spirka.m
11.02.09,18:55
Apelujem na všetkych , ktorí majú alebo mali zle pracovné vzťahy s nadriadenými ,pretože "VY" ako pracovník plniaci si svoje povinnosti ste v očiach " majstra" - nadriadeného, neustále osoba, ktorá nieje schopná. Vrcholom všetkého je keď Vám začne nadávat do kok.... a to bez dôvodu. Ako sa braniť?
kero64
11.02.09,18:12
A sa takto vyjadruje tvoj nadriadený, svedčí to o jeho inteligencii. Priznám sa, za mojich 27 rokov práce som sa s takýmto správaním nestretol. Každý nadriadený má svojho nadriadeného. Bolo by dobré, keby si na to mal svedka. Tak, ako platia predpisy pre nás tu dolu, tak platia aj pre toho tam hore. Toto je zložité, zvlášť v dnešnej dobe. Neviem čo je lepšie, baviť sa v práci z hulvátom alebo s hňupom, čo sa na inteligenta hrá. Ja mám celý management zo zahraničia, všetci sa tvária, ako rozumejú práci a pritom nevedia, o čom ta práca je.
arizona
11.02.09,20:06
Rázne povedať šéfovi, že si to nepraješ,aby sa voči Tebe takto vyjadroval.
Bud ustúpi on, lebo Ty.
Ale on to asi nebude...Takže si nájdi inú prácu, s iným šéfom a s jeho chybami. Lebo každý má niečo:rolleyes:,záleží od teba, čo si ochotný tolerovať a čo nie;)