sisa 7
12.02.09,15:49
Ahojte poraďáci!
Chcela by som sa spítať, čo si môže dať účtovníčka do skladu? Veď kancelárské potreby idú priamo do spotreby. Alebo nie?
Tweety
12.02.09,14:51
Ahojte poraďáci!
Chcela by som sa spítať, čo si môže dať účtovníčka do skladu? Veď kancelárské potreby idú priamo do spotreby. Alebo nie?
Nie je spítať sa, ako spýtať sa.:eek: Môžu ísť priamo do spotreby, ale môžu ísť aj na sklad.
liba2
12.02.09,15:19
Ahojte poraďáci!
Chcela by som sa spítať, čo si môže dať účtovníčka do skladu? Veď kancelárské potreby idú priamo do spotreby. Alebo nie?
Ak si kúpiš napr. 4 kartóny (nie balíky) kanc. papiera, tak 3 môžeš dať na sklad a postupne ich vyberať ;) .
Manual
12.02.09,15:24
Ahojte poraďáci!
Chcela by som sa spítať, čo si môže dať účtovníčka do skladu? Veď kancelárské potreby idú priamo do spotreby. Alebo nie?
mimotemy
škoda že nemám ja takéto starosti...:mee:
Paula
12.02.09,15:29
mimotemy Mne by sa zišiel sklad na restíky;) Už tu mám tesno:D
Muška
12.02.09,15:35
Ak si kúpiš napr. 4 kartóny (nie balíky) kanc. papiera, tak 3 môžeš dať na sklad a postupne ich vyberať ;) .
Fúha,...ešteže nerobím žiadnej účtovníčke účtovníctvo :D:D

P.S.
Prepáčte, ale odkedy som sa dozvedela, že nám budú robiť kontrolu, tak sa mi vôbec nechce robiť :eek:
evina
12.02.09,15:37
Fúha,...ešteže nerobím žiadnej účtovníčke účtovníctvo :D:D

P.S.
Prepáčte, ale odkedy som sa dozvedal, že nám budú robiť kontrolu, tak sa mi vôbec nechce robiť :eek:

Muška, už si z tej kontroly aj zmenila pohlavie. Nuž ke´d sa dozvedáš...tak si sa dozvedal :)
Tweety
12.02.09,15:38
Fúha,...ešteže nerobím žiadnej účtovníčke účtovníctvo :D:D

P.S.
Prepáčte, ale odkedy som sa dozvedala, že nám budú robiť kontrolu, tak sa mi vôbec nechce robiť :eek:
Muši, len sa vytešuj, šak Ti oni pristríhnu krídelka.:--- A ešte aj naparia daň z úsmevu.
Muška
12.02.09,15:38
Evka, dorazím Ťa - už som sa opravil :D:D:D
evina
12.02.09,15:39
Evka, dorazím Ťa - už som sa opravil :D:D:D

:D:D Vieš si predstaviť ako som sa pobavil :D:D aspoň chvíľu :)
Muška
12.02.09,15:40
...tak dík baby :):):)

Po mojej kontrole vám budem držať flek /po vašej kontrole/ na trhu pri súdku s kapustou :D:D:D
evina
12.02.09,15:42
...tak dík baby :):):)

Po mojej kontrole vám budem držať flek /po vašej kontrole/ na trhu pri súdku s kapustou :D:D:D

neboj Muška o teba sa nebojíme, ešte nám Ťa bude dávať DÚ za príklad:)
Muška
12.02.09,15:44
Evka, nežehli :D
evina
12.02.09,15:45
Evka, nežehli :D

To ma netrápi už asi dva mesiace :D