strakulka22
11.02.09,17:35
Ahojte.
Mohli by ste mi prosím poradiť dobrý Kurz mzdového účtovníctva v TN? Po 2 rokoch materskej sa vraciam do práce a mám 3 mesiace na to, aby som zvládla kompletne personalistiku väčšej firmy vrátane mzdového účtovníctva. Budem vďačná za každú radu z tejto oblasti:)
Príroda
16.02.09,09:20
Tiež by som potrebovala základné rady ohľadom účtovania miezd v JU. Kde ich nájdem? Vďaka.
supermario22
05.03.09,19:34
ak pochádzaš z TN, je tu Akadémia vzdelávania alebo firma insys.
obe majú dobré renomé, obe ponúkajú aj mzdové aj podvojné účtovníctvo. na podvojné chcem ísť aj ja, od 11.3. dúfam, že ma nezavrú za skrytú reklamu :)
Jana Motyčková
06.03.09,07:17
Ak mám správne informácie, v Insys-e začína kurz mzdového účtovníctva dnes 6.3., ak ho nezrušili, nevidím ho na ich stránke. Malo by byť 9 stretnutí po 3 hod vždy v pondelok, stredu a piatok od 16.00 do 19.00. Skús zavolať na 032/7432749.
strakulka22
07.03.09,12:11
Ďakujem za info ohľadom kurzov, trošku som ich porovnavala, vyzerá to, že majú dosť veľky rozdiel v cene a vraj aj v kvalite. Tak uvidím, ten v InSyse začína teraz v pondelok 9.3.
dzastinka1
07.03.09,13:02
Ja sa chystám na ten do Insysu od pondelka, tak dúfam, že to dopadne dobre. Kamarátka tam chodila na podvojné účtovníctvo, pochavľovala si.Keďže pracujem a budem musieť dochádzať do Trenčína 20 km, vybrala som si Insys,je to rýchlejšie.(3 týždne) Ale inak by som zvolila Akadémiu vzdelávania, pre prepočítaní na jednu hodinu vychádza omnoho lacnejšie.(cca 3 mesiace)
supermario22
08.03.09,11:16
...vyzerá to, že majú dosť veľky rozdiel v cene a vraj aj v kvalite. Tak uvidím, ten v InSyse začína teraz v pondelok 9.3.
ja chcem ísť na ten v AV, je to ten lepší alebo horší podľa teba? nechám si poradiť, keďže u mňa nie je problém chodiť tri mesiace na kurz. tiež si totiž myslím, že za 88 hod. ma toho naučia viac než za 36 hod. je to skoro trikrát viac za hodinu. ale o kvalite týchto firiem neviem veľa...
strakulka22
09.03.09,08:48
Ja som sa rozhodla pre InSys z toho dovodu, ze tam sa robia mzdy aj na PC - konkretne pouzivaju Olymp. Kamaratka bola v AV a vraj sa na PC vobec nedostali, ani na jednu hodinu, to sa mi zda byt ako velke -. Lebo po absolvovani kurzu vlastne neovladala ziaden mzdovy softver:(
dzastinka1
20.03.09,12:16
No ja som začala chodiť na ten kurz do Insysu, ale zatiaľ mám pocit, že človek sa naučí viac na Porade. Zákonník práce si dokážem prečítať aj doma. Som zvedavá, aké to bude, keď začneme pracovať s programom.