zamestnancovi 20xSL a on mi musí dať za každý SL bloček z bufetu či reštaurácie) Stretli ste sa s tým?
Určite je to tak? AK boli stravenky zakúpené a dané zamestnancom, živnostník si týmto splnil povinnosť podľa §152 ZP. Kontrola postupuje nesprávne.
zuzka34
12.02.09,11:27
áno, lebo prišiel za mnou ako to máme ošetrené my,lebo mu to robí až 240 SL mesačne.Ako by podľa vás malo byť preukázané poskytnutie SL zamestnancom?
Paula
12.02.09,11:40
áno, lebo prišiel za mnou ako to máme ošetrené my,lebo mu to robí až 240 SL mesačne.Ako by podľa vás malo byť preukázané poskytnutie SL zamestnancom?



Zamestnanci na nejakej súpiske podpíšu prevzatie SL.
zuzka34
12.02.09,11:48
Tak to robím aj ja. Uvidím, ako mu kontrola dopadne.Dnes som si naschvál pri obede všímala, či si berú ľudia bločky pri platbe za obed a nie.Asi sa niekto na DU zle vyspal a skúša známeho zneistieť,nech to nemá také ľahké.Ďakujem za odpovede.
mpl
12.02.09,12:57
Ak dostanete stravný lístok pripadajúci napr. na 2. február až v marci, tak jednoducho porušuje zákon, lebo dňa 2. februára Vám stravovanie nezabezpečil, kedže stravný lístok pripadajúci na túto pracovnú zmenu ste v ten deň nemali.
......na základe tohoto príspevku si myslím že spätne poskytnutie SL nie je o.k. mal niekto na toto kontrolu z DÚ?
zamako
12.02.09,14:08
Ak dostanete stravný lístok pripadajúci napr. na 2. február až v marci, tak jednoducho porušuje zákon, lebo dňa 2. februára Vám stravovanie nezabezpečil, kedže stravný lístok pripadajúci na túto pracovnú zmenu ste v ten deň nemali.
......na základe tohoto príspevku si myslím že spätne poskytnutie SL nie je o.k. mal niekto na toto kontrolu z DÚ?

...pozri prispevok c14:
Nakoľko zamestnávateľ je povinný v súlade s ustanovením § 152 Zákonníkapráce zabezpečovať zamestnancom stravovanie, možno uviesť, že pri súčasnomsplnení podmienok podľa § 19 ods. 2 písm. c/ bod 4 zákona o dani z príjmov spätnézakúpenie stravných lístkov zamestnávateľom možno uplatniť ako uznaný daňovývýdavok z dôvodu plnenia svojej povinnosti zabezpečiť stravovanie vyplývajúcej zoZákonníka práce.
je to vyjadrenie DR SR, takze kludne sa nan mozes odvolat :-)
peterbabik
15.02.09,14:01
Dobry den,
sledoval som pozorne Vasu diskusiu a mne napadla este jedna otazka: co ak chcem ja, ako zamestnavatel, vydat zamestnancovi SL? Ide mi o to, aby som tie listky vydal ja (nie cez nejaku firmu, ktora listky poskytuje) a boli by, samozrejme pouzite na stravovanie zamestnancami. Je taketo nieco mozne??? Stretol sa niekto z vas s tym?
Dakujem za odpovede. Peter
mvm
15.02.09,19:44
Ďakujem za radu...trocha sa mi zamotali pojmy stravné a príspevok na stravu, už mi je to teraz jasné :-)
Chobot
15.02.09,23:02
Dobry den,
sledoval som pozorne Vasu diskusiu a mne napadla este jedna otazka: co ak chcem ja, ako zamestnavatel, vydat zamestnancovi SL? Ide mi o to, aby som tie listky vydal ja (nie cez nejaku firmu, ktora listky poskytuje) a boli by, samozrejme pouzite na stravovanie zamestnancami. Je taketo nieco mozne??? Stretol sa niekto z vas s tym?
Dakujem za odpovede. Peter

Aké lístky máš na mysli? Chceš vydávať univerzálne lístky, ktoré budú prijímať v rešt. zariadeniach (obdoba Sodexho, Vaša stravovacia, Doxx,...)? Alebo len také tvoje, ktorými budú zamestnanci chodiť do tvojej závodnej jedálne na obedy?

Upresni....
peterbabik
16.02.09,13:27
Mam na mysli listky, ktore vydam ja a budu pouzite na nakup napriklad potravin v obchode, ale napr. by som mal zmluvu s jedalnou, ktora by tieto listky brala a nasledne na konci mesiaca by mi to vyfakturovala. Ide mi o to, aby som usetril proviziu, ktoru si uctuju stravovacie spolocnosti.
Chobot
16.02.09,13:47
Mam na mysli listky, ktore vydam ja a budu pouzite na nakup napriklad potravin v obchode, ale napr. by som mal zmluvu s jedalnou, ktora by tieto listky brala a nasledne na konci mesiaca by mi to vyfakturovala. Ide mi o to, aby som usetril proviziu, ktoru si uctuju stravovacie spolocnosti.

A ako to máš zabezpečené, aby tá jedáleň aj potraviny akceptovali tebou vydané poukážky? Máš s nimi zmluvu? Myslel si aj na prípadné falzifikáty? Kto bude znášať škodu? Alebo to dáš vytlačiť nejakej tlačiarni cenín?

Keby išlo len o jednu závodnú jedáleň, tak by som v tom nevidel problém, ale ak to chceš takto plošne (tzn. akceptovateľnosť vo viacerých prevádzkach), tak to už bude zložitejšie z hľadiska bezpečnosti. Aj preto, lebo to už budeš musieť mať v predmete činnosti:

-zabezpečovanie stravovania formou stravných lístkov v sieti zmluvných stravovacích zariadení

(pozri nejakú firmu, čo vydáva lístky na orsk.sk)
peterbabik
16.02.09,14:49
Presne aj ja by som videl problem v tom, ze to musim mat v predmete cinnosti. Len som si to chcel overit, ci ma niekto taky nazor ako ja, resp. ci s tym nahodou niekto nema skusenost. Ono je to trochu pritiahnute za vlasy, ale snazim sa usetrit kde sa tam, niekedy aj tam, kde to asi nie je realizovatelne.
Kazdopadne dakujem za odpoved, velmi ste mi pomohli.
S pozdravom Peter
Bodnarovaa
20.04.09,09:56
prosim ako sa v podvojnom uctovnictve rozuctuje strava pre vlastnych zamestnancov varena a poskytovana v restauracnom zariadeni, casnici vo vlastno zariadi platca DPH.Dakujem
sybila3
13.10.09,08:48
vedel by mi niekto poradiť, zamestanci v penzione - stravu majú celodennú, najesť sa môžu všetkého, ubytovanie majú zadarmo celý mesiac, lebo cestujú 150 km, ako by to malo byť, čo je povinný zabezpečiť a zaplatiť zamestnávateľ? ďakujem
Chobot
13.10.09,09:01
vedel by mi niekto poradiť, zamestanci v penzione - stravu majú celodennú, najesť sa môžu všetkého, ubytovanie majú zadarmo celý mesiac, lebo cestujú 150 km, ako by to malo byť, čo je povinný zabezpečiť a zaplatiť zamestnávateľ? ďakujem

Ide o pracovnú cestu? Alebo o čo?
sybila3
13.10.09,09:27
nie, pracujú u neho ako kuchár a chyžná-v penzione, pričom sú tam ubytovaní celý mesiac a tak isto aj jedia-raňajky,obed,večera a medzitým, nekontroluje ich, nemajú stravné lístky, chcel by to nejako ošetriť.
Chobot
13.10.09,09:50
nie, pracujú u neho ako kuchár a chyžná-v penzione, pričom sú tam ubytovaní celý mesiac a tak isto aj jedia-raňajky,obed,večera a medzitým, nekontroluje ich, nemajú stravné lístky, chcel by to nejako ošetriť.

Takéto témy už boli založené, pozri napr. sem, či nájdeš, čo potrebuješ:

http://www.porada.sk/t25107-bezodplatne-stravovanie-vo-vlastnom-zariadeni.html

http://www.porada.sk/t24003-stravne-a-kuchari.html
sybila3
13.10.09,10:20
idem preštudovať a čo s ubytovaním? keď tam bývajú celý mesiac?
sybila3
14.10.09,09:23
ale som sa nedočítla, či je povinný zabezpečiť celodennú stravu, ak u neho bývajú celý mesiac, sú odlúčený od rodiny, ako to je? a koľko si môže dať do výdavkov?
Chobot
15.10.09,11:58
ale som sa nedočítla, či je povinný zabezpečiť celodennú stravu, ak u neho bývajú celý mesiac, sú odlúčený od rodiny, ako to je? a koľko si môže dať do výdavkov?

Kde majú miesto výkonu práce? V tom zariadení? Potom sa nejedná o pracovnú cestu a nevidím dôvod, prečo by im mal zabezpečovať celodennú stravu.
sybila3
19.10.09,11:20
miesto výkonu práce majú v tom zariadení. Lenže doteraz to roky neriešil, ale ja som mu prebrala také nepodarené účto, tak to dávam do poriadku. Takže ak majú výkon práce v tom penzione, aj keď dochádzajú 150 km, sú tam ubytovaní, nie je povinní im zabezpečiť celodennú stravu, ale len stravu ako normálnym zamestnancom na 8 hodín -kuchár a chyžná je na 2 hodiny, tak tá asi nemá nárok.
Ak by to tak bolo, tak na konci mesiaca podľa odpracovaných dní, vyčísliť náklady ako pri SL, čiže do réžie si môže dať 55 % z ceny jedla, čo je 3,6, zo sociálneho fondu príspevok, koľko si určí a doplatok by sa mal strnúť zamestnancovi z výplaty? Tak by to mohlo byť?
Judith18
16.11.09,09:41
Može riesit zamestnávateľ stravovanie aj takou formou, že zamestnanci sa naobeduju v restauracii a prinesu zamestnávateľovi blok, a ten si dá z tej sumy tých 55% do N?
Alebo musí objednat gastrolístky?
veronikasad
16.11.09,09:44
Može riesit zamestnávateľ stravovanie aj takou formou, že zamestnanci sa naobeduju v restauracii a prinesu zamestnávateľovi blok, a ten si dá z tej sumy tých 55% do N?
Alebo musí objednat gastrolístky?
Pre firmu to bude určite jednoduchšie - ak nemá uzatvorenú zmluvu s reštauráciou a priamu fakturáciu na firmu - zakúpiť zamestnancom gastrolístky.
Judith18
16.11.09,10:11
Ok, a kedze zamestnanci dnes nastupili a potrebujem im poskytnut stravu uz dnes,mozem to poriesit aj formou bločkov, pokým neobjednám listky? Len za tento tyzden?
veronikasad
16.11.09,10:43
Ok, a kedze zamestnanci dnes nastupili a potrebujem im poskytnut stravu uz dnes,mozem to poriesit aj formou bločkov, pokým neobjednám listky? Len za tento tyzden?
môžeš, ale môžeš sa s nimi aj dohodnúť, že si to zaplatia "zo svojho" a SL im dáš spätne. U zamestnancov je možné spätné zakúpenie SL.
Aká je hodnota obeda v reštaurácii ? VOZD u zamestnávatela je max. 55 % z 3,60 € + príp. príspevok zo SF.
L-M
25.11.09,14:20
Poprosila by som o radu- mám stravné lístky od Le cheque dejeuner- SZČO aj zamestnanci na jednej faktúre.
Prídu nám na dobierku.
Viem, že DPH si môžem uplatniť zo sprostr.poplatku za alikv.počet lístkov,ktoré sú pre zamestnancov.
A čo zo sumou poplatok za doručenie a balné a k tomu DPH?
Tiež alikv. časť za str.lístky zamestnancov?
Ja som to robila tak, že som ich zrátala sprostr.popl+doruč a balné a z celej sumy- alikv. časť za listky zamestnancov a uplatnená DPH.

Len teraz rozmýšľam, či je to o.k?

Lucia
L-M
26.11.09,07:50
môžte sa mi na to niekto prosím pozrieť?
kaucika
26.11.09,08:06
Ahojte,
potrebovala by som poradiť so zaúčtovaním...zamestnancom som vydala stravné lístky v hodnote 2,50 € (lebo iba tieto máme kúpené). Ostatok 0,20 € im doplácame z pokladne v hotovosti, aby bolo 2,70.. Neviem ako mám zaúčtovať tých 0,20 €.
ďakujem